160529RoyalTen

Royal Ten op 29-5-2016 in Den Haag, afstand 10 km

1 Nicholas Makau Kenia Msen(1) 0:28:51
2 Bernard Muide Matheka Kenia Msen(2) 0:29:30
3 Daniel Komoi Kenia Msen(3) 0:30:18
4 Yakoub Labquira Marokko Msen(4) 0:30:25
5 Gilbert Kipkosgei Kenia Msen(5) 0:30:46
6 Timon Kimutai Kenia Msen(6) 0:31:36
7 Hamza Laaroussi Marokko Msen(7) 0:32:10
8 Talontsi Stannislas Sparta Msen(8) 0:33:00
9 Habtom Okbamichael Capelle ad IJssel Msen(9) 0:33:16
10 Lucy Macharia Kenia Vsen(1) 0:33:44
11 Karim Fares Marokko Msen(10) 0:33:55
12 Menco Schuurman De Koplopers Msen(11) 0:33:58
13 Marco van Etten Rotterdam Atletiek Msen(12) 0:34:33
14 Wynfrith Meijwes Haag Atletiek Msen(13) 0:34:39
15 Gladys Kiplagat Kenia Vsen(2) 0:34:44
16 Herman Leeman M45(1) 0:34:44
17 Remco Mocking Nederland Msen(14) 0:34:46
18 Farid L?ahhaoui H aag Atletiek Msen(15) 0:35:16
19 Mohamed Mohammadi M35(1) 0:35:24
20 Niels Baljet Rotterdam Atletiek Msen(16) 0:35:40
21 Randolph Nicia Sparta M45(2) 0:35:49
22 Rudy Koot the Hague Road Runne Msen(17) 0:35:55
23 Silas Kipkorir Kimeli Kenia Vsen(3) 0:36:15
24 Ian Bennesby APM Terminals 2 mb10(1) 0:36:10
25 Reinout Polders Loopgroep PK Mrec(1) 0:36:16
26 Tjibbe van der Veen De Koplopers Mrec(2) 0:36:28
27 Arthur Camps the Hague Road Runne Msen(18) 0:36:39
28 Yann Chapelliere Amsterdam Mrec(3) 0:36:47
29 Raphael Langmair Haag Atletiek Msen(19) 0:36:39
30 Wouter Kanselaar the Hague Road Runne Msen(20) 0:36:42
31 Niels van Hoorn Haag Atletiek Msen(21) 0:36:52
32 Ferdinand Oldeman the Hague Road Runne Msen(22) 0:37:06
33 Jeroen Koot AV Heerenveen Msen(23) 0:37:10
34 Willem de Graaf avVN M45(3) 0:37:21
35 Jesse van Straaten Haag Atletiek M35(2) 0:37:27
36 Victor Geraedts Zoetermeer Mrec(4) 0:37:29
37 Jeroen Zuiderduin Ilion M35(3) 0:37:34
38 Bouke van der Meer the Hague Road Runne M35(4) 0:37:41
39 Maarten Bening Haag Atletiek Msen(24) 0:37:44
40 Marlies Jongerius Boutkan Nederland Vsen(4) 0:37:55
41 Pepijn Cuppen Voorburg Mrec(5) 0:37:39
42 Arjen Eggink ‘s-Gravenhage Mrec(6) 0:37:50
43 Alex de Vries the Hague Road Runne M35(5) 0:37:59
44 Valerio Targ? E uropean Patent Offi mb10(2) 0:37:54
45 Allard Lambers Haag Atletiek Msen(25) 0:38:04
46 Werner Dijkstra Aegon N.V. 2 mb10(3) 0:38:15
47 Bas Albers Ministerie van VenJ mb10(4) 0:38:18
48 Kenneth Sarmaat Loopgroep Aart Stigt M35(6) 0:38:24
49 Nico Parasie Fugro 2, 10 km mb10(5) 0:38:25
50 Richard Lelieveld De Kieviten M35(7) 0:38:34
51 Laurey van den Berge-Heij Flakkee Vsen(5) 0:38:34
52 Stijn de Jong ‘s-Gravenhage Mrec(7) 0:38:23
53 Koen van Hees Msen(26) 0:38:47
54 Jeffrey van der Krogt PAC Mrec(8) 0:38:47
55 Carla Ophorst Olympus ’70 V55(1) 0:38:49
56 Michiel Hellegers ‘s-Gravenhage Mrec(9) 0:38:53
57 Esmee Teeling Olympus ’70 Vsen(6) 0:39:00
58 Arjen van Hoeve Sparta Msen(27) 0:39:02
59 Tom Woltinge Zoetermeer Mrec(10) 0:38:59
60 Alex Bland European Patent Offi mb10(6) 0:39:01
61 Gerasimos Karlis Delft Mrec(11) 0:39:19
62 Douglas Ota Haag Atletiek M45(4) 0:39:22
63 Freek van Zoest SSC-ICT 2 mb10(7) 0:39:24
64 Duncan Byrne ‘s-Gravenhage Mrec(12) 0:39:17
65 Mark Nouws Holland Runner mb10(8) 0:39:05
66 Janna van Dijk Haag Atletiek Vsen(7) 0:39:37
67 Dinas Geisleris Rotterdam Mrec(13) 0:39:08
68 Edzard Potgieser Voorburg Mrec(14) 0:39:36
69 Omar Lopez the Hague Road Runne Msen(28) 0:39:45
70 Stefan Guirten ‘s-Gravenhage Mrec(15) 0:39:22
71 Bob Lawende EUR Roadrunners Mrec(16) 0:39:34
72 Jelle Middendorp Aegon N.V. 1 mb10(9) 0:39:39
73 Nandos Gouka the Hague Road Runne Mrec(17) 0:39:33
74 Pierre van Leeuwen Aegon N.V. 1 mb10(10) 0:40:32
75 Mike Vrolijk Ministerie van VenJ mb10(11) 0:39:55
76 Frans Bekers Loopgroep PK M55(1) 0:40:07
77 Axel Hartman avVN M45(5) 0:40:06
78 Jan Koopmans AV ’23 M45(6) 0:40:08
79 Nico Droppert Ministerie van VenJ mb10(12) 0:40:10
80 Nick Thoen the Hague Road Runne Msen(29) 0:40:13
81 Sigrid Martin Centraal Bureau voor vb10(1) 0:40:11
82 Leo Treurniet BMW Den Haag mb10(13) 0:40:10
83 Peter Lans Dunea 1 mb10(14) 0:40:18
84 Cor Hoebeke De Koplopers M55(2) 0:40:22
85 Lars Gootjes De Kieviten Mrec(18) 0:40:16
86 Peter van Iperen Haag Atletiek M45(7) 0:40:34
87 Ad Buijs Phoenix M55(3) 0:40:38
88 Bastiaan Blokland APM Terminals 1 mb10(15) 0:40:38
89 Daan Luijten ‘s-Gravenhage Mrec(19) 0:40:17
90 Marleen van den Oetelaar ‘s-Gravenhage Vrec(1) 0:40:45
91 Thomas Claessens Ministerie van VenJ mb10(16) 0:40:43
92 Erin van Harten Workstreampeople mb10(17) 0:40:48
93 Faouzi Baaziz ROC Mondriaan Lifest Ms10(1) 0:38:21
94 Jeffrey Duyvestein Fortuna Mrec(20) 0:40:43
95 Fran?is Lanel E uropean Patent Offi mb10(18) 0:40:44
96 Floris Kneefel the Hague Road Runne M45(8) 0:40:54
97 Koen Bijen ROC Mondriaan Lifest Ms10(2) 0:39:44
98 Leon Schadee Fugro 1, 10km mb10(19) 0:40:53
99 Jeffrey de Rijk Ilion M35(8) 0:40:59
100 Kirsty Brosius Haag Atletiek Vsen(8) 0:41:00
101 Tim Sterk Aegon N.V. 1 mb10(20) 0:40:53
102 Merlijn Gootjes Woerden Mrec(21) 0:40:58
103 Daniel Hamerslag De Koplopers Mrec(22) 0:40:33
104 Jos Ghijsels Haag Atletiek Msen(30) 0:41:10
105 Lodewijk Voorhoeve ‘s-Gravenhage Mrec(23) 0:39:48
106 Jamie Chisholm Fugro 2, 10 km mb10(21) 0:39:37
107 Peter van Leeuwen the Hague Road Runne M55(4) 0:41:24
108 Alex de Jong ‘s-Gravenhage Mrec(24) 0:41:26
109 Hendrike Oosterhof the Hague Road Runne Vsen(9) 0:41:28
110 Danny Karijopawiro Workstreampeople mb10(22) 0:42:05
111 Jasper Muskiet KING mb10(23) 0:41:28
112 Frederik van Dalen Ilion Mrec(25) 0:41:09
113 Marcel Horrocks Sparta M45(9) 0:41:37
114 Roeland Sorber Algemene Rekenkamer mb10(24) 0:41:30
115 Nasser Berrich UBR 1 mb10(25) 0:41:39
116 Jan-Peter Oudenampsen Apeldoorn Mrec(26) 0:40:35
117 Sjoerd Witmont Haag Atletiek M35(9) 0:41:41
118 Jeroen Koelewijn Haag Atletiek M45(10) 0:41:42
119 Henry Annokkee De Koplopers Mrec(27) 0:41:10
120 Harm Buisman Haag Atletiek Msen(31) 0:41:53
121 Ernst Coutinho Voorburg Mrec(28) 0:41:32
122 Mirko van Muijen Elsene (BEL) Mrec(29) 0:41:42
123 Doug Alcock the Hague Road Runne M55(5) 0:41:56
124 Martijn Meerts ‘s-Gravenhage Mrec(30) 0:41:59
125 Frank van ’t Hoff ‘s-Gravenhage Mrec(31) 0:41:48
126 Dirk Rietberg Haag Atletiek Mrec(32) 0:41:31
127 Maarten Edelman KING mb10(26) 0:42:06
128 Jos Luijten Instituut Clingendae mb10(27) 0:42:03
129 Stefan Boot Voorhout Mrec(33) 0:42:08
130 Van de Marel BMW Den Haag mb10(28) 0:42:04
131 Koos Verhage ‘s-Gravenhage Mrec(34) 0:41:39
132 Eric Spaans Ministerie van VenJ mb10(29) 0:42:04
133 Wim Schleicher Aegon N.V. 1 mb10(30) 0:42:21
134 Sal Thijssen Max Health Club 2 vb10(2) 0:42:07
135 Hugo van der Heide Loopgroep Aart Stigt Mrec(35) 0:42:15
136 Eli van der Heide Rotterdam Mrec(36) 0:42:15
137 Simon Banham ‘s-Gravenhage Mrec(37) 0:42:01
138 Stijn van Hooff Utrecht Mrec(38) 0:41:23
139 Rolf Vermolen Ilion M35(10) 0:42:26
140 Robin Knjnenburg Aegon N.V. 1 mb10(31) 0:42:20
141 Albert Rojas ‘s-Gravenhage Mrec(39) 0:41:26
142 Tristan van Grevenbroek ‘s-Gravenhage Mrec(40) 0:40:48
143 Marcel Vonk Hewlett Packard Ente mb10(32) 0:42:26
144 Chris Bailey ‘s-Gravenhage Mrec(41) 0:41:55
145 Arie van Steensel Leiden Mrec(42) 0:41:44
146 Jeroen Freriks Algemene Rekenkamer mb10(33) 0:42:26
147 Jos Berden Rotterdam Mrec(43) 0:41:34
148 Martijn Soree PAC M45(11) 0:42:39
149 Petr Saltykov Max Health Club 2 mb10(34) 0:42:38
150 Roland van Putten Rotterdam Atletiek M45(12) 0:42:41
151 Peter Schenk NSR mb10(35) 0:42:31
152 Anton Hooimeijer PAC Mrec(44) 0:42:32
153 Anton van Amerongen Leidschendam Mrec(45) 0:42:38
154 Awinash Soman ‘s-Gravenhage (SUR) Mrec(46) 0:42:11
155 Floris Jansen Haag Atletiek M35(11) 0:42:44
156 Lilian Raspel ‘s-Gravenhage Vrec(2) 0:42:17
157 Justin Boers Aegon N.V. 1 mb10(36) 0:42:39
158 Machiel Vrijenhoek Max Health Club 1 mb10(37) 0:42:50
159 Christophe Gino European Patent Offi mb10(38) 0:42:49
160 Harm van Dongen Mrec(47) 0:42:41
161 Henk Braam the Hague Road Runne Mrec(48) 0:42:43
162 Ralph Smits Sparta M35(12) 0:42:54
163 Felix Wagner Nijmegen Mrec(49) 0:42:16
164 Harry H?en H ewlett Packard Ente mb10(39) 0:42:40
165 Herman Beun Algemene Rekenkamer mb10(40) 0:43:00
166 Peer van der Zwaal ‘s-Gravenhage Mrec(50) 0:42:24
167 Nicoline Heemskerk Algemene Rekenkamer vb10(3) 0:43:03
168 Ruud Nobel Haag Atletiek M45(13) 0:43:15
169 Rik Pennartz Sparta Mrec(51) 0:43:06
170 Kevin Ruigrok ‘s-Gravenhage Mrec(52) 0:42:46
171 Aldo Argante ‘s-Gravenhage Mrec(53) 0:43:11
172 Ricardo van Hooft Rijswijk Zh Mrec(54) 0:42:24
173 Peter Schaaff Den Haag Marketing/T mb10(41) 0:43:16
174 Chris Walinga ‘s-Gravenhage Mrec(55) 0:42:26
175 Olga Maas Haag Atletiek V35(1) 0:43:24
176 Roland Lindeloo the Hague Road Runne Mrec(56) 0:43:25
177 Marcel Cools Hewlett Packard Ente mb10(42) 0:43:21
178 Robbert in ’t Hout De Koplopers Mrec(57) 0:43:25
179 Luuk Leussink Voorburg Mrec(58) 0:41:29
180 Matthieu Rosello Garcia European Patent Offi mb10(43) 0:43:19
181 Lars Baak ‘s-Gravenhage Mrec(59) 0:42:29
182 Sandra van den Berg ‘s-Gravenhage V35(2) 0:43:34
183 Eduardo Pascual Vall? E uropean Patent Offi mb10(44) 0:43:22
184 Peter Spruit AV Gouda M55(6) 0:43:26
185 Kiko Voorneman ROC Mondriaan Lifest Ms10(3) 0:42:11
186 Jesper Pedersen CB&I Nederland B.V. mb10(45) 0:42:51
187 Bart Quist Holland Runner mb10(46) 0:43:11
188 Ties de Jong ‘s-Gravenhage Mrec(60) 0:43:04
189 Reinoud van Soest Rijswijk Zh Mrec(61) 0:43:25
190 Joost Roorda ‘s-Gravenhage Mrec(62) 0:42:59
191 Bas Roters Max Health Club 2 mb10(47) 0:43:37
192 Anne Vermeulen Workstreampeople mb10(48) 0:43:43
193 Roger Poter van Laan Aegon N.V. 2 mb10(49) 0:43:41
194 Wai Bun Tse Vanberkel Profession mb10(50) 0:43:40
195 Jesse Koymans Wateringen Mrec(63) 0:43:31
196 Marko van Vliet CB&I Nederland B.V. mb10(51) 0:43:43
197 Coen van Hal avVN M55(7) 0:43:45
198 Thijs Arkesteijn MN Mrec(64) 0:43:16
199 Hans Besselink Pels Rijcken 1 mb10(52) 0:43:34
200 Naigy Klepke ROC Mondriaan Lifest Ms10(4) 0:42:35
201 Marleen Westhoff Haag Atletiek V45(1) 0:43:51
202 Dick Hengeveld Ilion Mrec(65) 0:43:33
203 Tobias Welbergen ROC Mondriaan Lifest Ms10(5) 0:41:21
204 Jack Filbrandt ‘s-Gravenhage Mrec(66) 0:43:11
205 Jos Huisman Delft Mrec(67) 0:43:29
206 Stefano Parra Rotterdam Mrec(68) 0:43:50
207 Jillis Mani ARS T&TT mb10(53) 0:43:50
208 F?e de Ruijter ‘ s-Gravenhage Vrec(3) 0:42:44
209 Alvaro carmona Bermejo ‘s-Gravenhage Mrec(69) 0:40:34
210 Raymond Wolthers MN Mrec(70) 0:43:46
211 Alex Renckens Sparta Mrec(71) 0:43:54
212 Mandy van As Sparta V35(3) 0:44:08
213 Joep Derwort Poeldijk Mrec(72) 0:44:04
214 Camiel Koomen ‘s-Gravenhage Mrec(73) 0:43:32
215 Frank de Graaf Ministerie van VenJ mb10(54) 0:44:08
216 Ellen Oostvogel Haag Atletiek V45(2) 0:44:17
217 Elly van der Zee Haag Atletiek Vrec(4) 0:43:56
218 Sander van Asstew Ms10(6) 0:44:20
219 Auke de Jong the Hague Road Runne Mrec(74) 0:43:50
220 Tom van Dijk ‘s-Gravenhage Mrec(75) 0:43:47
221 Aad Ruijgrok avVN M55(8) 0:44:23
222 Mourad Essaoui ROC Mondriaan Lifest Ms10(7) 0:41:56
223 Rene Leijtens Loopgroep Aart Stigt M45(14) 0:44:27
224 Robbert Geerlings Atrium Vastgoedmanag mb10(55) 0:42:42
225 Melvin van der Tol Algemene Rekenkamer mb10(56) 0:44:20
226 Sjors Bakker Aegon N.V. 1 mb10(57) 0:44:19
227 Fr??ic Lau? Eur opean Patent Offi 1 10(58 mb) 0:44:09
228 Hein Stolle Workstreampeople mb10(59) 0:44:30
229 Matthew van den Steen Haarlem Mrec(76) 0:44:06
230 Mei Lan Chung the Hague Road Runne V35(4) 0:44:36
231 Marije Engels ‘s-Gravenhage Vrec(5) 0:44:30
232 Jacqueline van Heiningen Haag Atletiek Vrec(6) 0:43:42
233 Leonard Hoogerdijk CE Delft mb10(60) 0:44:38
234 Vincent Holleman Haag Atletiek Mrec(77) 0:43:42
235 Van der Molen ‘s-Gravenhage Mrec(78) 0:44:11
236 Lenno Huizer ‘s-Gravenhage Mrec(79) 0:44:31
237 Jacob Stockmal APM Terminals 1 mb10(61) 0:44:20
238 Stefan Gielis Voorburg Mrec(80) 0:44:09
239 Carlijn Colpa Max Health Club 2 vb10(4) 0:44:42
240 Francis Nauman Max Health Club 3 mb10(62) 0:44:41
241 Remco Greve Ministerie van VenJ mb10(63) 0:44:43
242 Ron de Lang Zoetermeer Mrec(81) 0:43:56
243 Wilma de Lang-Kleis Zoetermeer Vrec(7) 0:43:57
244 Peter Slegtenhorst Holland Runner mb10(64) 0:44:33
245 Hans van Lennep Amsterdam Mrec(82) 0:43:28
246 Willem Willemsen Olympus ’70 Mrec(83) 0:43:32
247 Tom Bijen ROC Mondriaan Lifest Ms10(8) 0:43:41
248 Marcel Verblaauw Gouda Mrec(84) 0:44:13
249 Said Kadrouch Voorburg Mrec(85) 0:44:29
250 Frank Walrave Centraal Bureau voor mb10(65) 0:44:52
251 Melvin Kuijpers Moordrecht Mrec(86) 0:42:12
252 Ron Bakker Holland Runner mb10(66) 0:44:45
253 Matthijs Kooy Rotterdam Mrec(87) 0:43:51
254 Andr?Schravemade Z oetermeer Mrec(88) 0:44:35
255 Jurgen Kuivenhoven ‘s-Gravenhage Mrec(89) 0:44:28
256 Youri Kooijmans ROC Mondriaan Lifest Ms10(9) 0:43:51
257 Evert Winter ‘s-Gravenhage Mrec(90) 0:44:56
258 Ron Bel Algemene Rekenkamer mb10(67) 0:45:04
259 Denise Webb Rozenburg Zh Vrec(8) 0:44:22
260 Mattijs van Dulkenraad Sparta M35(13) 0:45:11
261 Matthew Caesar-Gordon Instituut Clingendae mb10(68) 0:45:08
262 Thomas Bezemer Aegon Bank mb10(69) 0:44:54
263 Klaas-Jan Masker Aegon Bank mb10(70) 0:44:53
264 Rob Barendregt Sparta M55(9) 0:45:15
265 Youssef Berich UBR 2 mb10(71) 0:45:17
266 Robbert de Bree ‘s-Gravenhage Mrec(91) 0:44:07
267 Leo Nijs Leidschendam Mrec(92) 0:42:47
268 Stefan Suurmond Delft Mrec(93) 0:44:51
269 Jesse Beuding Ministerie van VenJ mb10(72) 0:45:11
270 Linda Besuyen Balance liftadvies – vb10(5) 0:45:05
271 Niels Hosman Ministerie van VenJ mb10(73) 0:45:13
272 Pasquale Attrotto CB&I Nederland B.V. mb10(74) 0:44:26
273 Bert Oudijk ‘s-Gravenhage Mrec(94) 0:43:57
274 Jeroen Meijer ‘s-Gravenhage Mrec(95) 0:44:34
275 Peter Dijks Mrec(96) 0:45:24
276 Roel van der Vegte Dutch Runners Mrec(97) 0:45:19
277 Raymond Moesman the Hague Road Runne Mrec(98) 0:45:06
278 Horst Buwalda CB&I Nederland B.V. mb10(75) 0:45:27
279 Paul Kremer ‘s-Gravenhage Mrec(99) 0:44:54
280 Minke Meijnders ‘s-Gravenhage Vrec(9) 0:44:55
281 Frans van Rhijn ‘s-Gravenhage Mrec(100) 0:45:13
282 Jeroen Klein LVA Plantaris M35(14) 0:45:31
283 Luciano Patitucci Nootdorp Mrec(101) 0:44:48
284 Anno van der Veen ‘s-Gravenhage Mrec(102) 0:44:24
285 Sander van der Leeuw ‘s-Gravenhage Mrec(103) 0:44:47
286 Dick Schoof Ministerie van VenJ mb10(76) 0:45:24
287 Ian Ralston Haag Atletiek Msen(32) 0:44:42
288 Annet Bloema Rijswijk Zh Vrec(10) 0:44:53
