180527RoyalTenKids

Royal Ten Kidsrun op 27-05-2018 in Den Haag, afstand 1500 m

# Naam Vereniging Cat. Tijd
1 Cameron Anderson Haag Atletiek J-12(1) 05:29
2 Zoë van Dam Sparta M-12(1) 05:42
3 Sergio Koeiman Haag Atletiek J-12(2) 05:48
4 Sebastiaan Sprong ‘s-Gravenhage J-12(3) 05:49
5 Aaliyah Azerki Haag Atletiek M-12(2) 05:53
6 Sebastian Coslett Haag Atletiek J-12(4) 06:04
7 Thomas Buwalda ‘s-Gravenhage J-12(5) 06:10
8 Anne Vrolijk Haag Atletiek M-12(3) 06:20
9 Peer van Dam ‘s-Gravenhage J-12(6) 06:29
10 Skip Silvius Haag Atletiek J-12(7) 06:31
11 Annabelle Romkes Haag Atletiek M-12(4) 06:32
12 Rafael Aguilar Mora ‘s-Gravenhage J-12(8) 06:31
13 Banham van Bemmel ‘s-Gravenhage M-12(5) 06:43
14 Bente de Jong Voorburg M-12(6) 06:45
15 Matthijs Hörters Vlietkinderen, de Ka J-12(9) 06:46
16 Maud van der Velde MN 1 M-12(7) 06:55
17 Tygo Agbamuche Sparta J-12(10) 06:59
18 Noah van den Berg Voorburg J-12(11) 06:55
19 Axel van Leeuwen ‘s-Gravenhage J-12(12) 06:59
20 Willemijn van Duijne ‘s-Gravenhage M-12(8) 07:03
21 Rens van der Maazen Rotterdam J-12(13) 07:00
22 Laszlo Stroeken ‘s-Gravenhage J-12(14) 07:08
23 Lea Serveille ‘s-Gravenhage M-12(9) 07:09
24 Thijs Barendse Vlietkinderen, de Ka J-12(15) 06:59
25 Ebbe Akesson ‘s-Gravenhage J-12(16) 07:12
26 Nathan Stroeken ‘s-Gravenhage J-12(17) 07:06
27 Amai Julian Šon ‘s-Gravenhage J-12(18) 07:11
28 Joy de Moedt ‘s-Gravenhage J-12(19) 07:10
29 Paul Callendret ‘s-Gravenhage J-12(20) 07:06
30 Olivia Ko ‘s-Gravenhage M-12(10) 07:18
31 Fortune Mumba ‘s-Gravenhage J-12(21) 07:10
32 Antoni Oruba Leidschendam J-12(22) 07:21
33 Jori Zuidgeest ‘s-Gravenhage J-12(23) 07:14
34 Anouar Akachar ‘s-Gravenhage J-12(24) 07:20
35 Sofie van der Kooij Voorburg M-12(11) 07:18
36 Nino van der Schatte Oliv ‘s-Gravenhage J-12(25) 07:25
37 Jasper Ungethum Leidschendam J-12(26) 07:28
38 Floris Aarts MN 1 J-12(27) 07:27
39 Samuel Dedel ‘s-Gravenhage J-12(28) 07:34
40 Joris Wolthers MN 1 J-12(29) 07:33
41 Daan Wijnands Voorburg J-12(30) 07:34
42 Axl Mestriner ‘s-Gravenhage J-12(31) 07:30
43 Tobias Kreukniet Voorburg J-12(32) 07:36
44 Boudewijn Sprong ‘s-Gravenhage J-12(33) 07:45
45 Daniel Aguilar Mora ‘s-Gravenhage J-12(34) 07:36
46 Juul Peel Vlietkinderen, de Ka M-12(12) 07:36
47 Stefan burik ‘s-Gravenhage J-12(35) 07:48
48 Danique Boutier MN 1 M-12(13) 07:50
49 Sara Princen ‘s-Gravenhage M-12(14) 07:46
50 Danira Reis Sparta M-12(15) 07:58
51 Ficelle Kruize Vlietkinderen, de Ka M-12(16) 07:47
52 Eleonore Sprong ‘s-Gravenhage M-12(17) 07:58