289 George Ziedses des Plante ‘s-Gravenhage Mrec(104) 0:44:47
290 Olivier Baas Aegon Bank mb10(77) 0:45:20
291 Walter Warmerdam ‘s-Gravenhage Mrec(105) 0:44:40
292 Paul Marselis Leidschendam Mrec(106) 0:45:25
293 Johan de Klein Msen(33) 0:45:43
294 Emiel van Eijk ARS T&TT mb10(78) 0:45:26
295 Judith Mulder Hellas Vsen(10) 0:45:41
296 Rick Slangen ‘s-Gravenhage Mrec(107) 0:43:44
297 Dick van Prooijen Loopgroep PK M55(10) 0:45:48
298 Maarten van Spil Voorburg Mrec(108) 0:45:02
299 Reinier Olthof ‘s-Gravenhage Mrec(109) 0:44:23
300 Ferdinand v `t Hoogerhuis Ministerie van VenJ mb10(79) 0:45:41
301 Emmanuel Weizenbach Wassenaar Mrec(110) 0:45:15
302 Ben Boschker ‘s-Gravenhage Mrec(111) 0:45:20
303 Arjuna Kishna ‘s-Gravenhage Mrec(112) 0:45:22
304 Richard Pijpers Ilion Mrec(113) 0:45:24
305 Adriaan Haasnoot Katwijk Zh Mrec(114) 0:45:03
306 Rodolphe Blaise Haag Atletiek Mrec(115) 0:45:46
307 Lamine Dib ‘s-Gravenhage Mrec(116) 0:45:45
308 Raymond Scherpenisse Haag Atletiek Mrec(117) 0:44:02
309 Daan Baecke ‘s-Gravenhage Mrec(118) 0:44:40
310 Bemnet Feleke ‘s-Gravenhage Mrec(119) 0:45:17
311 Jan Boudestijn Rotterdam Mrec(120) 0:44:14
312 Carlos Jaramillo ‘s-Gravenhage Mrec(121) 0:45:57
313 Mirjam Graat the Hague Road Runne Vrec(11) 0:45:37
314 Fons de Bruin UBR 1 mb10(80) 0:45:39
315 Lucien Trompert Voorburg Mrec(122) 0:45:39
316 Martijn Fleers ‘s-Gravenhage Mrec(123) 0:45:28
317 Maaike de Vries Ministerie van OCW 1 vb10(6) 0:45:56
318 Roel van Marle Ministerie van OCW 1 mb10(81) 0:45:56
319 Cora Mol Dutch Runners Vrec(12) 0:45:31
320 Bruno Baartse Haag Atletiek M45(15) 0:46:11
321 Hans Martens the Hague Road Runne Mrec(124) 0:44:36
322 Joram van den Berg Workstreampeople mb10(82) 0:46:07
323 Daan Boon ‘s-Gravenhage Mrec(125) 0:45:33
324 Marcel Bes ‘s-Gravenhage Mrec(126) 0:45:41
325 Jaap Kuipers Waterland M45(16) 0:45:33
326 Tommi Sisso ARS T&TT mb10(83) 0:45:56
327 Geert Snijders ‘s-Gravenhage Mrec(127) 0:45:09
328 Eric Coenen Rijswijk Zh Mrec(128) 0:44:57
329 Frank Rietbroek Roermond Mrec(129) 0:45:35
330 Daan Emmerzaal Gouda Mrec(130) 0:45:54
331 Paul de Weert MN Mrec(131) 0:45:55
332 Wessel van Horzen CB&I Nederland B.V. mb10(84) 0:45:37
333 Arjan Suijker Algemene Rekenkamer mb10(85) 0:46:12
334 Joey van der Kooij Voorburg Mrec(132) 0:45:03
335 Serge Smits Voorburg Mrec(133) 0:45:39
336 Mark Pauw the Hague Road Runne Mrec(134) 0:46:00
337 Eric Schipper ‘s-Gravenhage Mrec(135) 0:45:52
338 Iris Kramer Haag Atletiek Vrec(13) 0:45:49
339 Paul Van Caldenborgh Haag Atletiek Mrec(136) 0:44:29
340 Rohan Akkermans Zoetermeer Mrec(137) 0:44:17
341 Rob van Dijk Holland Runner mb10(86) 0:46:06
342 Erik van Hal Holland Runner mb10(87) 0:46:05
343 Andre de Leeuw Rijnsburg Mrec(138) 0:45:41
344 Stephen Lake Max Health Club 3 mb10(88) 0:46:24
345 Mark Phil Simens ‘s-Gravenhage Mrec(139) 0:45:39
346 Viktor van den Berg Sparta Mrec(140) 0:45:28
347 Sipke Moes Phanos Mrec(141) 0:44:31
348 Bas Braakman ARS T&TT mb10(89) 0:46:26
349 Ib Waterreus Ministerie van OCW 1 mb10(90) 0:46:31
350 Tamara Kloosterman Inspecteur S de Vrie Vs10(1) 0:45:55
351 Piet Moeleker ‘s-Gravenhage Mrec(142) 0:44:31
352 Rachel Peel Leidschendam Vrec(14) 0:46:04
353 Andre Dijkhuis UBR 2 mb10(91) 0:46:41
354 Kaj van Ark ‘s-Gravenhage Mrec(143) 0:46:34
355 Edith Sierat Ilion V45(3) 0:46:45
356 Marnix van der Beek Leiden Mrec(144) 0:44:54
357 David Baker ‘s-Gravenhage Mrec(145) 0:45:31
358 Thomas Long ‘s-Gravenhage Mrec(146) 0:46:00
359 Rob Th?e A msterdam Mrec(147) 0:46:15
360 Dick Ufkes ‘s-Gravenhage Mrec(148) 0:46:21
361 Koos Grootjans CB&I Nederland B.V. mb10(92) 0:46:30
362 Gijs Franken ‘s-Gravenhage Mrec(149) 0:46:02
363 Dominic Moore ‘s-Gravenhage Mrec(150) 0:45:44
364 Aafke Eshuis Ilion Vrec(15) 0:46:21
365 Thijs Diem? ‘ s-Gravenhage Mrec(151) 0:46:15
366 Jantien Vrijmoet ‘s-Gravenhage Vrec(16) 0:46:43
367 Robin Vermeulen ‘s-Gravenhage Mrec(152) 0:46:22
368 Karen van der Kooij Haag Atletiek V45(4) 0:46:53
369 Peter Sliep Hendrik-Ido-Ambacht Mrec(153) 0:46:12
370 Aad de Jong Haag Atletiek Mrec(154) 0:45:20
371 Freddy Jansen ‘s-Gravenhage Mrec(155) 0:45:51
372 Koen van Westen ‘s-Gravenhage Mrec(156) 0:44:07
373 Michiel Grootegoed Amsterdam Mrec(157) 0:44:39
374 Startnummer 3776 OVSoftware BV mb10(93) 0:46:50
375 Rogier Cornelisse CB&I Nederland B.V. mb10(94) 0:46:42
376 S?dor Nagy S SC-ICT 2 mb10(95) 0:45:07
377 Mark Diem? ‘ s-Gravenhage Mrec(158) 0:46:26
378 Richard Goeman NSR mb10(96) 0:46:56
379 Martijn Blom CE Delft mb10(97) 0:46:54
380 Kevin Stroek Amsterdam Mrec(159) 0:45:03
381 Martin Horstink Amsterdam Mrec(160) 0:44:25
382 Jimmy de Water Leidschendam Mrec(161) 0:44:24
383 Ingrid van der Lans Ministerie van VenJ vb10(7) 0:47:03
384 Laura van Eerten PAC Vrec(17) 0:46:37
385 Chantal R?gg ‘ s-Gravenhage Vrec(18) 0:46:34
386 Chris Maenhout Voorburg Mrec(162) 0:45:35
387 Bob Elsenburg Amsterdam Mrec(163) 0:47:02
388 JA Schaap Voorburg Mrec(164) 0:46:41
389 Geurt Jan van der Meiden ‘s-Gravenhage Mrec(165) 0:46:31
390 Ren?van der Helm L oopgroep Oegstgeest Mrec(166) 0:45:48
391 Randjiet Jankie Sparta Mrec(167) 0:47:01
392 Evert van Donk avVN M55(11) 0:47:18
393 Sander van Leeuwen UBR 1 mb10(98) 0:46:52
394 Friso Hessing Max Health Club 1 mb10(99) 0:47:15
395 Ben Oldenhof Ministerie van VenJ mb10(100) 0:47:17
396 Ronald van Drunen Voorburg Mrec(168) 0:47:07
397 Luca Van Staveren ROC Mondriaan Lifest Ms10(10) 0:44:41
398 Karin Biemans Leidschendam Vrec(19) 0:45:17
399 Martijn Bruinsma Haag Atletiek Mrec(169) 0:46:45
400 Dick Baggerman De Kieviten Mrec(170) 0:47:09
401 Jeroen Deggeller Atrium Vastgoedmanag mb10(101) 0:47:01
402 Antony Furlong IBO mb10(102) 0:47:02
403 Frank van Heijningen the Hague Road Runne Mrec(171) 0:47:20
404 Ed Ebbers Amsterdam Mrec(172) 0:46:49
405 Bob van Kampen APM Terminals 1 mb10(103) 0:47:00
406 Frank van Eldik Velserbroek Mrec(173) 0:46:26
407 Mark van der Knaap Zoetermeer Mrec(174) 0:45:10
408 Jacky Pronk ‘s-Gravenhage Vrec(20) 0:46:04
409 Florian de Heus Rotterdam Mrec(175) 0:47:12
410 Jacques Merx the Hague Road Runne M55(12) 0:47:32
411 Arie van den Bergen Aegon Bank mb10(104) 0:47:13
412 Femke van Gerven Haag Atletiek V35(5) 0:47:34
413 Pablo Saz Perez CB&I Nederland B.V. mb10(105) 0:46:18
414 Brian Narain ‘s-Gravenhage Mrec(176) 0:45:43
415 Erik Renardel de Lavalett MN Mrec(177) 0:47:27
416 August de Jonge Voorschoten Mrec(178) 0:47:01
417 John Nobbe ‘s-Gravenhage Mrec(179) 0:47:30
418 Wim de Visser ‘s-Gravenhage Mrec(180) 0:46:33
419 Marvin Boxhoorn MN Mrec(181) 0:47:31
420 Peter Dijkstra Max Health Club 3 mb10(106) 0:47:32
421 IJde Leijstra Voorburg Mrec(182) 0:46:46
422 Merel den Hollander Algemene Rekenkamer vb10(8) 0:47:37
423 Dani?le Steenman Vsen(11) 0:47:47
424 Timotej Oravec Vysoke Tatry (SVK) Mrec(183) 0:45:50
425 Martin Vergeest Max Health Club 1 mb10(107) 0:47:43
426 Nathalie Kalkhoven Aegon N.V. 2 vb10(9) 0:47:37
427 Margot Juray ‘s-Gravenhage Vrec(21) 0:47:41
428 Mervyn Eversteijn Sparta Mrec(184) 0:46:49
429 Marnix Dijkman Sparta Mrec(185) 0:47:41
430 Wichert van Dijk ‘s-Gravenhage Mrec(186) 0:47:22
431 Steffen van der Velde ‘s-Gravenhage Mrec(187) 0:46:24
432 Manten Wijtvliet ‘s-Gravenhage Mrec(188) 0:47:24
433 Paolo Bossi ‘s-Gravenhage Mrec(189) 0:47:06
434 Ton de Jong Haag Atletiek Mrec(190) 0:46:42
435 Aron van Wijk UBR 1 mb10(108) 0:47:34
436 Ed Helsloot NSR mb10(109) 0:47:49
437 Kai-Arne Poot ROC Mondriaan Lifest Ms10(11) 0:46:42
438 Peter Christenhusz Utrecht Mrec(191) 0:45:44
439 Liisa Kok Haag Atletiek Vrec(22) 0:46:52
440 Sander de Bock Ministerie van VenJ mb10(110) 0:47:49
441 Gerard van Leeuwen ‘s-Gravenhage Mrec(192) 0:46:54
442 Jochem Dekkers Delft Mrec(193) 0:47:16
443 Marcel ten Broeke Aegon N.V. 2 mb10(111) 0:47:57
444 Roger Loop ‘s-Gravenhage Mrec(194) 0:47:22
445 Michael Heeren SSC-ICT 1 mb10(112) 0:47:45
446 Melanie Nolet Sparta Vsen(12) 0:48:06
447 Bas Herberigs ‘s-Gravenhage Mrec(195) 0:45:10
448 Henk Scholte Albers ‘s-Gravenhage Mrec(196) 0:46:23
449 Valentino Posadinu ROC Mondriaan Lifest Ms10(12) 0:45:41
450 Stefan Witmer Wateringen Mrec(197) 0:47:25
451 Marnick van der Bom ‘s-Gravenhage Mrec(198) 0:47:29
452 Ron Boven the Hague Road Runne Mrec(199) 0:47:15
453 Sandra Oosterveer the Hague Road Runne Vrec(23) 0:47:17
454 Jan Vrieling the Hague Road Runne Mrec(200) 0:47:49
455 Tobias Wesselius Amsterdam Mrec(201) 0:46:02
456 Rogier Roelen ‘s-Gravenhage Mrec(202) 0:46:08
457 Sander Koudijs MN Mrec(203) 0:48:03
458 Linde Emmerzaal ‘s-Gravenhage Vrec(24) 0:48:08
459 Jonathan Kirkwood European Patent Offi mb10(113) 0:47:59
460 Flory Verstraten ‘s-Gravenhage Vrec(25) 0:46:55
461 Rudolf Muis SSC-ICT 1 mb10(114) 0:47:58
462 Arjan de Lange Zeewolde Mrec(204) 0:46:35
463 Rob de Mos Voorburg Mrec(205) 0:46:48
464 Lisette Braakenburg Rotterdam Vrec(26) 0:47:44
465 Smet Leon the Hague Road Runne Mrec(206) 0:46:48
466 Daphne Lamboo Algemene Rekenkamer vb10(10) 0:48:13
467 Serge Bosman ‘s-Gravenhage Mrec(207) 0:46:41
468 Victor Blanco Neira Rijswijk Zh Mrec(208) 0:47:41
469 Kenneth van Klaveren ‘s-Gravenhage Mrec(209) 0:45:39
470 Mariska Streppel Algemene Rekenkamer vb10(11) 0:48:04
471 Steven Datema Ministerie van OCW 1 mb10(115) 0:48:11
472 Vincent Boekhoorn Holland Runner mb10(116) 0:48:06
473 Hans Cornelissen Ministerie van VenJ mb10(117) 0:48:19
474 Erna Wieling Haag Atletiek Vsen(13) 0:48:26
475 Erik Jan Reijenga ‘s-Gravenhage Mrec(210) 0:48:08
476 Nikki Mulder Fugro 1, 10km vb10(12) 0:45:52
477 Sander van Hasselt Atrium Vastgoedmanag mb10(118) 0:46:43
478 Babak Dadvar Delft Mrec(211) 0:47:57
479 Lars van Mieghem ‘s-Gravenhage Mrec(212) 0:47:07
480 Ingrid Baggerman De Kieviten Vrec(27) 0:48:18
481 Yvette Solognier Haag Atletiek V35(6) 0:48:29
482 Wouter Sotthewes Fugro 2, 10 km mb10(119) 0:48:27
483 Candy Pritchard Max Health Club 3 vb10(13) 0:48:24
484 Detlev Konig AV Gouda M55(13) 0:48:31
485 Roeland Koster ‘s-Gravenhage Mrec(213) 0:47:55
486 Ruud Wessel Wessel, Tideman & Sa mb10(120) 0:48:18
487 Jeffrey Happel Zoetermeer Mrec(214) 0:46:15
488 Marleen Kalmthout Aegon N.V. 2 vb10(14) 0:48:25
489 Rene Alblas Haag Atletiek Mrec(215) 0:47:34
490 Tom Poldervaart Rotterdam Mrec(216) 0:47:41
491 Marion Scharpfenecker ‘s-Gravenhage Vrec(28) 0:48:16
492 John Leisjma SES New Skies Satellites BV mb10(121) 0:48:24
493 Simon Grabrovec ‘s-Gravenhage Mrec(217) 0:47:55
494 Martijn van der Steuijt ‘s-Gravenhage Mrec(218) 0:47:49
495 Bjorn Bergman ‘s-Gravenhage Mrec(219) 0:47:37
496 Rutger van der Stijl SSC-ICT 2 mb10(122) 0:48:26
497 Ido de Vries Delft Mrec(220) 0:48:02
498 Joep Baggen Velp Gld Mrec(221) 0:48:08
499 Hugo Westerhof ROC Mondriaan Lifest Ms10(13) 0:47:25
500 Astrid a `Campo Ministerie van VenJ vb10(15) 0:48:38
501 Przemek Walczysko Ustron (POL) Mrec(222) 0:48:09
502 Edwin van der Steen ‘s-Gravenhage Mrec(223) 0:46:14
503 Jan Hulst AV ’47 M55(14) 0:48:52
504 Andreas Rentner ‘s-Gravenhage Mrec(224) 0:47:42
505 Startnummer 3773 OVSoftware BV mb10(123) 0:48:37
506 Lars Zondag Delft Mrec(225) 0:47:23
507 Arjan Terpstra Ministerie van VenJ mb10(124) 0:48:44
508 Suzanne van Dam ‘s-Gravenhage Vrec(29) 0:47:54
509 Richard Buitenhek Fugro 1, 10km mb10(125) 0:46:16
510 Eric de Haan P-Direkt 1 mb10(126) 0:48:27
511 Michel Helgers Dunea 1 mb10(127) 0:48:27
512 Michael de Ridder Rijswijk Zh Mrec(226) 0:48:20
513 Christine Schellekens ‘s-Gravenhage Vrec(30) 0:47:46
514 Philip Pieters Max Health Club 3 mb10(128) 0:48:49
515 Gerton Sprong Papendrecht Mrec(227) 0:46:48
516 Dana Roskey Rotterdam Mrec(228) 0:47:02
517 Marcel van Doesburg Delft Mrec(229) 0:47:52
518 Daan Gordijn Voorburg Mrec(230) 0:47:39
519 Sven Kreft Spijkenisse Mrec(231) 0:45:59
520 Judith van Ravenstein the Hague Road Runne Vrec(31) 0:48:06
521 Mathijs vd Marel BMW Den Haag mb10(129) 0:48:54
522 Karel Meezen ‘s-Gravenhage Mrec(232) 0:47:42
523 Stephanie Kool ‘s-Gravenhage Vrec(32) 0:47:56
524 Laurens Harteveld ‘s-Gravenhage Mrec(233) 0:48:25
525 Jurjen Lemstra ‘s-Gravenhage Mrec(234) 0:48:34
526 Frank Krenning the Hague Road Runne M45(17) 0:48:59
527 Yonina ter Mors the Hague Road Runne Vrec(33) 0:48:37
528 Ava Bauer ‘s-Gravenhage Vrec(34) 0:47:15
529 Steven Glaser ‘s-Gravenhage Mrec(235) 0:48:14
530 Ben Dijk ‘s-Gravenhage Mrec(236) 0:48:30
531 Dinesh Baidjoe Ministerie van VenJ mb10(130) 0:49:04
532 Luuk Aarts MN Mrec(237) 0:49:00
533 Pascal Tews Leidschendam Mrec(238) 0:46:47
534 Mumtaz Noor ‘s-Gravenhage Vrec(35) 0:48:44
535 Daniel Noppen ‘s-Gravenhage Mrec(239) 0:48:37
536 Arjen Postma Haarlem Mrec(240) 0:48:47
537 Yorick Meijdam ‘s-Gravenhage Mrec(241) 0:46:36
538 Xander Bordeaux ‘s-Gravenhage Mrec(242) 0:47:25
539 Severine Bertin Rijswijk Zh Vrec(36) 0:46:17
540 Marcel Kabelaar ‘s-Gravenhage Mrec(243) 0:48:07
541 Nardi van Dijk ‘s-Gravenhage Mrec(244) 0:48:06
542 Astrid den Besten Sparta V45(5) 0:49:14
543 Demi Horrocks ‘s-Gravenhage Vrec(37) 0:48:13
544 Hans Gordijn Voorburg Mrec(245) 0:47:58
545 Adla Burkhart Vrec(38) 0:48:40
546 Gerko Franken Voorburg Mrec(246) 0:49:07
547 Mike Muller Ilion Mrec(247) 0:48:33
548 Roel Nortier ROC Mondriaan Lifest Ms10(14) 0:48:02
549 Roelof Reinders Pels Rijcken 1 mb10(131) 0:49:02
550 Inge Verhoeven Ministerie van VenJ vb10(16) 0:49:11
551 Richard Gregoire Sparta Mrec(248) 0:48:34
552 Lyes Chebrek APM Terminals 2 mb10(132) 0:49:09
553 Carlos Alvarez the Hague Road Runne Mrec(249) 0:48:26
554 Bjorn Vanlaerhoven ‘s-Gravenhage Mrec(250) 0:46:49
555 Robert Oomen ‘s-Gravenhage Mrec(251) 0:47:50
556 Walter Stoffels Dunea 2 mb10(133) 0:46:40
557 Yarco Hoddenbach Fugro 1, 10km mb10(134) 0:48:11
558 Ronald van Spengen ‘s-Gravenhage Mrec(252) 0:48:53
559 John Dullaart Wessel, Tideman & Sa mb10(135) 0:48:12
560 Merijn Pen Rotterdam Mrec(253) 0:48:11
561 Chris van Dam van Isselt Wijchen Mrec(254) 0:47:24
562 Jan Kees Den Haan Fugro 1, 10km mb10(136) 0:49:22
563 Alexander van Nauta Lemke ‘s-Gravenhage Mrec(255) 0:46:37
564 Leonie Wijermars ‘s-Gravenhage Vrec(39) 0:46:37
565 Kirill Sheludko APM Terminals 1 mb10(137) 0:49:03
566 Henk Bretveld NSR mb10(138) 0:49:19
567 Irene van den Broek ‘s-Gravenhage Vrec(40) 0:48:25
568 Guiseppe Viola CB&I Nederland B.V. mb10(139) 0:48:14
569 Joris Appels ‘s-Gravenhage Mrec(256) 0:48:51
570 Stan Rolff ROC Mondriaan Lifest Ms10(15) 0:47:02
571 Michiel Sweers MinFin/DGFZ mb10(140) 0:47:53
572 Eus de Jongh ‘s-Gravenhage Mrec(257) 0:47:50
573 Paul Kruijssen Haag Atletiek M55(15) 0:49:30
574 Harold Schagen ‘s-Gravenhage Mrec(258) 0:48:50
575 Teun Lamers ‘s-Gravenhage Mrec(259) 0:48:48
576 Stephane van Seventer ‘s-Gravenhage Mrec(260) 0:48:50
577 Saskia de Been ‘s-Gravenhage Vrec(41) 0:48:51
578 Taco van Vark Voorburg Mrec(261) 0:46:44
579 Sjoerd Timmerman ‘s-Gravenhage Mrec(262) 0:48:25
580 Thijs van Kinschot Amsterdam Mrec(263) 0:49:25
581 Wouter Doekes Zoetermeer Mrec(264) 0:47:49
582 Ton van Kleef Sparta M55(16) 0:49:38
583 Abdullah Arfy ‘s-Gravenhage Mrec(265) 0:48:55
584 Warren George IBO mb10(141) 0:49:14
585 Arnold Vonk Algemene Rekenkamer mb10(142) 0:49:33
586 Stephen O’Shaughnessy SES New Skies Satellites BV mb10(143) 0:49:23
587 Paul Hendrix Instituut Clingendae mb10(144) 0:49:37
588 Henk Townsend UBR 2 mb10(145) 0:49:25
589 Micha Patutschnick Voorburg Mrec(266) 0:47:48
590 Gwen de Jong Centraal Bureau voor vb10(17) 0:49:22
591 Bart Jannink Utrecht Mrec(267) 0:48:39
592 Carlijne Maan Voorburg Vrec(42) 0:49:17
593 Egbert Hulsman ‘s-Gravenhage Mrec(268) 0:48:46
594 Paul Kramer Voorburg Mrec(269) 0:48:48
595 Erik van de Luijtgaarden Pijnacker Mrec(270) 0:48:40
596 Arjen Gerritsen Ministerie van OCW 1 mb10(146) 0:49:39
597 Rits de Boer Ministerie van OCW 1 mb10(147) 0:49:36
598 Wiljo Scholten Voorburg Mrec(271) 0:48:02
599 Chris Bekers Algemene Rekenkamer vb10(18) 0:49:46
600 Marius Hayes CB&I Nederland B.V. mb10(148) 0:49:49
601 Jean Paul Simonis BMW Den Haag mb10(149) 0:49:52
602 Henk Jagersma Haag Atletiek Mrec(272) 0:49:22
603 Karen Lammerts van Bueren Haag Atletiek V45(6) 0:49:56
604 Jeanneau van Beurden ‘s-Gravenhage Mrec(273) 0:49:19
605 Marjolein de Boer Ministerie van OCW 1 vb10(19) 0:49:45
606 Daniel Schols Haag Atletiek Mrec(274) 0:48:30
607 Guy van Veen ‘s-Gravenhage Mrec(275) 0:48:08
608 Mike van der Ent ‘s-Gravenhage Mrec(276) 0:48:08
609 Julisca Cesar Eindhoven Vrec(43) 0:48:54
610 Eliza Klein Haag Atletiek Vsen(14) 0:49:58
611 Gijs Beesems Eindhoven Mrec(277) 0:48:54
612 Angelique Smit MN Vrec(44) 0:47:47
613 Jeroen de Joode ‘s-Gravenhage Mrec(278) 0:48:16
614 Jeffrey Fakkert ROC Mondriaan Lifest Ms10(16) 0:47:26
615 Cas Haasdijk ‘s-Gravenhage Mrec(279) 0:47:16
616 Peter Vlaanderen Enschede Mrec(280) 0:49:05
617 Luke Kemmett ‘s-Gravenhage Mrec(281) 0:49:16
618 Matthew Ward ‘s-Gravenhage Mrec(282) 0:48:19
619 Bart Borsboom Voorburg Mrec(283) 0:49:29
620 Lin Zhang Nootdorp Vrec(45) 0:49:29
621 Jerry Borger Ilion Mrec(284) 0:49:37
622 Anne-Marie Vervaet Rijswijk Zh Vrec(46) 0:49:02
623 Remco van Daal ‘s-Gravenhage Mrec(285) 0:49:19
624 Andre Boogert MN Mrec(286) 0:47:10
625 Tim Damen ‘s-Gravenhage Mrec(287) 0:48:33
626 Tijn van Assen ‘s-Gravenhage Mrec(288) 0:49:14
627 Martin Hadderingh Rozenburg Zh Mrec(289) 0:48:57
628 Mark Stokkers Rijswijk Zh Mrec(290) 0:48:43
629 Jurriaan Bos Haarlem Mrec(291) 0:49:38
630 Karolina Balbukovaite Rotterdam Vrec(47) 0:49:41
631 Slawek Kus Rijswijk Zh Mrec(292) 0:49:31
632 Startnummer 3772 OVSoftware BV mb10(150) 0:49:55
633 Johan Pronk Nootdorp Mrec(293) 0:49:10
634 Dave Paul Voorburg Mrec(294) 0:49:32
635 Chris Wright Fugro 2, 10 km mb10(151) 0:47:40
636 Cindy Rouwhorst Ministerie van OCW 2 vb10(20) 0:50:05
637 Chris Boersma ‘s-Gravenhage Mrec(295) 0:48:58
638 Paul Langezaal Leiden Mrec(296) 0:49:41
639 Marty Messerschmidt the Hague Road Runne Mrec(297) 0:50:13
640 Teun Roodvoets ‘s-Gravenhage Mrec(298) 0:48:22
641 Claartje van der Grinten the Hague Road Runne Vrec(48) 0:49:49
642 Paul van Oijen ‘s-Gravenhage Mrec(299) 0:49:50
643 Ruben Spaans Dunea 1 mb10(152) 0:49:59
644 Ruby van Rooijen ROC Mondriaan Lifest Vs10(2) 0:50:13
645 Patrick FERRI ‘s-Gravenhage Mrec(300) 0:49:44
646 Brandon Tegelaar ‘s-Gravenhage Mrec(301) 0:49:40
647 Bas Koeman Alkmaar Mrec(302) 0:49:35
648 Glenn Roepnarain Ministerie van VenJ mb10(153) 0:50:19
649 Ilse de Jonge ‘s-Gravenhage Vrec(49) 0:50:20
650 Matthijs Zantinge ‘s-Gravenhage Mrec(303) 0:49:30
651 Rasem Haj Mohammad Sparta M55(17) 0:50:24
652 Soozy van Tuyll ‘s-Gravenhage Vrec(50) 0:49:14
653 Erik Alink Delfgauw Mrec(304) 0:47:33
654 Laura Griffin IBO vb10(21) 0:50:01
655 Cyril Springveld Ministerie van VenJ mb10(154) 0:50:23
656 Martijn van Vliet Voorburg Mrec(305) 0:50:06
657 Dennis Knies Voorburg Mrec(306) 0:47:42
658 Rob de Wit Hewlett Packard Ente mb10(155) 0:50:12
659 Martha van Hal Energie V55(2) 0:50:36
660 Janine Wagelaar Haag Atletiek Vrec(51) 0:49:19
661 Han Paulides Haag Atletiek M55(18) 0:49:07
662 Simon Uithol ‘s-Gravenhage Mrec(307) 0:49:39
663 Bilal Sahin ‘s-Gravenhage Mrec(308) 0:50:34
664 Dennis Nagel Ministerie van VenJ mb10(156) 0:50:31
665 Nancy Cabral ‘s-Gravenhage Vrec(52) 0:48:27
666 Esther Schaake Pels Rijcken 1 vb10(22) 0:50:22
667 Leonie Krijger Haag Atletiek Vrec(53) 0:49:25
668 Tabitha van Eijsden Voorburg Vrec(54) 0:50:04
669 Thomas Kal MN Mrec(309) 0:50:30
670 Michiel Tjepkema ‘s-Gravenhage Mrec(310) 0:48:15
671 Pieter Peletier ‘s-Gravenhage Mrec(311) 0:48:16
672 Jean-paul Kulk Voorburg Mrec(312) 0:48:32
673 Fred Fugel Voorburg Mrec(313) 0:49:17
674 Claartje van Dam ‘s-Gravenhage Vrec(55) 0:49:43
675 Edward Spaans ‘s-Gravenhage Mrec(314) 0:49:58
676 Martin Worsdorfer ‘s-Gravenhage Mrec(315) 0:49:12
677 Karin Husmann ‘s-Gravenhage Vrec(56) 0:49:48
678 Jeffrey Barbolina ROC Mondriaan Lifest Ms10(17) 0:48:22
679 Jw Dipendaal IJmuiden Mrec(316) 0:49:45
680 Sanne Velthuis ‘s-Gravenhage Vrec(57) 0:49:42
681 Joell Papilaja Utrecht Mrec(317) 0:48:40
682 Eefa Doyle Workstreampeople vb10(23) 0:50:47
683 Niels Verhagen ROC Mondriaan Lifest Ms10(18) 0:48:19
684 Robin Gelhard ‘s-Gravenhage Mrec(318) 0:49:01
685 Baas Dennis Fieret ‘s-Gravenhage Mrec(319) 0:48:00
686 Ruben Senden ‘s-Gravenhage Mrec(320) 0:49:12
687 Michel Flaman Pijnacker Mrec(321) 0:50:20
688 Heidi Dos Santos MN Vrec(58) 0:49:15
689 Xavier Barrillon IBO mb10(157) 0:50:29
690 Sander van de Berg SSC-ICT 1 mb10(158) 0:50:41
691 Murat Ertop Haag Atletiek M45(18) 0:51:00
692 Rudy Heemskerk Algemene Rekenkamer mb10(159) 0:50:53
693 Esther Ligthart De Lier Vrec(59) 0:50:07
694 Leon Willems ‘s-Gravenhage Mrec(322) 0:48:44
695 Teresa Ibuado Amsterdam Vrec(60) 0:50:18
696 Erik Eijs ROC Mondriaan Lifest Ms10(19) 0:48:36
697 Noel van der Mast Voorburg Mrec(323) 0:48:52
698 Paul Beekman P-Direkt 1 mb10(160) 0:50:46
699 Nicole de Nennie P-Direkt 1 vb10(24) 0:50:46
700 Janoeke Pauw ‘s-Gravenhage Vrec(61) 0:50:28
701 Edwin Kuilboer Hewlett Packard Ente mb10(161) 0:50:43
702 Guillermo Holman the Hague Road Runne Mrec(324) 0:50:44
703 Ivan Oravec Vysoke Tatry (SVK) Mrec(325) 0:49:12
704 Joris Nuijten ‘s-Gravenhage Mrec(326) 0:49:41
705 Simon Vis ‘s-Gravenhage Mrec(327) 0:49:25
706 Joost Boor Sparta M45(19) 0:51:06
707 Franco Zanichelli ‘s-Gravenhage Mrec(328) 0:50:18
708 Bart van der Spek Haag Atletiek Mrec(329) 0:50:00
709 Ernst Tews Leidschendam Mrec(330) 0:49:00
710 Sven vd Graaf ‘s-Gravenhage Mrec(331) 0:48:54
711 Leonie Krebbers ‘s-Gravenhage Vrec(62) 0:49:41
712 Wesley Roeleveld Den Haag Marketing/T mb10(162) 0:50:48
713 Sander van Veldhoven ‘s-Gravenhage Mrec(332) 0:49:56
714 Evelien Borgman Instituut Clingendae vb10(25) 0:51:01
715 Alex Hoogvliet Dordrecht Mrec(333) 0:50:04
716 Michel vd Wielen Schiedam Mrec(334) 0:50:43
717 Lisette Eversteijn ‘s-Gravenhage Vrec(63) 0:50:15
718 Carel Adriaans the Hague Road Runne Mrec(335) 0:50:38
719 Bianca Leemkuil ‘s-Gravenhage Vrec(64) 0:49:57
720 Lotte Penninx Utrecht Vrec(65) 0:50:40
721 Marieke Caboort ‘s-Gravenhage Vrec(66) 0:50:11
722 Sander Knijnenburg Rijswijk Zh Mrec(336) 0:50:09
723 Paul den Hollander Algemene Rekenkamer mb10(163) 0:51:15
724 Jos?Richters V elp Gld Vrec(67) 0:50:42
725 Wouter Brunner Hillegom Mrec(337) 0:50:53
726 Ben Vermeer ‘s-Gravenhage Mrec(338) 0:48:29
727 Lotte Kolster ‘s-Gravenhage Vrec(68) 0:50:42
728 Olivier Stigter ROC Mondriaan Lifest Ms10(20) 0:49:00
729 Jasper Tettero ROC Mondriaan Lifest Ms10(21) 0:48:48
730 Jim van Zuijlen Workstreampeople mb10(164) 0:51:01
731 Kim Faber Aegon N.V. 2 vb10(26) 0:51:20
732 Liza Bon ‘s-Gravenhage Vrec(69) 0:49:57
733 Arjan de Beer Zoetermeer Mrec(339) 0:49:26
734 Alie Eggens Ilion Vrec(70) 0:51:05
735 De Korte ‘s-Gravenhage Mrec(340) 0:51:07
736 Sebastiaan Princen ‘s-Gravenhage Mrec(341) 0:49:08
737 Marco Gomes Vale Viga Hamelink & Van den T mb10(165) 0:51:05
738 Ruud Spaans NSR mb10(166) 0:50:49
739 Erik van Santen ‘s-Gravenhage Mrec(342) 0:50:53
740 Kristina Pedersen ‘s-Gravenhage Vrec(71) 0:50:53
741 Jac van Rijn avVN M55(19) 0:51:35
742 Jakko Dekker ‘s-Gravenhage Mrec(343) 0:48:40
743 Rob Pijnenburg ‘s-Gravenhage Mrec(344) 0:50:52
744 Frank Ruhs Fugro 2, 10 km mb10(167) 0:48:48
745 Astrid van Doorn ‘s-Gravenhage Vrec(72) 0:50:40
746 Jelske van der Hoek Groningen Vrec(73) 0:50:52
747 Dennis van Brakel MinFin/DGFZ mb10(168) 0:49:59
748 Levy van der Tang ROC Mondriaan Lifest Ms10(22) 0:49:08
749 Michael de Vos ‘s-Gravenhage Mrec(345) 0:50:42
750 Giuseppe Ferraioli SES New Skies Satellites BV mb10(169) 0:51:20
751 Mike Hoogenboom Zoetermeer Mrec(346) 0:50:50
752 Joost Dekker APM Terminals 1 mb10(170) 0:51:16
753 Gerdien Meijerink Haag Atletiek V45(7) 0:49:21
754 Stefan Thoen ‘s-Gravenhage Mrec(347) 0:48:55
755 Roland Gevers Delft Mrec(348) 0:49:06
756 Danny Lamphen ‘s-Gravenhage Mrec(349) 0:51:25
757 Sophie VENDEVILLE ‘s-Gravenhage Vrec(74) 0:51:04
758 Barry Westerveld Max Health Club 1 mb10(171) 0:51:42
759 Martin de Vries Sparta Mrec(350) 0:50:23
760 Daniel Vermeulen Haag Atletiek Mrec(351) 0:51:11
761 Annemiek van der Meer Haag Atletiek Vrec(75) 0:51:10
762 Devin Krul ROC Mondriaan Lifest Ms10(23) 0:49:17
763 Ramon Tetteroo ‘s-Gravenhage Mrec(352) 0:50:11
764 Leo de Krom Maasdijk Mrec(353) 0:51:13
765 Danielle Lubberts the Hague Road Runne Vrec(76) 0:51:21
766 Mirit Willems ‘s-Gravenhage Vrec(77) 0:50:27
767 Jacco Janssen Rotterdam Mrec(354) 0:50:40
768 Gabriel Camenzuli ‘s-Gravenhage Mrec(355) 0:49:12
769 Kristoforus Aditya Wibawa Rotterdam Mrec(356) 0:50:27
770 Jelle Jorna ‘s-Gravenhage Mrec(357) 0:50:23
771 Pascal Fransen Pijnacker Mrec(358) 0:51:07
772 Sofia Zavagli Instituut Clingendae vb10(27) 0:51:36
773 Servaas van Dooren Hamelink & Van den T mb10(172) 0:51:22
774 Niels Hogendoorn Mrec(359) 0:49:00
775 Sandra Leertouwer Amsterdam Vrec(78) 0:50:11
776 Matthieu Permentier ‘s-Gravenhage Mrec(360) 0:49:37
777 Michael Smit BMW Den Haag mb10(173) 0:51:49
778 Saskia Phoelich-Pontier ‘s-Gravenhage Vrec(79) 0:50:34
779 James Anthony Fox ‘s-Gravenhage Mrec(361) 0:49:42
780 Jerome Terrierdelachaise ‘s-Gravenhage Mrec(362) 0:50:03
781 Wijnand van Lith ‘s-Gravenhage Mrec(363) 0:51:05
782 Thom Ruigrok van de Werve ‘s-Gravenhage Mrec(364) 0:50:05
783 Gert Jan Buitendijk Ministerie van VenJ mb10(174) 0:51:52
784 Alexander Kempers Amsterdam Mrec(365) 0:49:40
785 Saskia van Veen ‘s-Gravenhage Vrec(80) 0:49:13
786 Andriy Surayev Hewlett Packard Ente mb10(175) 0:51:42
787 Marcel Roeleveld ‘s-Gravenhage Mrec(366) 0:50:47
788 Richard Sandee ‘s-Gravenhage Mrec(367) 0:50:21
789 Eelco de Jongh ‘s-Gravenhage Mrec(368) 0:51:29
790 Patrick Teunissen ‘s-Gravenhage Mrec(369) 0:50:46
791 Hans van Wijk Pels Rijcken 1 mb10(176) 0:51:51
792 Chester Spapens ‘s-Gravenhage Mrec(370) 0:51:33
793 Carola van Tilburg ‘s-Gravenhage Vrec(81) 0:50:25
794 Dirk Jan van der Toorn ‘s-Gravenhage Mrec(371) 0:51:52
795 C?ia Lina Z oetermeer Vrec(82) 0:51:11
796 Arjan van Gemert ‘s-Gravenhage Mrec(372) 0:51:29
797 Peter Weekers ‘s-Gravenhage Mrec(373) 0:50:50
798 Nils Nijdam ‘s-Gravenhage Mrec(374) 0:51:47
799 Carin Knopjes ‘s-Gravenhage Vrec(83) 0:50:48
800 Andre Timmerman Ministerie van VenJ mb10(177) 0:52:12
801 Mijke van Steekelenburg PAC Vrec(84) 0:50:35
802 Yesse de Knapste Bidjai ROC Mondriaan Lifest Ms10(24) 0:49:50
803 Annelies van de Graaf UBR 1 vb10(28) 0:51:56
804 Juan Loyer ‘s-Gravenhage Mrec(375) 0:50:39
805 Lycke van Leusden ‘s-Gravenhage Vrec(85) 0:50:48
806 Pieter Hogeweg ‘s-Gravenhage Mrec(376) 0:51:22
807 Fabian Goijers SSC-ICT 1 mb10(178) 0:52:04
808 Lucien van Uffelen Rotterdam Mrec(377) 0:51:22
809 Richard Jansen BMW Den Haag mb10(179) 0:52:20
810 Andries Schipper Fugro 2, 10 km mb10(180) 0:50:49
811 Bart Evers ‘s-Gravenhage Mrec(378) 0:51:57
812 Marcel Jacobs AV ’40 Mrec(379) 0:50:10
813 Daan Bonenkamp ‘s-Gravenhage Mrec(380) 0:51:27
814 Romee Rutgers van der Loe APM Terminals 2 vb10(29) 0:52:04
815 Tim vd Burg ‘s-Gravenhage Mrec(381) 0:51:16
816 Rolf Spijkerman Dutch Runners Mrec(382) 0:50:30
817 Sander Klijn Rotterdam Mrec(383) 0:50:32
818 Anne Mieke van der Werf ‘s-Gravenhage Vrec(86) 0:51:35
819 David de Knijff MN Mrec(384) 0:51:18
820 Marc Verheij Haag Atletiek Mrec(385) 0:51:04
821 Marco Haas Ministerie van VenJ mb10(181) 0:52:16
822 Paul op den Buijsch ‘s-Gravenhage Mrec(386) 0:52:24
823 Arnoud Alderlieste Voorburg Mrec(387) 0:51:09
824 Christine Huegen ‘s-Gravenhage Vrec(87) 0:50:30
825 Vinni Zandee Phanos Mrec(388) 0:52:35
826 Michiel Kooren M55(20) 0:52:35
827 Huub Wouterson MN Mrec(389) 0:51:22
828 Melizano De Brito Lopes ROC Mondriaan Lifest Ms10(25) 0:50:02
829 Ries Verbeek ‘s-Gravenhage Mrec(390) 0:51:33
830 Marieke van der Staak ‘s-Gravenhage Vrec(88) 0:52:05
831 Jannilo Tempel ‘s-Gravenhage Mrec(391) 0:51:58
832 Daan Plaatzer MN Mrec(392) 0:50:51
833 Esther Hoogerwerf Alphen aan den Rijn Vrec(89) 0:50:36
834 Floris de Groot Leidschendam Mrec(393) 0:51:34
835 Rob van der Ree ‘s-Gravenhage Mrec(394) 0:51:57
836 Febe van der Zwan ‘s-Gravenhage Vrec(90) 0:52:09
837 Frank van der Linden Centraal Bureau voor mb10(182) 0:52:19
838 Wout Perquin Sparta Mrec(395) 0:51:17
839 Manon Schwartz BMW Den Haag vb10(30) 0:52:41
840 Marcel de Vos ‘s-Gravenhage Mrec(396) 0:50:50
841 Paul Picauly ‘s-Gravenhage Mrec(397) 0:51:11
842 Joni Hazebroek ‘s-Gravenhage Vrec(91) 0:51:29
843 Gigi de Bruijn Ministerie van VenJ mb10(183) 0:52:29
844 Dorothe Albers Haag Atletiek Vrec(92) 0:50:27
845 Fabio Bruna ‘s-Gravenhage Mrec(398) 0:50:30
846 Lianne van Diggelen ‘s-Gravenhage Vrec(93) 0:52:14
847 Rory Goderie Fugro 2, 10 km mb10(184) 0:52:43
848 Wim van Luijn Poeldijk Mrec(399) 0:51:51
849 Kerem B?e ‘ s-Gravenhage Mrec(400) 0:51:58
850 Rob Groenewegen UBR 2 mb10(185) 0:52:00