53 Ichiro Appels ‘s-Gravenhage J-12(36) 07:56
54 Nathan Buwalda ‘s-Gravenhage J-12(37) 08:08
55 Jet van der Maazen Rotterdam M-12(18) 08:02
56 Liz Hellegers ‘s-Gravenhage M-12(19) 08:00
57 Deepica dr.Willem Dreesschoo J-12(38) 07:59
58 Aron Buwalda ‘s-Gravenhage J-12(39) 08:20
59 Hessel van der Valk Voorburg J-12(40) 08:13
60 Lieke Brink Voorburg M-12(20) 08:20
61 Beata Kawalowska ‘s-Gravenhage M-12(21) 08:20
62 Sem Brouwer Trackstars Nesseland J-12(41) 08:23
63 Peter van Beest ‘s-Gravenhage J-12(42) 08:15
64 Lise Booij Aalsmeer M-12(22) 08:26
65 Giselle Katerborg Sparta M-12(23) 08:28
66 Sophie Steenbrink ‘s-Gravenhage M-12(24) 08:30
67 Mick van Straaten Heerhugowaard J-12(43) 08:17
68 Pepijn Kreukniet Voorburg J-12(44) 08:31
69 Koen Kassels MN 1 J-12(45) 08:17
70 Jayden S dr.Willem Dreesschoo J-12(46) 08:18
71 Levi Offers Vlietkinderen, de Ka J-12(47) 08:24
72 Amir dr.Willem Dreesschoo J-12(48) 08:34
73 Dani Bos ‘s-Gravenhage J-12(49) 08:37
74 Jesse burik ‘s-Gravenhage J-12(50) 08:40
75 Olivia van der Does ‘s-Gravenhage M-12(25) 08:36
76 Kai Townsend ‘s-Gravenhage J-12(51) 08:44
77 Nick van Rumpt Nieuwerkerk ad IJsse J-12(52) 08:45
78 Fiene de Veth ‘s-Gravenhage M-12(26) 08:35
79 Casper Stoffels Dunea J-12(53) 08:22
80 Edmund Wagner ‘s-Gravenhage J-12(54) 08:44
81 Samuel van Tol ‘s-Gravenhage J-12(55) 08:48
82 Wilco Krabbendam ‘s-Gravenhage J-12(56) 08:44
83 Vince van Straaten Heerhugowaard J-12(57) 08:31
84 Albane Legius Wassenaar M-12(27) 08:37
85 Viggo Brouwer Trackstars Nesseland J-12(58) 08:49
86 Florian Kuijpers Voorburg J-12(59) 08:43
87 Parsa Houshang Voorburg J-12(60) 08:52
88 Johanthan Wijngaarden Vlietkinderen, de Ka J-12(61) 08:43
89 Sofia Gherardi-Corsin ‘s-Gravenhage M-12(28) 08:56
90 Philip in ’t Hout ‘s-Gravenhage J-12(62) 08:53
91 Nikki dr.Willem Dreesschoo M-12(29) 08:35
92 Don Vismans ‘s-Gravenhage J-12(63) 08:45
93 Silke Wolthers MN 1 M-12(30) 08:56
94 Annabelle Coslett ‘s-Gravenhage M-12(31) 08:59
95 Dimitri Belt Voorburg J-12(64) 08:55
96 Boaz Sjaris ‘s-Gravenhage J-12(65) 08:55
97 Vincent Harsveld ‘s-Gravenhage J-12(66) 08:49
98 Brandon Chung Voorburg J-12(67) 08:52
99 Nicola dr.Willem Dreesschoo M-12(32) 09:00
100 Mario ferrandis Lopez ‘s-Gravenhage J-12(68) 08:57
101 Mihajlo Saula ‘s-Gravenhage J-12(69) 08:48
102 Jim van der Ham ‘s-Gravenhage J-12(70) 09:09
103 Suus Kamphuis ‘s-Gravenhage M-12(33) 09:05
104 Isabel Smit ‘s-Gravenhage M-12(34) 09:05
105 Iza Peijs Voorburg M-12(35) 09:06
106 Ayla Rolvers MN 1 M-12(36) 08:54
107 Lex van Straaten Heerhugowaard J-12(71) 08:56