851 Gerard van den Ende ‘s-Gravenzande Mrec(401) 0:51:41
852 Chahid Azouagh Leiden Mrec(402) 0:50:56
853 Chris Solleveld ROC Mondriaan Lifest Ms10(26) 0:50:25
854 Edwin van Geel Voorburg Mrec(403) 0:50:32
855 Jeffrey Neervoort ‘s-Gravenhage Mrec(404) 0:52:21
856 Torsten Bax ROC Mondriaan Lifest Ms10(27) 0:50:27
857 Jeroen Vriend Ministerie van VenJ mb10(186) 0:52:54
858 Duarte Correia APM Terminals 1 mb10(187) 0:52:31
859 Michel Pasman Nootdorp Mrec(405) 0:51:25
860 Constantijn Driessen ‘s-Gravenhage Mrec(406) 0:52:07
861 Pieter Sachse Aegon N.V. 2 mb10(188) 0:52:50
862 Niels van Zwieten ROC Mondriaan Lifest Ms10(28) 0:50:15
863 Tarik Moeharram Rotterdam Mrec(407) 0:50:25
864 Nuria Ivern SES New Skies Satellites BV vb10(31) 0:52:41
865 Davey Kuypers ‘s-Gravenhage Mrec(408) 0:50:40
866 Matthijs Hogerwerf Fugro 2, 10 km mb10(189) 0:52:54
867 Walter Stoffels ‘s-Gravenhage Mrec(409) 0:50:20
868 Gusta Jessen Haag Atletiek Vrec(94) 0:50:42
869 Marcel Rademakers ‘s-Gravenhage Mrec(410) 0:52:09
870 Geert-Jan van Rijthoven ‘s-Gravenhage Mrec(411) 0:51:25
871 Nick van Gerwen ‘s-Gravenhage Mrec(412) 0:51:24
872 John Voerman MN Mrec(413) 0:52:46
873 Britte Teunissen ‘s-Gravenhage Vrec(95) 0:51:48
874 Henk Slagter ‘s-Gravenhage Mrec(414) 0:52:59
875 Barry Heins MN Mrec(415) 0:51:44
876 Kate Burrett ‘s-Gravenhage Vrec(96) 0:51:18
877 Marloes Heijne Leidschendam Vrec(97) 0:52:23
878 Karin van Gils ‘s-Gravenhage Vrec(98) 0:50:55
879 Mark d’Hollosy MN Mrec(416) 0:50:35
880 Itay Oshry APM Terminals 2 mb10(190) 0:52:54
881 Johanna Jackson Dordrecht Vrec(99) 0:51:27
882 Jeroen Janmaat Inspecteur S de Vrie Mrec(417) 0:51:48
883 Ellen de Boer ‘s-Gravenhage Vrec(100) 0:50:38
884 Stephan Franken ‘s-Gravenhage Mrec(418) 0:51:36
885 Ronald de Kruif Rotterdam Mrec(419) 0:50:58
886 Kenneth Adu-Kusi ROC Mondriaan Lifest Ms10(29) 0:50:56
887 Patrick van Straaten Haag Atletiek Mrec(420) 0:52:49
888 Anita Besselsen ‘s-Gravenhage Vrec(101) 0:52:25
889 Desiree Geerts Ministerie van VenJ vb10(32) 0:53:18
890 Andr?Perre H amelink & Van den T mb10(191) 0:53:00
891 Carolien de Wilde Ministerie van VenJ vb10(33) 0:53:09
892 Ries Peters ‘s-Gravenhage Mrec(421) 0:51:20
893 Wouter Duijs Voorburg Mrec(422) 0:50:12
894 Startnummer 3771 OVSoftware BV mb10(192) 0:53:11
895 Davy Verreck ‘s-Gravenhage Mrec(423) 0:52:06
896 Martin Dees Algemene Rekenkamer mb10(193) 0:53:20
897 Matthijs Kerkvliet Algemene Rekenkamer mb10(194) 0:53:21
898 Ger Warries ‘s-Gravenhage Mrec(424) 0:50:48
899 Alex Westerveld CE Delft mb10(195) 0:50:01
900 Wouter Geuze ‘s-Gravenhage Mrec(425) 0:52:18
901 Arend van der Snoek ‘s-Gravenhage Mrec(426) 0:50:36
902 Marjolein van Den Berg Den Hoorn Zh Vrec(102) 0:52:36
903 George van der Zon Zoetermeer Mrec(427) 0:53:02
904 Vicky Weits ‘s-Gravenhage Vrec(103) 0:53:00
905 Hans Borghuis ‘s-Gravenhage Mrec(428) 0:53:04
906 Ryan Nolten ROC Mondriaan Lifest Ms10(30) 0:50:59
907 Delilah Sarmo Utrecht Vrec(104) 0:52:26
908 Kevin Rooney ‘s-Gravenhage Mrec(429) 0:50:36
909 Johan Reis ‘s-Gravenhage Mrec(430) 0:51:45
910 Yannic van Willigen Bleiswijk Mrec(431) 0:50:55
911 Rene van der Kieft MN Mrec(432) 0:52:17
912 Ka Ram de Haan Hylas Vsen(15) 0:53:35
913 Bart Groothuizen Rotterdam Mrec(433) 0:51:30
914 Hanny Althuis Rotterdam Vrec(105) 0:51:30
915 Nastasja de Boer ‘s-Gravenhage Vrec(106) 0:50:50
916 Medard Slooten ‘s-Gravenhage Mrec(434) 0:52:54
917 Trier van Berkel ROC Mondriaan Lifest Vs10(3) 0:50:59
918 John Campfens ‘s-Gravenhage Mrec(435) 0:51:30
919 Ton van der Pol Haag Atletiek M45(20) 0:53:36
920 Maarten Mijnans ‘s-Gravenhage Mrec(436) 0:50:45
921 Georg Wolfbauer ‘s-Gravenhage Mrec(437) 0:52:32
922 Joey Wolfbauer ‘s-Gravenhage Mrec(438) 0:52:32
923 Fred Mahler Hewlett Packard Ente mb10(196) 0:52:43
924 Joris Wouters MinFin/DGFZ mb10(197) 0:52:00
925 Ernest Jurriens ‘s-Gravenhage Mrec(439) 0:52:49
926 Marcel Bontje ‘s-Gravenhage Mrec(440) 0:52:17
927 Cassandra Blom Holland Runner vb10(34) 0:53:23
928 Linda Timmermans ‘s-Gravenhage Vrec(107) 0:50:53
929 Anne de Haas Sparta Vrec(108) 0:52:45
930 Hanna van der Marel ROC Mondriaan Lifest Vs10(4) 0:53:13
931 Hermine van der Marel Olympus ’70 Vrec(109) 0:53:13
932 Nikki Cranley ‘s-Gravenhage Vrec(110) 0:52:28
933 Evelien Maas MinFin/DGFZ vb10(35) 0:52:12
934 Marc Jacobs ‘s-Gravenhage Mrec(441) 0:51:25
935 Michiel Claessen European Patent Offi mb10(198) 0:53:28
936 R?i Claessen E uropean Patent Offi mb10(199) 0:53:28
937 Mariska vd Heiden Voorburg Vrec(111) 0:52:35
938 Laura Both Fugro 1, 10km vb10(36) 0:53:40
939 Tim Polman ‘s-Gravenhage Mrec(442) 0:52:49
940 Fabian Frost ‘s-Gravenhage Mrec(443) 0:51:18
941 Michael Timmermans Ministerie van VenJ mb10(200) 0:53:47
942 Jessica Johannes Rotterdam Vrec(112) 0:52:10
943 Jaap Lorsheijd ROC Mondriaan Lifest Ms10(31) 0:51:19
944 Rik ter Beek MN Mrec(444) 0:52:07
945 Andre Spruit Wassenaar Mrec(445) 0:52:18
946 Peter Weizenbach Wassenaar Mrec(446) 0:53:20
947 Mandy Wunnink Zoetermeer Vrec(113) 0:52:14
948 Aafje van Voorst-Talmon Nootdorp Vrec(114) 0:53:01
949 Simone van Dortmondt Spark Vrec(115) 0:52:02
950 Dick Lansbergen ‘s-Gravenhage Mrec(447) 0:52:00
951 Lodewijk Bos Fugro 1, 10km mb10(201) 0:51:09
952 Rob Kuiper ‘s-Gravenhage Mrec(448) 0:53:06
953 Nigel Evans ‘s-Gravenhage Mrec(449) 0:53:22
954 Yvette de Schepper ROC Mondriaan Lifest Vs10(5) 0:52:39
955 Fatih Yurtsever ‘s-Gravenhage Mrec(450) 0:52:15
956 Nicole Ferir Ilion Vrec(116) 0:53:33
957 Richard Versteegh Voorburg Mrec(451) 0:52:14
958 Eveline van Oostrom the Hague Road Runne Vrec(117) 0:53:00
959 Leo Henderson ‘s-Gravenhage Mrec(452) 0:53:18
960 Ray van Garderen Hoogvliet Rotterdam Mrec(453) 0:52:19
961 Tanja Traarbach ‘s-Gravenhage Vrec(118) 0:53:10
962 Maarten van van Bremen Haag Atletiek M45(21) 0:52:40
963 Mickie Schoch MinFin/DGFZ vb10(37) 0:52:27
964 Leo van Geest ‘s-Gravenhage Mrec(454) 0:53:38
965 Ton Duivensteijn ‘s-Gravenhage Mrec(455) 0:51:48
966 Cornelia Roth European Patent Offi vb10(38) 0:53:55
967 Tom Candy ‘s-Gravenhage Mrec(456) 0:53:24
968 Noes Lalihatu ‘s-Gravenhage Mrec(457) 0:52:40
969 Maureen Tumewu Ministerie van VenJ vb10(39) 0:54:07
970 Teresa Pors Wassenaar Vrec(119) 0:52:57
971 Pascal Heinz ‘s-Gravenhage Mrec(458) 0:53:19
972 Martine Husmann ‘s-Gravenhage Vrec(120) 0:53:14
973 Diana Mulder ‘s-Gravenhage Vrec(121) 0:53:00
974 Mariette Reymer Max Health Club 1 vb10(40) 0:54:11
975 Matthieu Risgallah ‘s-Gravenhage Mrec(459) 0:52:11
976 Lieve Cruyplant European Patent Offi vb10(41) 0:54:02
977 Floor Pieper Velp Gld Vrec(122) 0:53:39
978 Bert Boeters Dunea 1 mb10(202) 0:51:38
979 Caroline Dankelman Nootdorp Vrec(123) 0:53:01
980 Michel Korrel Den Haag Marketing/T mb10(203) 0:53:56
981 Jimme de Zeeuw Vlaardingen Mrec(460) 0:52:56
982 Diederik Helbach the Hague Road Runne Mrec(461) 0:53:50
983 Remko Anderson ‘s-Gravenhage Mrec(462) 0:52:36
984 Linda Breedveld BMW Den Haag vb10(42) 0:54:18
985 Coen Verhage Sparta M35(15) 0:54:20
986 Tim Waard UBR 2 mb10(204) 0:53:52
987 Paul Aalders ‘s-Gravenhage Mrec(463) 0:52:48
988 Maurice Zelissen Hewlett Packard Ente mb10(205) 0:54:01
989 Bart Zeldenrust Ambassade Denemarken mb10(206) 0:54:02
990 Frans de Graaf ‘s-Gravenhage Mrec(464) 0:52:50
991 Barry van der Hoeven ‘s-Gravenhage Mrec(465) 0:53:11
992 Robert Hurny CB&I Nederland B.V. mb10(207) 0:53:36
993 Michael Roeten Voorburg Mrec(466) 0:54:30
994 Peter Kuyt ‘s-Gravenhage Mrec(467) 0:52:29
995 Micha? Robers D utch Runners Mrec(468) 0:51:56
996 Jan Bos Leidschendam Mrec(469) 0:53:46
997 Harry Schievink Hewlett Packard Ente mb10(208) 0:54:09
998 Stephan Makatita ‘s-Gravenhage Mrec(470) 0:53:10
999 Arnout Jaarsma ‘s-Gravenhage Mrec(471) 0:53:08
1000 Richard Bos Dutch Runners Mrec(472) 0:51:58
1001 Marietje van Leest ‘s-Gravenhage Vrec(124) 0:52:15
1002 Melvin Knoester ‘s-Gravenhage Mrec(473) 0:52:20
1003 Marjolein Kom ‘s-Gravenhage Vrec(125) 0:52:19
1004 Heraldy Oetomo ‘s-Gravenhage Mrec(474) 0:53:30
1005 Tobias Klazenga ROC Mondriaan Lifest Ms10(32) 0:53:15
1006 Katerina Stipek ‘s-Gravenhage Vrec(126) 0:53:49
1007 Naus Abdoella ‘s-Gravenhage Mrec(475) 0:51:50
1008 Bart Beerden Rotterdam Mrec(476) 0:52:59
1009 Guillen Landburg ROC Mondriaan Lifest Ms10(33) 0:52:11
1010 Ibo Boekestijn Naaldwijk Mrec(477) 0:53:41
1011 Cas Hilke Leidschendam Mrec(478) 0:53:32
1012 Mitchell Bergman ‘s-Gravenhage Mrec(479) 0:53:27
1013 Ryan Joyce IBO mb10(209) 0:54:08
1014 Jose m jesus Serra ‘s-Gravenhage Mrec(480) 0:53:36
1015 Robert Cram Utrecht Mrec(481) 0:52:49
1016 Ilja Fritz ‘s-Gravenhage Mrec(482) 0:53:45
1017 Andrea Bosman Sparta Vrec(127) 0:53:50
1018 Karin Herbschleb ‘s-Gravenhage Vrec(128) 0:53:55
1019 Maikel Vaes Nieuwegein Mrec(483) 0:53:53
1020 Marieke Bal Balance liftadvies – vb10(43) 0:54:28
1021 Stephan Balijon Rotterdam Mrec(484) 0:52:04
1022 Nynke Bouma ‘s-Gravenhage Vrec(129) 0:53:24
1023 Tekke Panman ‘s-Gravenhage Mrec(485) 0:54:13
1024 Stan Jonkers ‘s-Gravenhage Mrec(486) 0:53:15
1025 Edwin van der Slagt Krimpen aan den IJss Mrec(487) 0:52:50
1026 Manita Vilain ‘s-Gravenhage Vrec(130) 0:54:01
1027 Nienke van Dommelen Rijswijk Zh Vrec(131) 0:52:10
1028 Graeme Anderson IBO mb10(210) 0:54:21
1029 Rob Vlastuin ‘s-Gravenhage Mrec(488) 0:53:18
1030 Tom Buitelaar Utrecht Mrec(489) 0:52:07
1031 Jeroen Maas ‘s-Gravenhage Mrec(490) 0:53:59
1032 Jeroen Appel Rotterdam Mrec(491) 0:53:47
1033 Annemarie Sipkes Ministerie van OCW 2 vb10(44) 0:54:42
1034 Boris Bayer the Hague Road Runne Mrec(492) 0:54:44
1035 Chris Spee Delft Mrec(493) 0:53:49
1036 Otto Diefenbach Delft Mrec(494) 0:53:49
1037 Gerrit Verbeek Kwintsheul Mrec(495) 0:52:10
1038 Wim Mars ‘s-Gravenhage Mrec(496) 0:54:35
1039 Thomas Aler Bussum Mrec(497) 0:52:55
1040 Wendy Oudenampsen Apeldoorn Vrec(132) 0:53:28
1041 Maartje Dol Sparta V35(7) 0:54:57
1042 Roberto Mauro ‘s-Gravenhage Mrec(498) 0:53:54
1043 Roland Dalmulder Hoogvliet Rotterdam Mrec(499) 0:53:12
1044 Wim Vos ‘s-Gravenhage Mrec(500) 0:53:47
1045 Renate Wenteler Den Hoorn Zh Vrec(133) 0:54:05
1046 Peter-Jan Mensing ‘s-Gravenhage Mrec(501) 0:53:12
1047 Ireen Castenmiller ‘s-Gravenhage Vrec(134) 0:53:19
1048 Hilde Dreesmann ‘s-Gravenhage Vrec(135) 0:53:19
1049 Dhemie Haryanto ‘s-Gravenhage Mrec(502) 0:54:20
1050 Oscar Reurekas Zoetermeer Mrec(503) 0:53:57
1051 Mark van Rotterdam ‘s-Gravenhage Mrec(504) 0:52:23
1052 Jeroen Blom ‘s-Gravenhage Mrec(505) 0:52:17
1053 Samuel Havenaar ‘s-Gravenhage Mrec(506) 0:53:44
1054 Kenny van den Bosch ROC Mondriaan Lifest Ms10(34) 0:52:39
1055 Pim Jansen ‘s-Gravenhage Mrec(507) 0:52:58
1056 Bert Kool ‘s-Gravenhage Mrec(508) 0:54:03
1057 Fred Vermaire Rotterdam Mrec(509) 0:53:22
1058 Anais Couasnon Delft Vrec(136) 0:53:34
1059 Rinaldo Karijoredjo Pijnacker Mrec(510) 0:54:24
1060 Jeffrey Dorst ‘s-Gravenhage Mrec(511) 0:53:50
1061 B van Berkel Vanberkel Profession mb10(211) 0:54:41
1062 Ivanka Verhoeven ‘s-Gravenhage Vrec(137) 0:53:36
1063 John Savage European Patent Offi mb10(212) 0:54:58
1064 Henk Budel ‘s-Gravenhage Mrec(512) 0:53:09
1065 Rainier Maas ‘s-Gravenhage Mrec(513) 0:53:51
1066 Ruud Witmer Wateringen Mrec(514) 0:54:30
1067 Hans Peter Roersma Voorburg Mrec(515) 0:54:22
1068 Marjon van Oosten ‘s-Gravenzande Vrec(138) 0:53:19
1069 Gracia Manders Rotterdam Vrec(139) 0:54:01
1070 Bas Brand ‘s-Gravenhage Mrec(516) 0:52:53
1071 Antoine Prevot ‘s-Gravenhage Mrec(517) 0:54:04
1072 Evelien Bijl Rotterdam Vrec(140) 0:54:36
1073 Robert van der Hoek Nootdorp Mrec(518) 0:53:47
1074 Hans van Geloven ‘s-Gravenhage Mrec(519) 0:53:43
1075 Omar Louchahi SSC-ICT 2 mb10(213) 0:53:18
1076 Eugene van der Pijll Centraal Bureau voor mb10(214) 0:54:57
1077 Hugo van den Berg ‘s-Gravenhage Mrec(520) 0:54:24
1078 Fred van der Gon Netscher Haag Atletiek M55(21) 0:55:20
1079 Marcus ten Thij ‘s-Gravenzande Mrec(521) 0:54:18
1080 Dennis Goosen Rijswijk Zh Mrec(522) 0:54:33
1081 Sandra Jellema Haag Atletiek Vrec(141) 0:53:04
1082 Robert van der Marel BMW Den Haag mb10(215) 0:55:20
1083 Madalina Williams- Yupari Voorburg Vrec(142) 0:55:29
1084 Annelies de Jongh Haag Atletiek Vrec(143) 0:53:06
1085 Ron Beumers UBR 2 mb10(216) 0:54:30
1086 Lars Boonstra ROC Mondriaan Lifest Ms10(35) 0:53:28
1087 Jenny Commandeur Haag Atletiek V55(3) 0:55:29
1088 Lennert Fhijnbeen Vanberkel Profession mb10(217) 0:54:58
1089 Jan Spaans Dunea 1 mb10(218) 0:55:01
1090 Jolanda Muller ‘s-Gravenhage Vrec(144) 0:54:55
1091 Sigrid Jense Middelburg Vrec(145) 0:53:46
1092 Hamza Ahmed ‘s-Gravenhage Mrec(523) 0:55:20
1093 Edgar van der Meulen Ministerie van VenJ mb10(219) 0:55:27
1094 Nina van der Marel ROC Mondriaan Lifest Vs10(6) 0:52:55
1095 Nils Kappeyne ‘s-Gravenhage Mrec(524) 0:53:45
1096 Thomas Thijssen ‘s-Gravenhage Mrec(525) 0:54:07
1097 Marie-Louise Voordouw ‘s-Gravenhage Vrec(146) 0:54:27
1098 Dalia Brkulic Haag Atletiek Vrec(147) 0:54:19
1099 Rob Lelieveld ‘s-Gravenhage Mrec(526) 0:54:28
1100 Timo Huisman Rotterdam Mrec(527) 0:53:19
1101 Anita Tollens Lelystad Vrec(148) 0:52:49
1102 Tim Vreeswijk ROC Mondriaan Lifest Ms10(36) 0:53:06
1103 Ren? Bekker ‘ s-Gravenhage Vrec(149) 0:54:22
1104 Lennaert Voshol Voorburg Mrec(528) 0:52:42
1105 Klaas van Staveren Zoetermeer Mrec(529) 0:53:22
1106 Nanet Kunst ‘s-Gravenhage Vrec(150) 0:54:56
1107 Ilja Kaptein De Koplopers Vrec(151) 0:53:37
1108 Rene van Kwawegen Energie Mrec(530) 0:54:40
1109 Robin Rijnenberg MN Mrec(531) 0:55:30
1110 Erik van zijll de Jong Wassenaar Mrec(532) 0:55:04
1111 Marco Bakker ‘s-Gravenhage Mrec(533) 0:53:01
1112 Claudia Doorschodt Poeldijk Vrec(152) 0:53:28
1113 Paul Arens Voorburg Mrec(534) 0:53:19
1114 Andy van der Geugten Haag Atletiek Mrec(535) 0:53:54
1115 David Ambachtsheer Ilion Mrec(536) 0:54:38
1116 Miriam Weemhoff Wassenaar Vrec(153) 0:54:16
1117 Frank Kuipers ‘s-Gravenhage Mrec(537) 0:53:40
1118 Esther Smits Aegon Bank vb10(45) 0:55:25
1119 Antonio Denora SES New Skies Satellites BV mb10(220) 0:55:28
1120 Hester Korbee ‘s-Gravenhage Vrec(154) 0:54:29
1121 Jerry van den Braak ‘s-Gravenhage Mrec(538) 0:53:20
1122 Antonio van den Berg SSC-ICT 2 mb10(221) 0:52:58
1123 Cambier van Nooten ‘s-Gravenhage Vrec(155) 0:54:54
1124 Chantal Niels Rijswijk Zh Vrec(156) 0:54:02
1125 Kerry Campbell Wassenaar Vrec(157) 0:53:48
1126 Rita Schriemer Rotterdam Vrec(158) 0:54:45
1127 Edwin Korving Voorburg Mrec(539) 0:54:50
1128 Anouschka van der Meulen Centraal Bureau voor vb10(46) 0:55:31
1129 Ben van Wijnsberge Voorschoten Mrec(540) 0:55:27
1130 Dagobert Spanjers ‘s-Gravenhage Mrec(541) 0:54:19
1131 Evert Nekeman Dutch Runners Mrec(542) 0:52:26
1132 Hilda van den Brink Ministerie van VenJ vb10(47) 0:55:41
1133 Niels Alting von Geusau ‘s-Gravenhage Mrec(543) 0:53:51
1134 Peter Pronk Haag Atletiek Mrec(544) 0:54:43
1135 Tim Tichelaar ‘s-Gravenhage Mrec(545) 0:55:20
1136 Maarten van Gerwen Rijswijk Zh Mrec(546) 0:54:35
1137 Nicole Sonderegger ‘s-Gravenhage Vrec(159) 0:55:04
1138 Lieke den Boer Breda Vrec(160) 0:53:03
1139 Marieke Verheij Delft Vrec(161) 0:55:04
1140 Jolanda Kivits Vanberkel Profession vb10(48) 0:55:32
1141 Lars Wessel Wessel, Tideman & Sa mb10(222) 0:55:46
1142 Danielle Vermeulen ‘s-Gravenhage Vrec(162) 0:54:21
1143 Daniel Wartena Gouda Mrec(547) 0:54:39
1144 Wietse van der Heide Delft Mrec(548) 0:55:02
1145 Ren?van Rijn S SC-ICT 1 mb10(223) 0:55:46
1146 Maaike van Rooden Running Holland Vrec(163) 0:54:17
1147 Judith Gelink ‘s-Gravenhage Vrec(164) 0:54:53
1148 Jurgen Peters ‘s-Gravenhage Mrec(549) 0:54:41
1149 Marleen Breidel Ministerie van VenJ vb10(49) 0:55:58
1150 Martijn Bos ROC Mondriaan Lifest Ms10(37) 0:53:43
1151 Maarten Peters ‘s-Gravenhage Mrec(550) 0:53:16
1152 Peter Wientjens ‘s-Gravenhage Mrec(551) 0:55:52
1153 Jelle van der Arend ROC Mondriaan Lifest Ms10(38) 0:53:32
1154 Bas van Dommelen ROC Mondriaan Lifest Ms10(39) 0:53:44
1155 Eric Prevot ‘s-Gravenhage Mrec(552) 0:54:59
1156 Jeroen Lakeman Fugro 2, 10 km mb10(224) 0:56:06
1157 Ronald van Driel Vanberkel Profession mb10(225) 0:55:44
1158 Flory Verhaag ‘s-Gravenhage Vrec(165) 0:55:35
1159 Ton Gerritsen Haag Atletiek M55(22) 0:56:15
1160 Giovanni Auciello SES New Skies Satellites BV mb10(226) 0:55:56
1161 Vince de Vos ‘s-Gravenhage Mrec(553) 0:56:23
1162 Ang?ique van Drunen ‘ s-Gravenhage Vrec(166) 0:54:31
1163 Lisa de Cler Amsterdam Vrec(167) 0:55:14
1164 Len Maxwell Wassenaar Mrec(554) 0:55:28
1165 Diana van Luijn Poeldijk Vrec(168) 0:55:18
1166 Emlyn Speet ROC Mondriaan Lifest Vs10(7) 0:53:49
1167 Michiel Luining Instituut Clingendae mb10(227) 0:56:07
1168 Jacqueline Guicherit Max Health Club 2 vb10(50) 0:56:14
1169 Janine van Roon Algemene Rekenkamer vb10(51) 0:56:13
1170 Jermaine Taco ROC Mondriaan Lifest Ms10(40) 0:53:48
1171 Gerben Slings ‘s-Gravenhage Mrec(555) 0:53:26
1172 Zefanja van der Kolk ‘s-Gravenhage Vrec(169) 0:55:22
1173 Savanna van Herwaarde Rijswijk Zh Vrec(170) 0:55:46
1174 Sander van der Heijden Voorburg Mrec(556) 0:54:28
1175 Mieke Reijersen ‘s-Gravenhage Vrec(171) 0:53:30
1176 Egbert de Vos Voorburg Mrec(557) 0:55:22
1177 Tilman M?ler-Kirsch ‘ s-Gravenhage Mrec(558) 0:53:43
1178 Martijn Overeel ROC Mondriaan Lifest Ms10(41) 0:53:58
1179 Mia Marston ‘s-Gravenhage Vrec(172) 0:53:40
1180 Hedwich van der Bij Instituut Clingendae vb10(52) 0:56:15
1181 Martijn Michels Barendrecht Mrec(559) 0:54:25
1182 Ed Gruithuijzen ‘s-Gravenhage Mrec(560) 0:53:29
1183 Andre van Geest ‘s-Gravenhage Mrec(561) 0:55:56
1184 Suzanne Wilders Voorburg Vrec(173) 0:55:11
1185 Marcel Suijkerbuijk Leidschendam Mrec(562) 0:55:11
1186 Tobias van Vlijmen ‘s-Gravenhage Mrec(563) 0:55:51
1187 Martin Kuiper the Hague Road Runne Mrec(564) 0:55:59
1188 Hans Poot ‘s-Gravenhage Mrec(565) 0:55:28
1189 Ralf van Peeren Den Haag Marketing/T mb10(228) 0:56:10
1190 Anouk Wesselius Rotterdam Vrec(174) 0:53:05
1191 Sander Dekkinga Triathlon Mrec(566) 0:53:52
1192 Michiel Bos ‘s-Gravenhage Mrec(567) 0:56:13
1193 Christine Coops Hoofddorp Vrec(175) 0:55:08
1194 Fryso Prins ‘s-Gravenhage Mrec(568) 0:54:02
1195 Lex Postma Delft Mrec(569) 0:55:07
1196 Mary-Ann Mouw ‘s-Gravenhage Vrec(176) 0:54:51
1197 Marc Nelen Leidschendam Mrec(570) 0:54:18
1198 Michiel Knoester Voorburg Mrec(571) 0:55:59
1199 Sylvana Chan MN Vrec(177) 0:55:48
1200 Richard Helderman Zoetermeer Mrec(572) 0:55:06
1201 Eric van Mastrigt Poortugaal Mrec(573) 0:55:21
1202 Jurrie Krosse Wassenaar Mrec(574) 0:56:09
1203 Bas Grootjans Leidschendam Mrec(575) 0:54:38
1204 Marjan van der Stouwe Sparta Vrec(178) 0:55:22
1205 Horst Storm ‘s-Gravenhage Mrec(576) 0:56:04
1206 Startnummer 3654 Dunea 2 mb10(229) 0:54:05
1207 Lizzy de Wilde Haag Atletiek Vrec(179) 0:55:29
1208 Jordi Penning ‘s-Gravenhage Mrec(577) 0:54:38
1209 Marieke Spiering ‘s-Gravenhage Vrec(180) 0:54:38
1210 Jonathan Jones ‘s-Gravenhage Mrec(578) 0:55:07
1211 Leon de Graaff ‘s-Gravenhage Mrec(579) 0:55:24
1212 Boy Gailjaard Atrium Vastgoedmanag mb10(230) 0:55:03
1213 Suzanne Kolijn Voorburg Vrec(181) 0:54:46
1214 Reijer Kal MN Mrec(580) 0:56:39
1215 R Vermeer MN Mrec(581) 0:55:32
1216 Sven van der Wal Moerkapelle Mrec(582) 0:55:15
1217 Jolanda Zuurmond Ministerie van VenJ vb10(53) 0:56:33
1218 Arnold Spruijt ‘s-Gravenhage Mrec(583) 0:55:19
1219 Jelle de Wit ‘s-Gravenhage Mrec(584) 0:54:51
1220 Caroline Donders ‘s-Gravenhage Vrec(182) 0:56:17
1221 Nancy Mac Gillavry ‘s-Gravenhage Vrec(183) 0:55:14
1222 Carl Mair ‘s-Gravenhage Mrec(585) 0:54:30
1223 Louise Abson Leidschendam Vrec(184) 0:55:27
1224 Sander Kruif Olympus ’70 Mrec(586) 0:55:25
1225 Suzanne Berkel ‘s-Gravenhage Vrec(185) 0:55:58
1226 Stella Taal-Zieck ‘s-Gravenhage Vrec(186) 0:54:10
1227 Marja Roebroek Sparta Vrec(187) 0:56:09
1228 Imke van Bree ‘s-Gravenhage Vrec(188) 0:55:41
1229 Remco van Paridon ‘s-Gravenhage Mrec(587) 0:54:34
1230 Deborah Morrone ‘s-Gravenhage Vrec(189) 0:56:02
1231 Natassia Jacobs Haag Atletiek Vrec(190) 0:55:32
1232 Daniel Burgemeestre Rijswijk Zh Mrec(588) 0:55:27
1233 Mia Schravendijk V?s?en ‘s #NAAM? rec(191 V) 0:55:24
1234 Mauricio de Koning ROC Mondriaan Lifest Ms10(42) 0:54:32
1235 Willem van den Bosch ARS T&TT mb10(231) 0:56:46
1236 Emma Koster ‘s-Gravenhage Vrec(192) 0:56:31
1237 Thijs Noordzij Ministerie van OCW 2 mb10(232) 0:56:50
1238 Lucille Telting Capelle aan den IJss Vrec(193) 0:55:07
1239 Ron van der Post ‘s-Gravenhage Mrec(589) 0:55:32
1240 Ruud Baarda ‘s-Gravenhage Mrec(590) 0:55:30
1241 Maike Buma Rijswijk Zh Vrec(194) 0:56:18
1242 Rob de Blij P-Direkt 1 mb10(233) 0:56:41
1243 Michael Lindeloo ‘s-Gravenhage Mrec(591) 0:55:34
1244 Arie Mom APM Terminals 2 mb10(234) 0:56:44
1245 Jack Theuns ‘s-Gravenhage Mrec(592) 0:55:39
1246 Sarah Theuns ‘s-Gravenhage Vrec(195) 0:55:39
1247 Irma Heijkants Vrec(196) 0:55:03
1248 Hans Dijkstra ‘s-Gravenhage Mrec(593) 0:54:47
1249 Frank van Rotterdam Noordgouwe Mrec(594) 0:54:34
1250 C?ile MIGNARD ‘ s-Gravenhage Vrec(197) 0:56:32
1251 Mark Schussler Voorburg Mrec(595) 0:54:51
1252 Leon Scholten ROC Mondriaan Lifest Ms10(43) 0:54:43
1253 Jim Jongenotter Rijswijk Zh Mrec(596) 0:54:42
1254 Minke Meijnders Instituut Clingendae vb10(54) 0:57:04
1255 Marcel de Rooij Zoetermeer Mrec(597) 0:56:31
1256 Mehmet Celik Inspecteur S de Vrie Ms10(44) 0:56:16
1257 Jeffrey Lemm ‘s-Gravenhage Mrec(598) 0:55:46
1258 Justin Linsley ‘s-Gravenhage Mrec(599) 0:56:22
1259 Noor van der Veeken ‘s-Gravenhage Vrec(198) 0:55:23
1260 Chris van der Meer ‘s-Gravenhage Mrec(600) 0:55:46
1261 Mark Andrew Hernandez SES New Skies Satellites BV mb10(235) 0:57:03
1262 Tessa de Mos ‘s-Gravenhage Vrec(199) 0:55:38
1263 Ralf Willems Voorburg Mrec(601) 0:55:49
1264 Naomi Sanchez Martin Rijswijk Zh Vrec(200) 0:56:51
1265 Wim Leenen ‘s-Gravenhage Mrec(602) 0:55:27
1266 Jeroen Bronkhorst Rijswijk Zh Mrec(603) 0:55:12
1267 Roel Giezen Vanberkel Profession mb10(236) 0:56:05
1268 Sandro Tarantino Ministerie van VenJ mb10(237) 0:57:14
1269 Martha Michielsen Haag Atletiek Vrec(201) 0:55:11
1270 Diantha Rumahlewang Dutch Runners Vrec(202) 0:56:56
1271 Amy Cameron ‘s-Gravenhage Vrec(203) 0:56:53
1272 Daan Bennebroek ROC Mondriaan Lifest Ms10(45) 0:55:09
1273 Hannah Suh Heo Zoetermeer Vrec(204) 0:56:00
1274 Lutz M?ler-Kirsch ‘ s-Gravenhage Mrec(604) 0:54:56
1275 Tijmen van Tongeren ROC Mondriaan Lifest Ms10(46) 0:55:10
1276 Yolanda Bouman Ministerie van VenJ vb10(55) 0:57:37
1277 Mitchell Post ROC Mondriaan Lifest Ms10(47) 0:55:12
1278 Dick Meijer ROC Mondriaan Lifest Ms10(48) 0:55:11
1279 Marco de Beer Centraal Bureau voor mb10(238) 0:55:34
1280 Piet Sulkers Leiderdorp Mrec(605) 0:56:56
1281 Frank Groeneweg Leidschendam Mrec(606) 0:56:31
1282 Bart Hogeveen Instituut Clingendae mb10(239) 0:57:28
1283 Charles de Boers ‘s-Gravenhage Vrec(205) 0:56:54
1284 Josca van Duijvendijk ARS T&TT vb10(56) 0:57:26
1285 Louiza Winter ‘s-Gravenhage Vrec(206) 0:56:46
1286 Mark van der Vin Haag Atletiek Mrec(607) 0:56:18
1287 Pauline de Haan Voorschoten Vrec(207) 0:55:38
1288 Nina Vermeer ‘s-Gravenhage Vrec(208) 0:56:43
1289 Daniel Melchers ‘s-Gravenhage Mrec(608) 0:55:27
1290 Sander Fresco Haag Atletiek Mrec(609) 0:56:43
1291 Didier de Groot the Hague Road Runne Mrec(610) 0:55:27
1292 Madelaine Liddy Delft Vrec(209) 0:56:45
1293 Wesley Kooij Rotterdam Mrec(611) 0:55:12
1294 Rahiem Goedar Rotterdam Mrec(612) 0:55:12
1295 Renko Telgt Zoetermeer Mrec(613) 0:56:27
1296 Joaquin Carbonell SES New Skies Satellites BV mb10(240) 0:57:32
1297 Seth Gastwirth ‘s-Gravenhage Mrec(614) 0:55:48
1298 Marlise Hovinga ‘s-Gravenhage Vrec(210) 0:55:58
1299 Matthijs Hoff Leidschendam Mrec(615) 0:56:39
1300 Alice de Boer Leiden Vrec(211) 0:55:22
1301 Ellen Vervoorn Haag Atletiek Vrec(212) 0:56:04
1302 Jaap Korving Voorburg Mrec(616) 0:56:29
1303 Muhammad Usman ‘s-Gravenhage Mrec(617) 0:57:44
1304 Kim Lorenzen CB&I Nederland B.V. vb10(57) 0:57:35
1305 Nadia Oost ‘s-Gravenhage Vrec(213) 0:56:09
1306 Marcel Anaison ‘s-Gravenhage Mrec(618) 0:55:51
1307 David Bekker Nieuwerkerk ad IJsse Mrec(619) 0:57:10
1308 Edward Vis Hoogvliet Rotterdam Mrec(620) 0:56:17
1309 Ronald van der Zwan ‘s-Gravenhage Mrec(621) 0:55:37
1310 Jamie van der Burg Wateringen Mrec(622) 0:56:50
1311 Nelson Molero CB&I Nederland B.V. mb10(241) 0:56:19
1312 Janke Westerhuis ‘s-Gravenhage Vrec(214) 0:57:13
1313 Charlotte Lemstra the Hague Road Runne Vrec(215) 0:57:34
1314 Nashma Arrendell ‘s-Gravenhage Vrec(216) 0:57:28
1315 Anne Marie Joustra the Hague Road Runne Vrec(217) 0:57:13
1316 Anne PIMONT ‘s-Gravenhage Vrec(218) 0:57:25
1317 Toegi Amatngalim ‘s-Gravenhage Mrec(623) 0:56:27
1318 Anne Heling ROC Mondriaan Lifest Vs10(8) 0:55:29
1319 Jan de Jong Fugro 1, 10km Mrec(624) 0:55:27
1320 Jerry de Vries Rotterdam Mrec(625) 0:56:11
1321 Marcel Kaan ‘s-Gravenhage Mrec(626) 0:57:11
1322 Anne-Lize Delfgauw Nootdorp Vrec(219) 0:56:23
1323 Jana Hrabcakova ‘s-Gravenhage Vrec(220) 0:55:58
1324 Harold Meerwaldt CE Delft mb10(242) 0:57:41
1325 Geert van den Berg Sparta M55(23) 0:57:31
1326 Katie Hargreaves ‘s-Gravenhage Vrec(221) 0:56:56
1327 Axel Manthey ‘s-Gravenhage Mrec(627) 0:55:13
1328 Startnummer 3458 Ministerie van OCW 1 mb10(243) 0:58:00
1329 Marlies Hak ARS T&TT vb10(58) 0:57:58
1330 Nadine Denissen Tilburg Vrec(222) 0:57:10
1331 Claudia Cox ‘s-Gravenhage Vrec(223) 0:56:49
1332 Marwan Mirza Rotterdam Mrec(628) 0:57:38
1333 Niels Kloosterman ROC Mondriaan Lifest Ms10(49) 0:55:47
1334 Marielle Jegers Ministerie van VenJ vb10(59) 0:57:58
1335 Kees Gerritse Hoogvliet Rotterdam Mrec(629) 0:57:17
1336 Rob Teeuwisse ‘s-Gravenhage Mrec(630) 0:55:36
1337 Wendy Rijnenberg MN Vrec(224) 0:55:31
1338 Andr?Storm M N Mrec(631) 0:55:31
1339 Paula van der Togt Voorburg Vrec(225) 0:57:17
1340 Stefanie de Heij ‘s-Gravenhage Vrec(226) 0:56:38
1341 Gilbert Boutier MN Mrec(632) 0:57:33
1342 Eric van Voorst Nootdorp Mrec(633) 0:57:23
1343 Hans Maas Leidschendam Mrec(634) 0:56:10
1344 Stephanie Boelhouwer Den Haag Vrec(227) 0:55:31
1345 Andrea Jenkins ‘s-Gravenhage Vrec(228) 0:57:10
1346 James Paul Voorburg Mrec(635) 0:55:33
1347 Romeo Imamkhan ‘s-Gravenhage V45(8) 0:56:11
1348 Albert Pranger Amsterdam Mrec(636) 0:56:16
1349 Elmas Buke ‘s-Gravenhage Vrec(229) 0:57:29
1350 Anna Schilperoort ROC Mondriaan Lifest Vs10(9) 0:57:02
1351 Mauricio Duran CB&I Nederland B.V. mb10(244) 0:57:27
1352 Seraina Leferink ‘s-Gravenhage Vrec(230) 0:55:39
1353 Jaime Rold? Abalos E uropean Patent Offi mb10(245) 0:58:09
1354 Daphne Monshouwer ‘s-Gravenhage Vrec(231) 0:57:41
1355 Natalia Barragan Sanchez European Patent Offi vb10(60) 0:58:09
1356 William van den Broek Rotterdam Mrec(637) 0:56:29
1357 Maren Wiersma Delft Vrec(232) 0:55:52
1358 Alexander de Jong Aegon N.V. 2 mb10(246) 0:58:16
1359 Hanno Paul van Maanen ‘s-Gravenhage Mrec(638) 0:56:17
1360 Harry Koster Ministerie van VenJ mb10(247) 0:58:11
1361 Eric Kahle ‘s-Gravenhage Mrec(639) 0:57:43
1362 Joyce de Vries ‘s-Gravenhage Vrec(233) 0:56:09
1363 Robin Vink ROC Mondriaan Lifest Ms10(50) 0:55:46
1364 Jan de Jager ‘s-Gravenhage Mrec(640) 0:56:59
1365 John Jansen Rotterdam Mrec(641) 0:57:16
1366 Rogier Duurkoop Zoetermeer Mrec(642) 0:57:49
1367 Coosje Peterse ‘s-Gravenhage Vrec(234) 0:57:21
1368 Karen Hamoen Rotterdam Vrec(235) 0:57:26
1369 Jorg Rousseeuw ‘s-Gravenhage Mrec(643) 0:56:39
1370 Remy van Onselen Voorburg Mrec(644) 0:57:05
1371 Andres Dewey Rotterdam Mrec(645) 0:57:16
1372 Mart de Mooij Doorn Mrec(646) 0:58:05
1373 Miranda Bolleboom Leidschendam Vrec(236) 0:57:23
1374 Kaat Blaisse ‘s-Gravenhage Vrec(237) 0:58:08
1375 Bart Olde Agterhuis ‘s-Gravenhage Mrec(647) 0:56:23
1376 Jan Kesteloo the Hague Road Runne Mrec(648) 0:57:44
1377 Stephan Donia Rotterdam Mrec(649) 0:56:54
1378 Brendan Kriek Breda Mrec(650) 0:57:20
1379 Viviane Murray ‘s-Gravenhage Vrec(238) 0:56:41
1380 Bret Halsema ‘s-Gravenhage Mrec(651) 0:57:21
1381 Arthur Janssen Haag Atletiek Mrec(652) 0:57:21
1382 Vincent Berghuijs ‘s-Gravenhage Mrec(653) 0:58:05
1383 Roland Ogilvie Sparta Mrec(654) 0:57:22
1384 Tilly van Batenburg Sparta Vrec(239) 0:57:24
1385 Ed Bloemendaal Wateringen Mrec(655) 0:57:37
1386 Raymond Ko ‘s-Gravenhage Mrec(656) 0:58:09
1387 Suzanne Janssen-Hol ‘s-Gravenhage Vrec(240) 0:58:11
1388 Stijn Smulders APM Terminals 1 mb10(248) 0:58:25
1389 Paulien Morsch ‘s-Gravenhage Vrec(241) 0:56:41
1390 Sevgi Serindag ‘s-Gravenhage Vrec(242) 0:58:13
1391 Monique van an Houten ‘s-Gravenhage Vrec(243) 0:58:13
1392 Sylvie Nossereau ‘s-Gravenhage Vrec(244) 0:56:51
1393 Judith den Ouden ‘s-Gravenhage Vrec(245) 0:56:33
1394 Bas Homan Zoetermeer Mrec(657) 0:56:50
1395 Susan van Eeden Rijswijk Zh Vrec(246) 0:57:12
1396 Rinaldo Jahman ‘s-Gravenhage Mrec(658) 0:58:21
1397 Javier Garc? ‘ s-Gravenhage Mrec(659) 0:57:34