108 Anouk de Jong Rijswijk Zh M-12(37) 09:09
109 Ilse huigen ‘s-Gravenhage M-12(38) 09:09
110 Sara Taslaman ‘s-Gravenhage M-12(39) 09:17
111 Dylan van den Berg ‘s-Gravenhage J-12(72) 09:16
112 Evi Stienstra ‘s-Gravenhage M-12(40) 09:11
113 Danyal Bakar Omar Naaldwijk J-12(73) 09:09
114 Nazli dr.Willem Dreesschoo J-12(74) 09:17
115 Maxwell Wezer Voorburg J-12(75) 09:21
116 Cheyenne dr.Willem Dreesschoo M-12(41) 09:19
117 Carl Bahrne Elfving ‘s-Gravenhage J-12(76) 09:15
118 Navya Nookala ‘s-Gravenhage M-12(42) 09:21
119 Kanaë Delchambre ‘s-Gravenhage M-12(43) 09:27
120 Diego Doeswijk ‘s-Gravenhage J-12(77) 09:09
121 Jeroen Oltenhof Vlietkinderen, de Ka J-12(78) 09:19
122 Rani van Dommelen ‘s-Gravenhage M-12(44) 09:19
123 Simon van Beest ‘s-Gravenhage J-12(79) 09:22
124 Pip van de Pol Voorburg M-12(45) 09:29
125 Mayuri Mane Voorburg M-12(46) 09:32
126 Sep Stienstra ‘s-Gravenhage J-12(80) 09:33
127 Nuh Labquira ‘s-Gravenhage J-12(81) 09:33
128 Neha Jayakumar PV AEGON 1 M-12(47) 09:35
129 Beau van der Velde MN 1 J-12(82) 09:29
130 Tygo van den Berg Voorburg J-12(83) 09:29
131 Veronique Luteijn ‘s-Gravenhage M-12(48) 09:30
132 Nienke Linzer ‘s-Gravenhage M-12(49) 09:24
133 Marit Linzer ‘s-Gravenhage M-12(50) 09:24
134 Alisa Appels ‘s-Gravenhage M-12(51) 09:36
135 Sahara condra ‘s-Gravenhage M-12(52) 09:34
136 Julien Inostroza Molina Voorburg J-12(84) 09:31
137 Inez Princen ‘s-Gravenhage M-12(53) 09:44
138 Deepti dr.Willem Dreesschoo J-12(85) 09:27
139 Camille Mateo-Nerlich ‘s-Gravenhage M-12(54) 09:44
140 Milan van der Geest ‘s-Gravenhage J-12(86) 09:40
141 Sam de Jong Voorburg J-12(87) 09:36
142 Preethi dr.Willem Dreesschoo J-12(88) 09:32
143 Thijmen van Os ‘s-Gravenhage J-12(89) 09:41
144 Oscar Kuiters Vlietkinderen, de Ka J-12(90) 09:42
145 Jesse Runderkamp Vlietkinderen, de Ka J-12(91) 09:39
146 Sjoerdje Klaassen Voorburg M-12(55) 09:42
147 Jurre Balster ‘s-Gravenhage J-12(92) 09:47
148 Ravi Rolvers MN 1 J-12(93) 09:37
149 Devon de Munnik ‘s-Gravenhage J-12(94) 10:01
150 Yves Bacuna Nootdorp J-12(95) 09:30
151 Floor van den Bergen ‘s-Gravenhage M-12(56) 09:40
152 Sophia Bakar Omar Naaldwijk M-12(57) 09:51
153 Mauk Graff ‘s-Gravenhage J-12(96) 09:55
154 Nora Luteijn ‘s-Gravenhage M-12(58) 09:59
155 Sharissa de jong Voorburg M-12(59) 10:07
156 Maria Selfridge ‘s-Gravenhage M-12(60) 09:56
157 Tos Graff ‘s-Gravenhage J-12(97) 10:12
158 Knox Mestriner ‘s-Gravenhage J-12(98) 10:00
159 Julie van der Geest ‘s-Gravenhage M-12(61) 10:02