1398 Esther Martens the Hague Road Runne Vrec(247) 0:56:43
1399 Michel van Dis ‘s-Gravenhage Mrec(660) 0:56:38
1400 Mathilde Mons Haag Atletiek Vrec(248) 0:57:04
1401 Michiel Dessens Fugro 1, 10km mb10(249) 0:56:45
1402 Henk van Zuilen Algemene Rekenkamer mb10(250) 0:56:15
1403 Evelien Huisman Gouda Vrec(249) 0:56:42
1404 Leonie Bettonvil ‘s-Gravenhage Vrec(250) 0:57:26
1405 Ben Huijbregts ‘s-Gravenhage Mrec(661) 0:57:34
1406 Harry Wilmink Centraal Bureau voor mb10(251) 0:58:53
1407 Philippe le Guludec ‘s-Gravenhage Mrec(662) 0:57:49
1408 Martin Mijnsbergen MN Mrec(663) 0:57:56
1409 Brenda Giele Krimpen aan den IJss Vrec(251) 0:57:54
1410 H??e FERRI ‘s #NAAM? rec(252 V) 0:58:26
1411 Sanne Mans ‘s-Gravenhage Vrec(253) 0:58:13
1412 Misha Leppers Rotterdam Mrec(664) 0:58:00
1413 Rutger Knijnenburg Rijswijk Zh Mrec(665) 0:58:00
1414 Erik Barbier Rijswijk Zh Mrec(666) 0:57:14
1415 Coen van Uffelen ‘s-Gravenhage Mrec(667) 0:57:13
1416 Anita van Hemert Ministerie van VenJ vb10(61) 0:58:59
1417 Ilona Pols Den Haag Marketing/T vb10(62) 0:58:52
1418 Richard Rolvers MN Mrec(668) 0:57:50
1419 Walter Popken Utrecht Mrec(669) 0:58:43
1420 Nicole Becht Den Haag Marketing/T vb10(63) 0:58:53
1421 Kees Gordijn Zoetermeer Mrec(670) 0:57:58
1422 Chee Hou Chan ‘s-Gravenhage Mrec(671) 0:57:09
1423 Harry Verdonk Helmond Mrec(672) 0:57:18
1424 Maikel Kheda P-Direkt 1 mb10(252) 0:58:54
1425 Pauline de Bruin Hamelink & Van den T vb10(64) 0:58:57
1426 Marjolijn Dijkhuis ‘s-Gravenhage Vrec(254) 0:57:25
1427 Peter van Dilst Rotterdam Mrec(673) 0:57:34
1428 Gwendoline Girigorie Rotterdam Vrec(255) 0:57:13
1429 Frank de Glas De Bilt Mrec(674) 0:57:46
1430 Monica Bax Voorburg Vrec(256) 0:58:58
1431 Awis Munie ‘s-Gravenhage Mrec(675) 0:56:52
1432 Bert Thijmensen UBR 2 mb10(253) 0:58:31
1433 Tamar de Koning Den Haag Marketing/T vb10(65) 0:59:02
1434 Judith Smits Ministerie van VenJ vb10(66) 0:59:19
1435 Frank Arons Voorburg Mrec(676) 0:58:37
1436 Leon van der Does the Hague Road Runne Mrec(677) 0:59:33
1437 Rob Epker Middelburg Mrec(678) 0:57:44
1438 Katja Verhoeven Ministerie van VenJ vb10(67) 0:59:12
1439 Fabian Uitbeijerse ‘s-Gravenhage Mrec(679) 0:58:35
1440 Michael den Ouden SSC-ICT 1 mb10(254) 0:59:10
1441 Eric Brakke Ministerie van VenJ mb10(255) 0:59:14
1442 Linda Jaarsma ‘s-Gravenhage Vrec(257) 0:58:06
1443 Marcel Demper ‘s-Gravenhage Mrec(680) 0:56:39
1444 Adam Braithwaite ‘s-Gravenhage Mrec(681) 0:56:39
1445 Marjan Willemsen ‘s-Gravenzande Vrec(258) 0:58:29
1446 Thijs Villerius Leidschendam Mrec(682) 0:57:52
1447 John van Asten NSR mb10(256) 0:59:21
1448 Casper Oort ‘s-Gravenhage Mrec(683) 0:58:52
1449 Aviva Thijssen Max Health Club 3 vb10(68) 0:59:21
1450 Ron van den Heuvel the Hague Road Runne Mrec(684) 0:57:49
1451 Ferry Wedman SSC-ICT 1 mb10(257) 0:59:16
1452 Gerrit Haverkamp Ministerie van VenJ mb10(258) 0:59:22
1453 Jason Tee CB&I Nederland B.V. mb10(259) 0:57:51
1454 Aleash Kanhai Fugro 1, 10km mb10(260) 0:57:25
1455 Maurits van Lelyveld Ministerie van VenJ mb10(261) 0:59:19
1456 Quinten Vermeulen Workstreampeople mb10(262) 0:59:11
1457 Krista Smeele Ministerie van VenJ vb10(69) 0:59:21
1458 Christina Haaf IBO vb10(70) 0:58:16
1459 Dirk Dubbeling ‘s-Gravenhage Mrec(685) 0:57:26
1460 Jorr Kreukniet Voorburg Mrec(686) 0:58:57
1461 Van Geuns Allard De Lier Mrec(687) 0:59:17
1462 Arista Bek ‘s-Gravenhage Vrec(259) 0:57:36
1463 Martine Brands Amsterdam Vrec(260) 0:56:33
1464 Martin Meijer Hewlett Packard Ente mb10(263) 0:59:25
1465 Nelleke Rootert Haag Atletiek Vrec(261) 0:59:26
1466 Astrid Baan Berkel en Rodenrijs Vrec(262) 0:57:51
1467 Mar Adriaens Nootdorp Vrec(263) 0:57:23
1468 Tine Vermeer Sparta Vrec(264) 0:58:26
1469 Danielle Palm Wassenaar Vrec(265) 0:58:52
1470 Judith van Hemert ‘s-Gravenhage Vrec(266) 0:57:52
1471 Leo Voermans Pels Rijcken 2 mb10(264) 0:59:36
1472 Marcel Sluis Brielle Mrec(688) 0:59:15
1473 Susanne de Vries ‘s-Gravenhage Vrec(267) 0:58:57
1474 Liesbeth de Ruiter ‘s-Gravenhage Vrec(268) 0:58:57
1475 Chantal Boeve Haag Atletiek Vrec(269) 0:59:11
1476 Sabine Natrop Alphen aan den Rijn Vrec(270) 0:59:19
1477 Peter van Ettinger ‘s-Gravenhage Mrec(689) 0:58:14
1478 Jose Gomes Haag Atletiek Mrec(690) 0:59:15
1479 Gee van Leyden Voorburg Mrec(691) 0:58:14
1480 Elena Iordanova ‘s-Gravenhage Vrec(271) 0:59:02
1481 Jule Miessen ‘s-Gravenhage Vrec(272) 0:57:12
1482 Gimano Amatngalim ‘s-Gravenhage Mrec(692) 0:58:19
1483 Victoria de Groene Amsterdam Vrec(273) 0:58:52
1484 Annet Mason ‘s-Gravenhage Vrec(274) 0:58:55
1485 Dani? Tews S parta Mrec(693) 0:57:51
1486 Linsie Spaans ‘s-Gravenhage Vrec(275) 0:57:11
1487 Sven in den Bosch Poeldijk Mrec(694) 0:59:18
1488 Helena Virk ‘s-Gravenhage Vrec(276) 0:58:30
1489 Carey Batenburg-Einthoven Voorschoten ’97 Vrec(277) 0:57:56
1490 Henry van Gaalen Monster Mrec(695) 0:58:52
1491 Patrick Duijnstee Rijswijk Zh Mrec(696) 0:57:48
1492 Radha Pahladsingh P-Direkt 2 vb10(71) 0:59:34
1493 Cees Hoff Badhoevedorp Mrec(697) 0:58:04
1494 Non Okumura Delft Vrec(278) 0:58:27
1495 Marc Rietveld ROC Mondriaan Lifest Ms10(51) 0:57:32
1496 Rufus Beckers ‘s-Gravenhage Mrec(698) 0:58:10
1497 Frans Kok ‘s-Gravenhage Mrec(699) 0:59:09
1498 Daniel van den Eijnden Bleiswijk Mrec(700) 0:58:45
1499 Willem Wallaart Voorburg Mrec(701) 0:58:13
1500 Gerrie van der Veen Rotterdam Vrec(279) 0:58:13
1501 Geert Wirken ‘s-Gravenhage Mrec(702) 0:58:53
1502 Jos Toetenel De Koplopers Mrec(703) 0:58:44
1503 Noor Verwoerd ‘s-Gravenhage Vrec(280) 0:58:49
1504 Wendy Zuiderwijk Balance liftadvies – vb10(72) 0:59:35
1505 Lahssen Hamoumi CE Delft mb10(265) 0:59:42
1506 Tom Speekman Balance liftadvies – mb10(266) 0:59:36
1507 Jessie van der Burg Wateringen Mrec(704) 0:58:59
1508 Tessa Oud ‘s-Gravenhage Vrec(281) 0:58:59
1509 Peter Feenema Nootdorp Mrec(705) 0:57:24
1510 Nadia van der Velden Rijswijk Zh Vrec(282) 0:57:39
1511 Danielle Goeman NSR vb10(73) 01:00:05
1512 Marcel Bergenhenegouwen Pijnacker Mrec(706) 0:59:04
1513 Annelies Dijkman-Derkman ‘s-Gravenhage Vrec(283) 0:57:27
1514 Miriam Kremer Ministerie van VenJ mb10(267) 0:59:58
1515 Lysanne Vossen Hewlett Packard Ente vb10(74) 0:58:55
1516 Tom Gevers Spijkenisse Mrec(707) 0:57:39
1517 Teddy van der Reek ROC Mondriaan Lifest Vs10(10) 0:57:41
1518 Lucia Hanstede Zoetermeer Vrec(284) 0:59:42
1519 Maartje Elderenbosch ‘s-Gravenhage Vrec(285) 0:57:26
1520 Bart Elderenbosch Weesp Mrec(708) 0:57:26
1521 Marijana Pejakovic SES New Skies Satellites BV vb10(75) 0:59:59
1522 Lya Benist-Ouwerkerk Haag Atletiek Vrec(286) 0:58:22
1523 Marjolein van den Heuvel ‘s-Gravenhage Vrec(287) 0:59:02
1524 Jacqueline Gelauf Oegstgeest Vrec(288) 0:59:25
1525 Bernadette van den Burg ‘s-Gravenhage Vrec(289) 0:59:44
1526 Eva van Weerd Delft Vrec(290) 0:57:52
1527 Sylvia Horrocks ‘s-Gravenhage Vrec(291) 0:58:16
1528 Simone Gerritsen ‘s-Gravenhage Vrec(292) 0:58:06
1529 Chiel Spaans NSR mb10(268) 0:59:39
1530 Paul Slijpen the Hague Road Runne Mrec(709) 0:59:21
1531 Joanne Kooiman ‘s-Gravenhage Vrec(293) 0:58:27
1532 Jasper Harteveld Balance liftadvies – mb10(269) 0:59:53
1533 Yvonne van Houten ‘s-Gravenhage Vrec(294) 0:58:27
1534 Marianne van Gemert ‘s-Gravenhage Vrec(295) 0:58:27
1535 Domenico Bellomo ‘s-Gravenhage Mrec(710) 0:58:42
1536 Sally Labadie ‘s-Gravenhage Vrec(296) 0:59:44
1537 Henk Stegeman Hewlett Packard Ente mb10(270) 01:00:04
1538 Renske Maandag Rotterdam Vrec(297) 0:58:02
1539 Mick Choy ‘s-Gravenhage Mrec(711) 0:58:03
1540 Tanja Tuc ‘s-Gravenhage Vrec(298) 0:59:17
1541 Roel Roeten Nootdorp Mrec(712) 0:59:16
1542 Mitchel Kessels ROC Mondriaan Lifest Ms10(52) 0:58:01
1543 Debbie Huigen ‘s-Gravenhage Vrec(299) 0:58:49
1544 Henriette van Dam Rotterdam Vrec(300) 0:59:33
1545 Danielle van Oosterom Haag Atletiek V35(8) 0:59:15
1546 John Ormel MN Mrec(713) 0:58:45
1547 Joop Wolsing ‘s-Gravenhage Mrec(714) 0:59:45
1548 Daniel Bol Monster Mrec(715) 0:59:04
1549 JAmes Conway ‘s-Gravenhage Mrec(716) 0:59:45
1550 Edward Magnion ‘s-Gravenhage Mrec(717) 0:59:45
1551 Dian Spiessens ROC Mondriaan Lifest Ms10(53) 0:58:08
1552 Anna Barbara ‘s-Gravenhage Vrec(301) 0:58:47
1553 Victor Fransen ‘s-Gravenhage Mrec(718) 0:58:23
1554 Sharon Witmer ‘s-Gravenhage Vrec(302) 0:59:55
1555 Ilse de Rooij Zoetermeer Vrec(303) 0:59:51
1556 Peter van der Zijden ‘s-Gravenhage Mrec(719) 0:59:59
1557 Marieke Pauw Capelle aan den IJss Vrec(304) 01:00:03
1558 Robert Jan van Melsen ‘s-Gravenhage Mrec(720) 0:59:14
1559 Froukje van Oudheusden Ministerie van VenJ vb10(76) 01:00:24
1560 Rineke Helfrich ‘s-Gravenhage Vrec(305) 0:58:58
1561 Rob Everse Gemonde Mrec(721) 0:58:19
1562 Diane Rust BMW Den Haag vb10(77) 01:00:39
1563 Kevin Groot Voorburg Mrec(722) 0:59:25
1564 Vivianne Goudsmit ‘s-Gravenhage Vrec(306) 0:59:58
1565 Werner Van Ekkendonk Balance liftadvies – mb10(271) 01:00:13
1566 Maarten Swaap Rijswijk Zh Mrec(723) 0:59:58
1567 Aur?ie Reynier ‘ s-Gravenhage Vrec(307) 0:58:22
1568 Jet Brederode Voorburg Vrec(308) 01:00:16
1569 Chantal Tetteroo ‘s-Gravenhage Vrec(309) 0:59:12
1570 Lisa van Caspel ‘s-Gravenhage Vrec(310) 0:59:39
1571 Chris Vrolijk Utrecht Mrec(724) 0:58:15
1572 Aleida de Groot UBR 2 vb10(78) 01:00:19
1573 Inge Rodenburg Haag Atletiek Vrec(311) 01:00:05
1574 Beverley King Haag Atletiek Vrec(312) 0:59:41
1575 Caroline Middelburg MN Vrec(313) 0:59:43
1576 Aad Middelburg Naaldwijk Mrec(725) 0:59:43
1577 T?de Agoston ‘ s-Gravenhage Vrec(314) 0:59:38
1578 Femke Cappendijk ‘s-Gravenhage Vrec(315) 0:59:01
1579 Jolanda Lobel Voorschoten ’97 Vrec(316) 0:58:51
1580 Stephanie Seeberger ‘s-Gravenhage Vrec(317) 0:58:46
1581 Liesbeth Philippi the Hague Road Runne Vrec(318) 0:58:52
1582 Koti Prasad Tudi ‘s-Gravenhage Mrec(726) 0:59:30
1583 Lisa-Marie Kraus Rotterdam Vrec(319) 0:59:49
1584 Gabriela Beltrao Rotterdam Vrec(320) 0:59:49
1585 Nora Tijsen Voorburg Vrec(321) 0:59:10
1586 Rastino Martodikromo Capelle aan den IJss Mrec(727) 0:58:42
1587 Laurien Baaij ‘s-Gravenhage Vrec(322) 0:58:58
1588 Bas Arendse SSC-ICT 2 mb10(272) 0:58:55
1589 Nina Jolink ‘s-Gravenhage Vrec(323) 0:58:59
1590 Freek van den Eijnden Rotterdam Mrec(728) 0:58:04
1591 Susan van Wissen ‘s-Gravenhage Vrec(324) 0:58:05
1592 Philip Feltzer ‘s-Gravenhage Mrec(729) 0:59:00
1593 Bastienne Karel ‘s-Gravenhage Vrec(325) 0:59:05
1594 Alex Heppener ‘s-Gravenhage Mrec(730) 0:59:04
1595 Arie Korving Voorburg Mrec(731) 0:59:56
1596 Francine Modderman ‘s-Gravenhage Vrec(326) 0:59:04
1597 Vincent Malandain ‘s-Gravenhage Mrec(732) 01:00:08
1598 Marco Rabolini European Patent Offi mb10(273) 01:00:48
1599 Elly van der Togt Voorburg Vrec(327) 01:00:02
1600 Samantha Vonk ‘s-Gravenhage Vrec(328) 01:00:31
1601 Jasper Geurts ‘s-Gravenhage Mrec(733) 01:00:14
1602 Justin Schouten ‘s-Gravenhage Mrec(734) 01:00:13
1603 Paul Munnik ‘s-Gravenhage Mrec(735) 0:59:31
1604 Startnummer 3777 OVSoftware BV mb10(274) 01:00:52
1605 Reginald Verschoor Voorburg Mrec(736) 0:58:43
1606 Ren?de Vries C E Delft mb10(275) 0:57:59
1607 Carine van Melsen ‘s-Gravenhage Vrec(329) 0:59:43
1608 Beata Tanka ‘s-Gravenhage Vrec(330) 0:58:41
1609 Annick van Gennip ‘s-Gravenhage Vrec(331) 0:58:55
1610 Henny van Gennip Noordwijk Zh Mrec(737) 0:58:54
1611 Jan Maas ‘s-Gravenhage Mrec(738) 01:00:16
1612 Kim de Graaff Aegon N.V. 2 vb10(79) 01:01:01
1613 Leonie van Meer ‘s-Gravenhage Vrec(332) 0:58:42
1614 Hendri Masseurs ‘s-Gravenhage Vrec(333) 0:59:37
1615 Carol Haas ‘s-Gravenhage Vrec(334) 01:00:38
1616 Laura Casiraghi Wassenaar Vrec(335) 01:00:27
1617 Demi Rust ROC Mondriaan Lifest Vs10(11) 0:58:44
1618 Wim van der Burg Wateringen Mrec(739) 01:00:03
1619 Dick van der Boon Voorschoten ’97 Mrec(740) 0:59:12
1620 Michel Muskee ‘s-Gravenhage Mrec(741) 0:59:10
1621 Roelie den Dulk Haag Atletiek Vrec(336) 0:59:23
1622 Eva Vos Voorburg Vrec(337) 0:59:31
1623 Lucie Nan Centraal Bureau voor vb10(80) 01:00:57
1624 Sebastiaan Leurs Max Health Club 3 mb10(276) 01:01:16
1625 Nicole Hendrie Max Health Club 2 vb10(81) 01:01:15
1626 Ellen van der Staal Ministerie van VenJ vb10(82) 01:01:06
1627 Fred Herrebout ‘s-Gravenhage Mrec(742) 01:00:15
1628 Marieke Timmers ‘s-Gravenzande Vrec(338) 01:00:26
1629 Nick Brederode ROC Mondriaan Lifest Ms10(54) 0:58:51
1630 Karen Rijkers Nootdorp Vrec(339) 01:00:53
1631 Margoleen Honcoop ‘s-Gravenhage Vrec(340) 0:58:38
1632 Nancy van Kan Leidschendam Vrec(341) 01:00:44
1633 Anne Bakker Instituut Clingendae vb10(83) 01:01:16
1634 Brandon Heppener ‘s-Gravenhage Mrec(743) 0:59:35
1635 Eveline Allon ‘s-Gravenhage Vrec(342) 01:00:08
1636 Sylvia Haasnoot-Pronk ‘s-Gravenhage Vrec(343) 0:58:39
1637 Paul Schalbroeck Zoetermeer Mrec(744) 01:00:45
1638 Nika Zoetewei ‘s-Gravenhage Vrec(344) 0:59:51
1639 Claudia Zilkens Leiden Vrec(345) 01:00:23
1640 Astrid Kenens Zoetermeer Vrec(346) 0:59:33
1641 Sandra Kuiper NSR vb10(84) 01:01:28
1642 Peter van Gastel Mrec(745) 0:59:53
1643 Hiske van der Gronden Wassenaar Vrec(347) 01:00:35
1644 Dana Lobel ‘s-Gravenhage Vrec(348) 0:59:16
1645 Edie Heesbeen ‘s-Gravenhage Mrec(746) 0:59:16
1646 Arlieneke Voogt Leiden Vrec(349) 0:59:38
1647 Henk Prins Sparta Mrec(747) 01:00:18
1648 Emma Hamelers ROC Mondriaan Lifest Vs10(12) 0:59:01
1649 Marieke Gorree Algemene Rekenkamer vb10(85) 01:01:34
1650 Amy Gielen ROC Mondriaan Lifest Vs10(13) 0:59:02
1651 Hanneke van der Werf ‘s-Gravenhage Vrec(350) 01:00:37
1652 Rafiq Hassan ‘s-Gravenhage Mrec(748) 01:01:00
1653 Aroen Soekhlal Zoetermeer Mrec(749) 0:59:22
1654 Carla Rombouts ‘s-Gravenhage Vrec(351) 0:59:54
1655 Maarten Appel Zoetermeer Mrec(750) 0:59:13
1656 Eveline de Heij ‘s-Gravenhage Vrec(352) 01:00:06
1657 Tanja Koekebakker Haag Atletiek Vrec(353) 0:59:51
1658 Franz van Dijk ‘s-Gravenhage Mrec(751) 01:00:38
1659 Barbara Boertje ‘s-Gravenhage Vrec(354) 0:59:46
1660 Margreet Louissen ‘s-Gravenhage Vrec(355) 01:00:08
1661 Laura van Rossum ‘s-Gravenhage Vrec(356) 01:00:54
1662 Susan de Louw ‘s-Gravenhage Vrec(357) 01:00:09
1663 Ingrid Odegard CE Delft vb10(86) 01:01:24
1664 Ruud van Zanten Wateringen Mrec(752) 0:59:53
1665 Eline Attema ‘s-Gravenhage Vrec(358) 01:00:57
1666 Wim Schutten Haag Atletiek Mrec(753) 01:00:46
1667 Gerard Koch Voorburg Mrec(754) 01:00:18
1668 Theo Sijbrandij Sparta Mrec(755) 01:01:14
1669 Daphne Sluijters ‘s-Gravenhage Vrec(359) 0:59:46
1670 Suus Parre ‘s-Gravenhage Vrec(360) 0:59:54