160 Suze Oortman MN 1 M-12(62) 10:08
161 Emma Oortman MN 1 M-12(63) 10:08
162 Isabella van Haandel ‘s-Gravenhage M-12(64) 09:57
163 Hugo Koning Voorburg J-12(99) 09:53
164 Inti van der Veer ‘s-Gravenhage M-12(65) 09:59
165 Luma Mooijman ‘s-Gravenhage M-12(66) 10:16
166 Yasmin dr.Willem Dreesschoo M-12(67) 10:21
167 Renske Brink Voorburg M-12(68) 10:09
168 Juliette Blogg ‘s-Gravenhage M-12(69) 10:07
169 Wouter Ungethum Leidschendam J-12(100) 10:19
170 Naisha Laad ‘s-Gravenhage M-12(70) 10:11
171 Marit Bootsma Voorburg M-12(71) 10:25
172 Julia de Vrije Voorburg M-12(72) 10:07
173 Jayden dr.Willem Dreesschoo J-12(101) 10:29
174 Kyaratrix Wezer Voorburg M-12(73) 10:25
175 Yfke Nienhuis Voorburg M-12(74) 10:09
176 Ference van Unen MN 1 J-12(102) 10:06
177 Dorian Wessel ‘s-Gravenhage M-12(75) 10:33
178 Quinten van Dis ‘s-Gravenhage J-12(103) 10:26
179 Lotte Woltinge Zoetermeer M-12(76) 10:21
180 Amelia dr.Willem Dreesschoo M-12(77) 10:33
181 Lisa van Dis ‘s-Gravenhage M-12(78) 10:29
182 Ana Sophocleous Reis ‘s-Gravenhage M-12(79) 10:28
183 Klaudia dr.Willem Dreesschoo M-12(80) 10:36
184 Frederieke Madden Voorburg M-12(81) 10:26
185 Rosanne Klein Alphen aan den Rijn M-12(82) 10:25
186 Brecht scharrenberg Rijswijk Zh M-12(83) 10:25
187 Olivier van der Geest ‘s-Gravenhage J-12(104) 10:29
188 Teun de Veth ‘s-Gravenhage J-12(105) 10:29
189 Florentine Dedel ‘s-Gravenhage M-12(84) 10:45
190 Kenji de Vries Sparta J-12(106) 10:48
191 James lacote ‘s-Gravenhage J-12(107) 10:54
192 Daan van der Ham ‘s-Gravenhage J-12(108) 10:58
193 Leo Alderman ‘s-Gravenhage J-12(109) 10:40
194 Sofia Cescutti Rijswijk Zh M-12(85) 10:56
195 Charlotte Madden Voorburg M-12(86) 10:45
196 Jolijn De Raat ‘s-Gravenhage M-12(87) 10:43
197 Aiden Presentacion Voorburg J-12(110) 10:39
198 Jill Hellegers ‘s-Gravenhage M-12(88) 10:57
199 Tim Koekelis ‘s-Gravenhage J-12(111) 10:59
200 Delfin dr.Willem Dreesschoo M-12(89) 11:03
201 Robert Ratcliffe Vlietkinderen, de Ka J-12(112) 10:59
202 Sonja Markoski ‘s-Gravenhage M-12(90) 10:57
203 Maria Clara Ignat Voorburg M-12(91) 11:20
204 Elena Isabel Ignat Voorburg M-12(92) 11:20
205 Max Wanner ‘s-Gravenhage J-12(113) 11:09
206 Joshua Schild Wateringen J-12(114) 11:04
207 Adriana Gherardi Gorsin ‘s-Gravenhage M-12(93) 11:24
208 Gijs Kassels MN 1 J-12(115) 11:07
209 Sebastian Rau Jensen ‘s-Gravenhage J-12(116) 11:18
210 Raphael van Tol ‘s-Gravenhage J-12(117) 11:25
211 Juno Zuidgeest ‘s-Gravenhage M-12(94) 11:14
212 Ishan dr.Willem Dreesschoo J-12(118) 11:13
213 Rory Davis ‘s-Gravenhage J-12(119) 11:14