1671 Esther Bandel ‘s-Gravenhage Vrec(361) 01:00:23
1672 Petita van Rijthoven ‘s-Gravenhage Vrec(362) 01:00:20
1673 Natasja Zwinkels Olympus ’70 Vrec(363) 01:01:13
1674 Jacqueline Pegels the Hague Road Runne V45(9) 0:59:41
1675 Sally Harvey Launceston (GBR) Vrec(364) 0:59:59
1676 Anne Mieke Brakel ‘s-Gravenhage Vrec(365) 0:59:21
1677 Nancy Kroese-Oei ‘s-Gravenhage Vrec(366) 0:59:32
1678 Eline Zuiderwijk Voorschoten Vrec(367) 01:01:02
1679 Bert Bruning ‘s-Gravenhage Mrec(756) 0:58:55
1680 Bianca Damink ‘s-Gravenhage Vrec(368) 0:59:32
1681 Mijke den Haan HML 3C Vs10(14) 01:00:12
1682 Joey Brijer ROC Mondriaan Lifest Ms10(55) 0:59:34
1683 Meindert Kuyvenhoven ‘s-Gravenhage Mrec(757) 01:00:09
1684 Marieke van Steekelenburg MN Vrec(369) 01:00:24
1685 Jesse Boer ROC Mondriaan Lifest Ms10(56) 0:59:37
1686 Maichel van Nauta Lemke ‘s-Gravenhage Mrec(758) 0:59:21
1687 Juana Buy ‘s-Gravenhage Vrec(370) 01:01:16
1688 Marjan de Jong Sparta Vrec(371) 01:01:04
1689 Suzanne Martens APM Terminals 2 vb10(87) 01:01:49
1690 Maarten Zier MN Mrec(759) 01:00:33
1691 Annemieke Ooms the Hague Road Runne Vrec(372) 01:01:28
1692 Lia Tuijt ‘s-Gravenhage Vrec(373) 01:01:41
1693 Berry de Jong ‘s-Gravenhage Mrec(760) 01:00:55
1694 Carson Wanner Oegstgeest Mrec(761) 01:00:50
1695 Melle de Jong ‘s-Gravenhage Mrec(762) 01:02:27
1696 Joost Wiezer ‘s-Gravenhage Mrec(763) 01:00:48
1697 Augustin Risgallah ‘s-Gravenhage Mrec(764) 01:00:20
1698 Paul Rademakers Hewlett Packard Ente mb10(277) 01:01:04
1699 Janneke Oosterveer Voorburg Vrec(374) 01:01:43
1700 Pip Laidlar Fugro 2, 10 km vb10(88) 01:02:17
1701 Sophie Grootveld MN Vrec(375) 01:00:39
1702 Ludson C Haddocks SSC-ICT 1 mb10(278) 01:00:27
1703 Marion Sieh ‘s-Gravenhage Vrec(376) 01:01:14
1704 Nigel Kloosterman Inspecteur S de Vrie Ms10(57) 01:01:44
1705 Wendy Wanner ‘s-Gravenhage Vrec(377) 01:00:59
1706 Mark Netjes Leidschendam Mrec(765) 01:00:10
1707 Paul Linger Zoetermeer Mrec(766) 01:01:15
1708 Startnummer 6066 Johan de Wittscholen Ms10(58) 01:01:26
1709 Sven Offers Leidschendam Mrec(767) 01:01:01
1710 Bas Verveen ‘s-Gravenhage Mrec(768) 01:01:08
1711 Jeffrey Louts ‘s-Gravenhage Mrec(769) 01:01:32
1712 Yvette Wolterinck ‘s-Gravenhage Vrec(378) 01:01:00
1713 Victor van Gelder ‘s-Gravenhage Mrec(770) 0:59:32
1714 Mellanie de Hond MinFin/DGFZ vb10(89) 01:01:05
1715 Sjoerd Post ‘s-Gravenhage Mrec(771) 0:59:59
1716 Sev de Klerk Mrec(772) 0:59:59
1717 Robert Fasshauer ‘s-Gravenhage Mrec(773) 0:59:59
1718 Karine Dufresne Delft Vrec(379) 0:59:59
1719 Anneke van Rotterdam ‘s-Gravenhage Vrec(380) 01:00:09
1720 Jacqueline van de Pas the Hague Road Runne Vrec(381) 01:01:15
1721 Roelien Broos ‘s-Gravenhage Vrec(382) 01:01:35
1722 Pascal Rijnja Rotterdam Mrec(774) 01:00:59
1723 Jacqueline de Kievit MN Vrec(383) 01:01:06
1724 Wieteke Schoorl ‘s-Gravenhage Vrec(384) 01:01:53
1725 Martin Duivesteijn ‘s-Gravenhage Mrec(775) 01:00:50
1726 Sonja Warmenhoven ‘s-Gravenhage Vrec(385) 01:00:50
1727 Leonardo Diaz Chimeno Berkel en Rodenrijs Mrec(776) 01:01:51
1728 Mike van der Meer Maassluis Mrec(777) 01:00:08
1729 Marga de Geest ‘s-Gravenhage Vrec(386) 01:01:42
1730 Linda Houthuizen Voorschoten ’97 Vrec(387) 01:00:51
1731 Joana Vilela ‘s-Gravenhage Vrec(388) 01:01:26
1732 Sandra van der Togt Voorburg Vrec(389) 01:01:55
1733 Klarijn Verkaart ‘s-Gravenhage Vrec(390) 01:00:40
1734 Jeroen Dommisse ‘s-Gravenhage Mrec(778) 01:01:01
1735 Ritesh Mambodh Mrec(779) 01:01:38
1736 Marcel Keijzer Rijswijk Zh Mrec(780) 01:01:25
1737 Erwin Wesstein ‘s-Gravenhage Mrec(781) 01:01:23
1738 Cheryl Sinto ‘s-Gravenhage Mrec(782) 0:59:33
1739 Tjeerd Bosch MN Mrec(783) 01:00:39
1740 Linda Eijpe Delft Vrec(391) 01:02:03
1741 Dafne Pereira Ministerie van VenJ vb10(90) 01:02:52
1742 Janneke Leek ‘s-Gravenhage Vrec(392) 01:00:48
1743 Marcel Mouw ‘s-Gravenhage Mrec(784) 01:01:18
1744 Leoni Maas Leidschendam Vrec(393) 01:01:00
1745 Viola Happel Zoetermeer Vrec(394) 01:00:48
1746 Corine van Beelen ‘s-Gravenhage Vrec(395) 01:01:59
1747 Steven Dahlan UBR 1 mb10(279) 01:02:46
1748 Ruud van Holland Hoogvliet Rotterdam Mrec(785) 01:01:47
1749 Joost de Leeuw ‘s-Gravenhage Mrec(786) 01:01:33
1750 Judith de Waardt ‘s-Gravenhage Vrec(396) 01:00:41
1751 Jessica ten Bosch Ministerie van VenJ vb10(91) 01:02:58
1752 Nicole de Groot-Stok MN Vrec(397) 01:01:32
1753 Fleur Vonk Wateringen Vrec(398) 01:00:35
1754 Patty van den Doel Aegon Bank vb10(92) 01:02:54
1755 Sanne Bas ‘s-Gravenhage Vrec(399) 01:01:22
1756 Michel Kershof Zoetermeer Mrec(787) 01:02:44
1757 Ellen Talsma ‘s-Gravenhage Vrec(400) 01:01:41
1758 Anton Verheijen ‘s-Gravenhage Mrec(788) 01:01:31
1759 Jes? Garc? ‘s #NAAM? rec(789 M) 01:01:58
1760 Anna van Duin ‘s-Gravenhage Vrec(401) 01:01:58
1761 Saskia Waldekker ‘s-Gravenhage Vrec(402) 01:01:21
1762 Paul Witlox ‘s-Gravenhage Mrec(790) 01:01:17
1763 Brenda McArthur ‘s-Gravenhage Vrec(403) 01:01:17
1764 Monique van der Pas Holland Runner vb10(93) 01:03:03
1765 Robert Vergeer CE Delft mb10(280) 01:02:57
1766 Joanna Bots Amsterdam Vrec(404) 01:02:40
1767 Nikolaos Skoumpas ‘s-Gravenhage Mrec(791) 01:01:59
1768 Mariska Stumpf Voorburg Vrec(405) 01:02:43
1769 Marianne Koster Amsterdam Vrec(406) 01:01:33
1770 Eri van Caspel RRZ Mrec(792) 01:02:26
1771 Eva de Ruijter ‘s-Gravenhage Vrec(407) 01:02:15
1772 Jan-Willem Schenk Aegon Bank mb10(281) 01:03:18
1773 Jaap van der Winden ‘s-Gravenhage Mrec(793) 01:01:29
1774 Jantsje Falkena Olympus ’70 Vrec(408) 01:01:30
1775 Edith Spruit Wassenaar Vrec(409) 01:02:01
1776 Trieneke Bos Zoetermeer Vrec(410) 01:01:42
1777 Maaike Barkema ‘s-Gravenhage Vrec(411) 01:01:31
1778 Gary Linsley ‘s-Gravenhage Mrec(794) 01:02:43
1779 Michael van der Gaag ROC Mondriaan Lifest Ms10(59) 01:01:08
1780 Massimo Nistico ‘s-Gravenhage Mrec(795) 01:02:29
1781 Monique Fasol MinFin/DGFZ vb10(94) 01:02:07
1782 Radi Rahouani Inspecteur S de Vrie Ms10(60) 01:03:01
1783 Hoessein Rahouani Inspecteur S de Vrie Ms10(61) 01:03:00
1784 Nick Nederpelt ROC Mondriaan Lifest Ms10(62) 01:01:19
1785 Bas van Bergenhenegouwen ROC Mondriaan Lifest Ms10(63) 01:01:19
1786 Dionne Nieuwmans ROC Mondriaan Lifest Vs10(15) 01:01:20
1787 Fred Fransen Wateringen Mrec(796) 01:02:05
1788 Benjamin van Aken ‘s-Gravenhage Mrec(797) 01:01:53
1789 Frank Fesevur Balance liftadvies – mb10(282) 01:03:24
1790 Erik Salverda ‘s-Gravenhage Mrec(798) 01:01:53
1791 Rien van der Ree Zoetermeer Mrec(799) 01:02:54
1792 Rene Roosen Zoetermeer Mrec(800) 01:02:56
1793 Wilko Thijssen Max Health Club 2 mb10(283) 01:03:44
1794 Jeroen Frissen ARS T&TT mb10(284) 01:03:44
1795 Jetse Timmers ‘s-Gravenhage Mrec(801) 01:03:19
1796 Charlotte van Sadelhoff ‘s-Gravenhage Vrec(412) 01:03:24
1797 Alexis Kourentzis ‘s-Gravenhage Mrec(802) 01:02:27
1798 Maud Vrins Voorburg Vrec(413) 01:01:16
1799 Reshma Rampartaap Nootdorp Vrec(414) 01:01:16
1800 Rut Codina Palacio Voorburg Vrec(415) 01:01:46
1801 Ab van Biezen Nootdorp Mrec(803) 01:02:03
1802 Dolf Burger ‘s-Gravenzande Mrec(804) 01:02:33
1803 Michel Mafficioli ‘s-Gravenhage Mrec(805) 01:00:57
1804 Edwin Mafficioli ‘s-Gravenhage Mrec(806) 01:00:58
1805 Dimitris Chalkias ‘s-Gravenhage Mrec(807) 01:02:36
1806 Walter Heukensfeld Voorburg Mrec(808) 01:02:41
1807 Henk Sankar ‘s-Gravenhage Mrec(809) 01:01:27
1808 Renske van Slooten ‘s-Gravenhage Vrec(416) 01:03:07
1809 Angela Han Wassenaar Vrec(417) 01:03:07
1810 John Han Wassenaar Mrec(810) 01:03:08
1811 Bo Benschop ‘s-Gravenhage Mrec(811) 01:02:52
1812 Maya van der Horst ‘s-Gravenhage Vrec(418) 01:02:54
1813 Harry Oosterveen Sparta M45(22) 01:02:19
1814 Raul Sanchez Martin Rijswijk Zh Mrec(812) 01:01:37
1815 Wendy van Eersel Haag Atletiek Vrec(419) 01:02:22
1816 Jan Westerveld CE Delft mb10(285) 01:01:05
1817 Katrien Verheye ‘s-Gravenhage Vrec(420) 01:02:25
1818 Ilse van der Made MN Vrec(421) 01:01:59
1819 Jeroen Lelieveld MN Mrec(813) 01:01:59
1820 Elske Vermeulen ‘s-Gravenhage Vrec(422) 01:01:56
1821 Bianca van der Plas RRZ Vrec(423) 01:03:41
1822 Lisanne Snijders SSC-ICT 1 vb10(95) 01:04:00
1823 Renate Huijbregts ‘s-Gravenhage Vrec(424) 01:02:50
1824 Jerry Johansson Delft Mrec(814) 01:02:46
1825 Mihaela Borisova IBO vb10(96) 01:03:57
1826 Marie-Louise Westdijk Leiden Vrec(425) 01:03:27
1827 Robert Westdijk Leiden Mrec(815) 01:03:28
1828 Karin Heidema ‘s-Gravenhage Vrec(426) 01:02:58
1829 Lucy McNamara ‘s-Gravenhage Vrec(427) 01:01:49
1830 Miriam Blom Leidschendam Vrec(428) 01:02:13
1831 Mari? Duivesteijn V oorburg Vrec(429) 01:02:14
1832 Gemma Barendregt ‘s-Gravenhage Vrec(430) 01:02:43
1833 Niels Barendregt ‘s-Gravenhage Mrec(816) 01:02:43
1834 Wim van der Loos Rijswijk Zh Mrec(817) 01:03:53
1835 Loes Hellemons ‘s-Gravenhage Vrec(431) 01:02:15
1836 Chantal Schijvens Nootdorp Vrec(432) 01:02:15
1837 Tessa Lansing ‘s-Gravenhage Vrec(433) 01:03:49
1838 Maureen Berkhout ‘s-Gravenhage Vrec(434) 01:03:49
1839 Matt?de Groot ‘ s-Gravenhage Mrec(818) 01:03:11
1840 Daphne Ophuis ‘s-Gravenhage Vrec(435) 01:03:43
1841 Ricardo den Heijer ‘s-Gravenhage Mrec(819) 01:02:06
1842 Pieter van der Gaast Centraal Bureau voor mb10(286) 01:04:20
1843 Saskia de Vriend ‘s-Gravenhage Vrec(436) 01:02:15
1844 Kim van Bergenhenegouwen ‘s-Gravenhage Vrec(437) 01:03:15
1845 Sandor Stuut Haag Atletiek Mrec(820) 01:03:15
1846 Verka Antimova ‘s-Gravenhage Vrec(438) 01:03:18
1847 Giovanni Tumbiolo ‘s-Gravenhage Mrec(821) 01:02:36
1848 Vincent van Aken Zoetermeer Mrec(822) 01:03:50
1849 Ren?de Jager ‘ s-Gravenhage Mrec(823) 01:03:27
1850 Bokma Mrec(824) 01:02:28
1851 Rick Smit MN Mrec(825) 01:02:42
1852 Mariette Verstappen ‘s-Gravenhage Vrec(439) 01:02:39
1853 Aytek Leidschendam Mrec(826) 01:04:21
1854 Arnaud Verlaan ‘s-Gravenhage Mrec(827) 01:02:19
1855 Demi Bunte ROC Mondriaan Lifest Vs10(16) 01:02:19
1856 Sylvia Voorhout Haag Atletiek Vrec(440) 01:02:20
1857 Martine Guldemond Feniks Vrec(441) 01:03:42
1858 Mieke Effting Vanberkel Profession vb10(97) 01:04:29
1859 Ginny Smits Voorburg Vrec(442) 01:04:18
1860 Melissa Helgers Dunea 1 vb10(98) 01:04:33
1861 Leo Helgers Dunea 1 mb10(287) 01:04:33
1862 Patrick vd Nieuwendijk Houten Mrec(828) 01:03:02
1863 Paula Verkuijl MN Vrec(443) 01:03:21
1864 Steven Dorgelo ‘s-Gravenhage Mrec(829) 01:03:59
1865 André Leusink DE LOPER Mrec(830) 01:04:00
1866 Marieke Bouwman Voorschoten ’97 Vrec(444) 01:03:00
1867 Jim Chan Rotterdam Mrec(831) 01:03:26
1868 Rien den Hertog Trimclub Clingendael Mrec(832) 01:02:59
1869 Marc Bosman ‘s-Gravenhage Mrec(833) 01:02:54
1870 Daniële van Leeuwen Rijswijk Zh Vrec(445) 01:03:00
1871 Janrat Kotchaphan ‘s-Gravenhage Vrec(446) 01:02:57
1872 Marielle Kip Voorburg Vrec(447) 01:03:11
1873 Fred Fritz Zevenaar Mrec(834) 01:04:08
1874 Saskia van der Vlies Rotterdam Vrec(448) 01:02:59
1875 Els Tews Leidschendam Vrec(449) 01:03:10
1876 Iifa Walsh ‘s-Gravenhage Vrec(450) 01:03:54
1877 Maryse Elliott ‘s-Gravenhage Vrec(451) 01:03:54
1878 Karin Astrid Siegmann ‘s-Gravenhage Vrec(452) 01:02:32
1879 Evelien Huis ‘s-Gravenhage Vrec(453) 01:03:21
1880 Annelies Staal Voorschoten ’97 V45(10) 01:03:18
1881 Estefania CaizatoaRamirez ‘s-Gravenhage Vrec(454) 01:02:40
1882 Manon Devilee ‘s-Gravenhage Vrec(455) 01:03:04
1883 Theresa Scheeben ‘s-Gravenhage Vrec(456) 01:04:03
1884 Anne van den Bos ROC Mondriaan Lifest Vs10(17) 01:02:56
1885 Stijn Imhof Algemene Rekenkamer mb10(288) 01:05:17
1886 Alies Brandjes Voorburg Vrec(457) 01:04:10
1887 Ruben ’t Hart Leidschendam Mrec(835) 01:02:16
1888 Marc Gazenbeek Voorschoten Mrec(836) 01:03:26
1889 Bianca Spoelstra-Benson ‘s-Gravenhage Vrec(458) 01:04:05
1890 Callie An Knuth ‘s-Gravenhage Vrec(459) 01:04:06
1891 Irona Toet ‘s-Gravenhage Vrec(460) 01:04:05
1892 Marieke Smit Voorburg Vrec(461) 01:03:44
1893 Paula van Dael ‘s-Gravenhage Vrec(462) 01:03:37
1894 Jamie Ross ‘s-Gravenhage Vrec(463) 01:04:53
1895 Rachel Kabelaar ‘s-Gravenhage Vrec(464) 01:04:29
1896 Phyllis Noppen ‘s-Gravenhage Vrec(465) 01:03:01
1897 Marloes van Heuven Utrecht Vrec(466) 01:03:10
1898 Sarah Wilson ‘s-Gravenhage Vrec(467) 01:04:50
1899 Doina Jonkman ‘s-Gravenhage Vrec(468) 01:03:26
1900 Ard van Dongen ‘s-Gravenhage Mrec(837) 01:04:21
1901 Maarten van Zanen ‘s-Gravenhage Mrec(838) 01:02:58
1902 Frank Lho?t ‘ s-Gravenhage Mrec(839) 01:03:22
1903 AnneMarie Molenaar Haag Atletiek Vrec(469) 01:05:03
1904 Judith Aiss ‘s-Gravenhage Vrec(470) 01:04:21
1905 Ronald Blok ‘s-Gravenhage Mrec(840) 01:03:27
1906 Annemieke Tanja-Harfterka Amsterdam Vrec(471) 01:03:04
1907 Paul de Waal Rotterdam Mrec(841) 01:03:29
1908 Marion De Mos Boskoop Vrec(472) 01:04:26
1909 Odette van Zuiden ‘s-Gravenhage Vrec(473) 01:03:59
1910 Emilie van de Belt ‘s-Gravenhage Vrec(474) 01:03:56
1911 Marjon Berghuijs ‘s-Gravenhage Vrec(475) 01:05:26
1912 Leona Haaring-Pont ‘s-Gravenhage Vrec(476) 01:03:15
1913 Elke Kuipers Breda Vrec(477) 01:04:02
1914 Eus Boutier MN Mrec(842) 01:05:23
1915 Laura Luijting Haarlem Vrec(478) 01:05:10
1916 Timothy Hazebroek ‘s-Gravenhage Mrec(843) 01:05:26
1917 Anita Kateel-Weil Voorburg Vrec(479) 01:04:39
1918 Ailsa Michiels Loopgroep Jan Strijk Vrec(480) 01:05:10
1919 Erika Bordon Voorburg Vrec(481) 01:04:01
1920 Ernest van Riel ‘s-Gravenhage Mrec(844) 01:03:45
1921 Michelle Mite ‘s-Gravenhage Vrec(482) 01:03:45
1922 Quirine Cambuur van Nolen UBR 1 vb10(99) 01:05:54
1923 Luca Pantaleo ‘s-Gravenhage Mrec(845) 01:04:49
1924 Marjolein Lutter SSC-ICT 2 vb10(100) 01:04:28
1925 Nina Knaap P-Direkt 1 vb10(101) 01:05:52
1926 Christine Davidse the Hague Road Runne Vrec(483) 01:03:37
1927 Qidi Hu Voorburg Vrec(484) 01:04:53
1928 Marjan Droog ‘s-Gravenhage Vrec(485) 01:04:46
1929 Laura Menschaart ‘s-Gravenhage Vrec(486) 01:03:28
1930 Dayana Sluimer ROC Mondriaan Lifest Vs10(18) 01:03:41
1931 Yolanda Meijer Sparta Vrec(487) 01:04:47
1932 Astrid Lammersen-Donis ‘s-Gravenhage Vrec(488) 01:04:38
1933 Mees Bergeman ROC Mondriaan Lifest Ms10(64) 01:04:04
1934 Josine Lucas ‘s-Gravenhage Vrec(489) 01:05:14
1935 Christine Zandvliet ‘s-Gravenhage Vrec(490) 01:04:26
1936 Jeroen de Jong Ministerie van VenJ mb10(289) 01:06:18
1937 Arnoud Westerduin ‘s-Gravenhage Mrec(846) 01:05:26
1938 Rene Plugge Zaandam Mrec(847) 01:05:27
1939 Hanna Remy Wanda Zoetermeer Vrec(491) 01:05:00
1940 Brenda Smit Balance liftadvies – vb10(102) 01:06:12
1941 Hanneke Janssen Aegon Bank vb10(103) 01:06:26