214 Lizzy dr.Willem Dreesschoo M-12(95) 11:12
215 Olle van Opstal ‘s-Gravenhage J-12(120) 11:11
216 Mats kessels ‘s-Gravenhage J-12(121) 11:11
217 Feline van den Bergen ‘s-Gravenhage M-12(96) 11:13
218 Eva Roodenrijs ‘s-Gravenhage M-12(97) 11:26
219 Bryan Linders Leidschendam J-12(122) 11:28
220 Lena dr.Willem Dreesschoo M-12(98) 11:45
221 Aukje Klaassen Voorburg M-12(99) 11:16
222 Yara van den Bos Rijswijk Zh M-12(100) 11:22
223 Isaac Civikov ‘s-Gravenhage J-12(123) 11:32
224 Lucie van Winden ‘s-Gravenhage M-12(101) 11:47
225 Maud Roodenrijs ‘s-Gravenhage M-12(102) 11:43
226 Tim Dijkhuizen ‘s-Gravenhage J-12(124) 11:39
227 Midas Civikov ‘s-Gravenhage J-12(125) 11:46
228 Julian Schild Wateringen J-12(126) 11:49
229 Elise Mierop ‘s-Gravenhage M-12(103) 11:51
230 Lorelei Bieber Kövecs ‘s-Gravenhage M-12(104) 11:46
231 Emma Westbroek ‘s-Gravenhage M-12(105) 12:06
232 Rose Bieber Kövecs ‘s-Gravenhage M-12(106) 11:54
233 Gijs Zuidema ‘s-Gravenhage J-12(127) 11:52
234 Amy Linders Leidschendam M-12(107) 12:05
235 Keerthi Gnanasekaran PV AEGON 1 M-12(108) 12:10
236 Emilie Rau Jensen ‘s-Gravenhage M-12(109) 12:23
237 Isolde Hoogland ‘s-Gravenhage M-12(110) 12:29
238 Liam Rolvers MN 1 J-12(128) 12:17
239 Hannah Gerdes Leidschendam M-12(111) 12:25
240 Lucas Blogg ‘s-Gravenhage J-12(129) 12:33
241 Tara O’Shaughnessy ‘s-Gravenhage M-12(112) 12:26
242 Levi de Moedt ‘s-Gravenhage J-12(130) 12:59
243 Pablo Cherta ‘s-Gravenhage J-12(131) 12:58
244 Valentina Cherta ‘s-Gravenhage M-12(113) 13:03
245 Fabrice Tumbiolo ‘s-Gravenhage J-12(132) 13:10
246 Pablo Rodriguez ‘s-Gravenhage J-12(133) 12:58
247 Dean Bakar Omar Naaldwijk J-12(134) 13:08
248 Viktor Desserjer ‘s-Gravenhage J-12(135) 13:10
249 Matteo Cescutti Rijswijk Zh J-12(136) 13:27
250 Mateo Rodriguez ‘s-Gravenhage J-12(137) 13:07
251 Victor de Joode ‘s-Gravenhage J-12(138) 13:36
252 Simon de Joode ‘s-Gravenhage J-12(139) 13:36
253 Hugo Brinkmann ‘s-Gravenhage J-12(140) 13:27
254 Mels Geerling ‘s-Gravenhage J-12(141) 13:27
255 Mira van Dommelen ‘s-Gravenhage M-12(114) 13:28
256 Elisa Zuidema ‘s-Gravenhage M-12(115) 13:28
257 Roos van den berg Berkel en Rodenrijs M-12(116) 13:44
258 Izisz van Dongen ‘s-Gravenhage M-12(117) 13:39
259 Kyan Hurrelbrinck Haag Atletiek J-12(142) 14:00
260 Maud Steenbrink ‘s-Gravenhage M-12(118) 14:06
261 Zeger Vriens Oegstgeest J-12(143) 13:49
262 Jenske Klaassen Voorburg M-12(119) 14:26
263 Mario Doeswijk ‘s-Gravenhage J-12(144) 14:43
264 Una Taslaman ‘s-Gravenhage M-12(120) 15:26