1942 Miranda van Hooft Rijswijk Zh Vrec(492) 01:05:48
1943 Tamas Magyar ‘s-Gravenhage Mrec(848) 01:03:59
1944 Daan van Oosten Slingelan ‘s-Gravenhage Mrec(849) 01:03:51
1945 Myrte Pijpers Leiden Vrec(493) 01:04:04
1946 Jan-Willem Pauptit ‘s-Gravenhage Mrec(850) 01:04:38
1947 Andr?Batenburg D utch Runners Mrec(851) 01:03:52
1948 Ben van Rijn Alphen aan den Rijn Mrec(852) 01:06:02
1949 Floortje Gerritsen ‘s-Gravenhage Vrec(494) 01:06:15
1950 Nancy Lam ‘s-Gravenhage Vrec(495) 01:04:59
1951 Semmi Adam ROC Mondriaan Lifest Vs10(19) 01:04:29
1952 Chrissie Tasma ROC Mondriaan Lifest Vs10(20) 01:04:29
1953 Loukie van Lennep ‘s-Gravenhage Vrec(496) 01:05:29
1954 Vidjay Ganpat ‘s-Gravenhage Mrec(853) 01:04:33
1955 Sebastiaan Pfennigwerth Nootdorp Mrec(854) 01:04:35
1956 Mirjam Koch Rotterdam Vrec(497) 01:05:06
1957 Floris Blankenberg ‘s-Gravenhage Mrec(855) 01:05:40
1958 Valerie van Niekerk Wateringen Vrec(498) 01:06:23
1959 Astrid Soeters ‘s-Gravenhage Vrec(499) 01:05:36
1960 Peter Soeters ‘s-Gravenhage Mrec(856) 01:05:36
1961 Thomas Cremers Utrecht Mrec(857) 01:04:36
1962 Mary O’Keeffe ‘s-Gravenhage Vrec(500) 01:04:46
1963 Wilma Ouaouzar-Werkman Ministerie van VenJ vb10(104) 01:06:58
1964 Hilde van der Geest ‘s-Gravenhage Vrec(501) 01:05:23
1965 Maaike Botma Workstreampeople vb10(105) 01:06:51
1966 Jurienne Hollaar Workstreampeople mb10(290) 01:06:51
1967 Ann Michiels Zoetermeer Vrec(502) 01:06:13
1968 Jeroen de Leeuw ‘s-Gravenhage Mrec(858) 01:05:06
1969 Samu? Bergmann ‘ s-Gravenhage Mrec(859) 01:06:00
1970 Michael McCain Hillegom Mrec(860) 01:05:20
1971 Suzanne van der Hout ‘s-Gravenhage Vrec(503) 01:05:28
1972 Wim Diesveld ‘s-Gravenhage Mrec(861) 01:06:24
1973 Saber ‘s-Gravenhage Mrec(862) 01:06:36
1974 Debbie Hoogervorst ‘s-Gravenhage Vrec(504) 01:04:58
1975 Startnummer 3770 OVSoftware BV mb10(291) 01:07:10
1976 Katy van der Wansem Haag Atletiek Vrec(505) 01:06:49
1977 Simone Koppius Haag Atletiek Vrec(506) 01:05:34
1978 Gerard Bal Balance liftadvies – mb10(292) 01:07:15
1979 Brigitte Rijnaars ‘s-Gravenhage Vrec(507) 01:05:31
1980 Startnummer 6346 Mrec(863) 01:05:56
1981 Natasja Schulze ‘s-Gravenhage Vrec(508) 01:05:25
1982 Aad van der Velden ‘s-Gravenhage Mrec(864) 01:06:20
1983 Anouk Karssen Leidschendam Vrec(509) 01:06:23
1984 Zahaira Dunlop ‘s-Gravenhage Vrec(510) 01:04:51
1985 Eugene Voorneman Leidschendam Mrec(865) 01:06:14
1986 Ingrid Visscher Voorburg Vrec(511) 01:05:19
1987 Patricia Pereira ‘s-Gravenhage Vrec(512) 01:06:56
1988 Alijd Vervoorn Leiden Atletiek Vrec(513) 01:04:57
1989 Eva Veen ‘s-Gravenhage Vrec(514) 01:05:47
1990 Charlene Taal Zoetermeer Vrec(515) 01:06:34
1991 Kees Buijs ‘s-Gravenhage Mrec(866) 01:06:19
1992 Lisette van der Zalm MN Vrec(516) 01:05:00
1993 Elisabeth van Eysinga Groningen Vrec(517) 01:04:59
1994 Daisy van Ovost ‘s-Gravenhage Vrec(518) 01:06:23
1995 Monique Treffers Nieuwerkerk ad IJsse Vrec(519) 01:05:30
1996 Mieke Roos Rotterdam Vrec(520) 01:06:02
1997 Jaklien de Jong MinFin/DGFZ vb10(106) 01:06:19
1998 De Jong Breda Vrec(521) 01:06:18
1999 Rebecca Linsley ‘s-Gravenhage Vrec(522) 01:07:03
2000 Mandy Linsley ‘s-Gravenhage Vrec(523) 01:07:03
2001 Duco le Clercq ‘s-Gravenhage Mrec(867) 01:05:46
2002 Bianca van Miert ‘s-Gravenhage Vrec(524) 01:06:51
2003 Anneloes van de Peppel ‘s-Gravenhage Vrec(525) 01:06:41
2004 Rens Fransen Rotterdam Mrec(868) 01:07:01
2005 Yin Zhang APM Terminals 2 vb10(107) 01:07:45
2006 Eggie Poster Zandvoort Mrec(869) 01:06:18
2007 Irene Wezenaar Rijswijk Zh Vrec(526) 01:05:24
2008 Femke Wezenaar Rijswijk Zh Vrec(527) 01:05:24
2009 Sandra Henson Leidschendam Vrec(528) 01:06:57
2010 Carrie Zwarts the Hague Road Runne Vrec(529) 01:05:58
2011 Floor Toetenel De Koplopers Mrec(870) 01:07:00
2012 Simone Guldemond ‘s-Gravenhage Vrec(530) 01:07:02
2013 Ricky vd Meer Inspecteur S de Vrie Ms10(65) 01:07:35
2014 Alexander Verdoorn ‘s-Gravenhage Mrec(871) 01:06:37
2015 Angelique Bergman ‘s-Gravenhage Vrec(531) 01:07:12
2016 Margreet de Jong ‘s-Gravenhage Vrec(532) 01:06:23
2017 Frank van der Putten MN Mrec(872) 01:06:50
2018 Mercedes Ramirez ‘s-Gravenhage Vrec(533) 01:05:38
2019 Monique Welling Voorschoten ’97 Vrec(534) 01:06:23
2020 Arita Jol Voorschoten ’97 Vrec(535) 01:06:23
2021 Hannie van der Ploeg CE Delft vb10(108) 01:08:15
2022 Mariette de Mol v Otterlo ‘s-Gravenhage Vrec(536) 01:07:17
2023 Sue van der Zalm Rijswijk Zh Vrec(537) 01:05:40
2024 Jos K?ters I nstituut Clingendae mb10(293) 01:08:22
2025 Nicole Papadimitriou Amsterdam Vrec(538) 01:06:17
2026 Clair Anaison – Tews ‘s-Gravenhage Vrec(539) 01:06:31
2027 Ryanne Overmeire Sparta V35(9) 01:07:01
2028 Ton Overmeire Sparta M45(23) 01:07:03
2029 Rudy ‘s-Gravenzande Mrec(873) 01:07:53
2030 Corrie Botermans Leiden Road Runners Vrec(540) 01:06:49
2031 Fiona Hancox Leiden Road Runners Vrec(541) 01:06:49
2032 Pebbles Thijssen Max Health Club 2 mb10(294) 01:08:36
2033 Kevin Broekarts Voorburg Mrec(874) 01:06:27
2034 Bianca Broecheler the Hague Road Runne Vrec(542) 01:06:43
2035 Suzan Maxwell Wassenaar Vrec(543) 01:08:03
2036 Sandra van den Bulk Sparta Vrec(544) 01:08:14
2037 Julia Kasanwidjojo P-Direkt 1 vb10(109) 01:08:34
2038 Nicoline van der Linden P-Direkt 1 vb10(110) 01:08:33
2039 Rosa van der Tas Ministerie van OCW 2 vb10(111) 01:08:55
2040 Henk van Soelen Haag Atletiek Mrec(875) 01:06:23
2041 Judith Roemersma ‘s-Gravenhage Vrec(545) 01:07:03
2042 Jayakumar Subramanian ‘s-Gravenhage Mrec(876) 01:09:07
2043 Astrid Kroes Zoetermeer Vrec(546) 01:08:29
2044 Gwena?le Llorca ‘ s-Gravenhage Vrec(547) 01:06:15
2045 Jan Reneman Rijswijk Zh Mrec(877) 01:08:36
2046 Helena de Kruif Rotterdam Vrec(548) 01:07:00
2047 Suzy Giles IBO vb10(112) 01:09:01
2048 Sandra de Weerd Rijswijk Zh Vrec(549) 01:09:00
2049 Iris Kester the Hague Road Runne V35(10) 01:09:37
2050 Helen Nekeman Rotterdam Vrec(550) 01:06:36
2051 Eliza van de Booch Max Health Club 1 vb10(113) 01:09:34
2052 Laurens van der Zalm Rijswijk Zh Mrec(878) 01:06:52
2053 Judith de Ruijter the Hague Road Runne Vrec(551) 01:09:09
2054 Tanna ’t Hooft ‘s-Gravenhage Vrec(552) 01:08:24
2055 Jean-Nicolas Gilliquet European Patent Offi mb10(295) 01:09:30
2056 Imke Gaiser Verhaeren Ministerie van VenJ vb10(114) 01:09:45
2057 Gerdiene Hasselt Voorburg Vrec(553) 01:08:49
2058 Vikram Thapa CB&I Nederland B.V. mb10(296) 01:08:24
2059 Gabrielle Pielage Voorburg Vrec(554) 01:07:55
2060 Georgie Long ‘s-Gravenhage Vrec(555) 01:09:27
2061 Melanie Rose Long ‘s-Gravenhage Vrec(556) 01:09:27
2062 Berdien Maring ‘s-Gravenhage Vrec(557) 01:07:18
2063 Lara Fritz ‘s-Gravenhage Vrec(558) 01:09:11
2064 Eva Dapperen ‘s-Gravenhage Vrec(559) 01:08:08
2065 Annemarie Graaf Nootdorp Vrec(560) 01:08:58
2066 Leo Keijzer Sparta M55(24) 01:08:58
2067 Siska de Haan ‘s-Gravenhage Vrec(561) 01:09:14
2068 Sanja Huyghe Hewlett Packard Ente vb10(115) 01:10:03
2069 Paul Bierling ‘s-Gravenhage Mrec(879) 01:08:15
2070 Peter Buitenhek ‘s-Gravenhage Mrec(880) 01:09:04
2071 Jan Hissink Haag Atletiek Mrec(881) 01:09:00
2072 Astra Ota ‘s-Gravenhage Vrec(562) 01:09:49
2073 Inge Busscher-Rolffs Pels Rijcken 1 vb10(116) 01:10:20
2074 Gytha Schoemaker Pels Rijcken 1 vb10(117) 01:10:21
2075 Mari?le Rodenburg R OC Mondriaan Lifest Vs10(21) 01:08:01
2076 Grietje de Boer ‘s-Gravenhage Vrec(563) 01:07:43
2077 Kellie Taylor ‘s-Gravenhage Vrec(564) 01:10:05
2078 Annemarie Hoogwerff Kroon ‘s-Gravenhage Vrec(565) 01:10:06
2079 Erika Sjukur ‘s-Gravenhage Vrec(566) 01:09:13
2080 Erik Duin ‘s-Gravenhage Mrec(882) 01:09:13
2081 Jacobus Ubert ‘s-Gravenhage Mrec(883) 01:08:45
2082 Jos?Nicola ‘ s-Gravenhage Vrec(567) 01:08:19
2083 Agnese Pavlovska ‘s-Gravenhage Vrec(568) 01:09:34

Royal Ten op 29-5-2016 in Den Haag, afstand 5 km

1 Mark van der Heijden CB&I Nederland B.V. mb5(1) 0:15:59
2 Arthur van Dijk Mtrim(1) 0:16:05
3 Arjan Weijenborg Fugro 5 km mb5(2) 0:16:45
4 Maarten Bakker Mtrim(2) 0:17:12
5 Huub Redegeld the Hague Road Runne Mtrim(3) 0:17:37
6 Robin Kuiper Sparta Mtrim(4) 0:17:57
7 Matthijs van der Beek De Kieviten Mtrim(5) 0:18:08
8 Eddy Roodakker the Hague Road Runne Mtrim(6) 0:18:08
9 Dave Boselie the Hague Road Runne Mtrim(7) 0:18:00
10 Amin el Assali Johan de Wittscholen ms5(1) 0:18:03
11 Marius Buijs Loopgroep Aart Stigt Mtrim(8) 0:18:04
12 Ruben Smelik ‘s-Gravenhage Mtrim(9) 0:18:11
13 Stefan Claessens the Hague Road Runne Mtrim(10) 0:18:12
14 Robert Roodakker Leidschendam Mtrim(11) 0:18:22
15 Max Kramer Voorburg Mtrim(12) 0:18:39
16 Boris ter Bals ‘s-Gravenhage Mtrim(13) 0:18:56
17 Ewoud Rimmelzwaan Leidschendam Mtrim(14) 0:18:59
18 Boris Dauvergne Lycée français Vinc. s5(2 m) 0:19:08
19 Yannick van Coevorden Zoetermeer Mtrim(15) 0:19:05
20 Roel Slotboom Johann de Witt Mtrim(16) 0:19:24
21 Bart Maliy ‘s-Gravenhage Mtrim(17) 0:19:31
22 Nicky Knotter Zoetermeer Mtrim(18) 0:19:21
23 David van der Zeep ‘s-Gravenhage Mtrim(19) 0:19:24
24 Elian Nobel ‘s-Gravenhage Mtrim(20) 0:19:28
25 Niels Lodewijk MN Vtrim(1) 0:19:34
26 Artur Oruba Fugro 5 km mb5(3) 0:19:29
27 Ton Smit Segbroek 1 ms5(3) 0:19:42
28 Wojciech Sobotzik Waddinxveen Mtrim(21) 0:19:36
29 Ferry de Valk Fugro 5 km mb5(4) 0:19:44
30 Clasina Jansen the Hague Road Runne Vtrim(2) 0:19:54
31 Steve Peplinski Lighthouse & 3LS Mtrim(22) 0:19:51
32 Melvin Klok Zuid-Beijerland Mtrim(23) 0:19:55
33 Diny Bosker Friesland Vtrim(3) 0:20:08
34 Knut Waldemar Sollie Royal Norwegian Emba mb5(5) 0:19:53
35 Casper Spiering ‘s-Gravenhage Mtrim(24) 0:20:07
36 Ewan Anderson ‘s-Gravenhage Mtrim(25) 0:20:17
37 Naomi Geleynse Segbroek 2 vs5(1) 0:20:14
38 Alfons de Kort Segbroek Mtrim(26) 0:20:14
39 Helmie Ramakers Haag Atletiek Vtrim(4) 0:20:35
40 Cassandra Marie-Julie Lycée français Vinc s5(2 v) 0:20:33
41 Marvin Boxhoorn MN Mtrim(27) 0:20:36
42 Maciej Domzal Johan de Witt 1 ms5(4) 0:20:40
43 Alexander de Biolley Lycée français Vinc. s5(5 m) 0:20:41
44 Marcel Kip ‘s-Gravenhage Mtrim(28) 0:20:47
45 Merel van Gaalen-van Loon Leiden Vtrim(5) 0:20:57
46 Pierre Serveille ‘s-Gravenhage Mtrim(29) 0:21:11
47 Robin van den Boogaardt Haag Atletiek Mtrim(30) 0:21:10
48 Bobby Arkesteijn Poeldijk Mtrim(31) 0:21:02
49 Rajiv Ball ‘s-Gravenhage Mtrim(32) 0:21:05
50 Erik van de Meent HML 3C ms5(6) 0:20:56
51 Micha van der Zwan HML 1C ms5(7) 0:20:56
52 Djoeke Hupkens the Hague Road Runne Vtrim(6) 0:21:15
53 Victor Mujica-Philippi HML 3C ms5(8) 0:20:56
54 Tonni van der Marel Olympus ’70 Mtrim(33) 0:21:17
55 Rodolphe Blaise Haag Atletiek Mtrim(34) 0:21:17
56 Dick van Dam CE Delft mb5(6) 0:21:18
57 Daan Benebroek ROC Mondriaan Lifest ms5(9) 0:21:24
58 Rune Reitan Royal Norwegian Emba mb5(7) 0:21:09
59 Michel Mafficioli ‘s-Gravenhage Mtrim(35) 0:21:26
60 Timon Taen HML 3C ms5(10) 0:21:13
61 Liron van der Meij HML 2C ms5(11) 0:21:12
62 Abel Streefland HML 1C ms5(12) 0:21:13
63 Egon van den Broek the Hague Road Runne Mtrim(36) 0:21:33
64 Douwe Pietersma SSC-ICT mb5(8) 0:21:39
65 Stefan Heger ‘s-Gravenhage Mtrim(37) 0:21:18
66 Peter van Grol HML 1C ms5(13) 0:21:41
67 Bein Kamminga HML 1C ms5(14) 0:21:42
68 Binther Jonathan ‘s-Gravenhage Mtrim(38) 0:21:42
69 Maxime Poupet Lycée français Vinc. s5(15 m) 0:21:54
70 Wessel Geerling MN Mtrim(39) 0:21:43
71 Erik van Andel Nederlandse Emissiea mb5(9) 0:21:25
72 S?en Brandt Nellegaard Ambassade Denemarken 1 mb5(10) 0:21:43
73 Ellis Stolwijk Haag Atletiek Vtrim(7) 0:22:00
74 Startnummer 6205 HML 2C ms5(16) 0:22:03
75 Pepijn Bevelander HML 2C ms5(17) 0:22:08
76 Mike Papilaja Woerden Mtrim(40) 0:21:49
77 Teun van der Nat HML 3C ms5(18) 0:21:54
78 Lima van den Berg HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(3) 0:21:54
79 Pepijn Enserink HML 3C ms5(19) 0:21:54
80 Martijn van Eck Voorburg Mtrim(41) 0:22:07
81 Quinco van den Berg MN Mtrim(42) 0:21:52
82 Benno Schepers CE Delft mb5(11) 0:22:19
83 Emiel Niehof HML 3C ms5(20) 0:22:05
84 Benjamin Coolen HML 3C ms5(21) 0:22:05
85 Jamie Moendir HML 2C ms5(22) 0:22:05
86 Rene van Velden ‘s-Gravenhage Mtrim(43) 0:22:07
87 Fredrik Fredberg Ambassade van Zweden mb5(12) 0:22:28
88 Anna Camps the Hague Road Runne Vtrim(8) 0:22:34
89 Boy Lommen ‘s-Gravenhage Mtrim(44) 0:22:35
90 Kwin de la Mar HML 1C ms5(23) 0:22:13
91 Joffrey Straub Segbroek 2 ms5(24) 0:22:51
92 Stephane Latil Lycée français Vinc. s5(25 m) 0:22:45
93 Dominggus Papilaja Mtrim(45) 0:22:28
94 Leon Mekel Mtrim(46) 0:22:13
95 Jeffrey Zee ‘s-Gravenhage Mtrim(47) 0:22:40
96 Maximilien PIMONT ‘s-Gravenhage Mtrim(48) 0:23:05
97 Julian de Kort Segbroek 1 ms5(26) 0:22:57
98 Matthias Veneri Segbroek 2 ms5(27) 0:22:59
99 Victor Mignard Lycée français Vinc. s5(28 m) 0:23:01
100 Arthur de Ruijter Sparta Mtrim(49) 0:22:42
101 Rapha? Wachters ‘s-Gravenhage 2 Mtrim(50) 0:23:00
102 Etiennne Lommen ‘s-Gravenhage Mtrim(51) 0:23:01
103 Liam van den Heuvel ‘s-Gravenhage Mtrim(52) 0:23:00
104 Frank van Roon Waterweg Mtrim(53) 0:23:03
105 Stijn van der Hoeven HML 1C ms5(29) 0:23:04
106 Leendert Funcken ‘s-Gravenhage Mtrim(54) 0:22:31
107 Zier Schaap Haag Atletiek Mtrim(55) 0:23:09
108 COLLEEN Horsley Delft Vtrim(9) 0:23:16
109 Otto Kraamwinkel HML 2C ms5(30) 0:23:03
110 Konrad Marcjanek Johan de Wittscholen ms5(31) 0:23:17
111 Fran?is Muilman Den Hoorn Zh 1 Mtrim(56) 0:22:57
112 Toly Ahmedov Edith Stein College ms5(32) 0:23:12
113 Muhammet Simsek Johan de Wittscholen ms5(33) 0:23:22
114 Abdelilah Agharbi Johan de Witt 1 ms5(34) 0:23:21
115 Teun Onstenk Lichtenvoorde Mtrim(57) 0:23:23
116 Sander van Eck Fugro 5 km mb5(13) 0:23:16
117 Lynn van Toledo Olympus ’70 Vtrim(10) 0:23:40
118 Luca Bruggeman Voorburg Mtrim(58) 0:23:16
119 Antoine de Biolley Lycée français Vinc. s5(35 m) 0:23:09
120 Louis Claessen Sparta Mtrim(59) 0:23:13
121 Emile Roerdink HML 2C ms5(36) 0:23:34
122 Ellen Schep CE Delft vb5(1) 0:23:33
123 Marleen Ribbink Voorburg Vtrim(11) 0:23:34
124 Jiorgeny Casimir Segbroek 2 ms5(37) 0:23:39
125 Niccolo Crescenti Lycée français Vinc. s5(38 m) 0:23:16
126 Matteo Crescenti Lycée français Vinc. s5(39 m) 0:23:34
127 Lovejit Dhanoya Johan de Wittscholen ms5(40) 0:23:34
128 Cas Feltzer HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(41) 0:23:46
129 Annelies Haverkort HML 2C vs5(4) 0:23:45
130 Nick van der Deijl HML 2C ms5(42) 0:23:45
131 Viktorija Veljanoska MN Vtrim(12) 0:23:35
132 Gabriel Hopmans ‘s-Gravenhage Mtrim(60) 0:23:52
133 Hans Wils Sparta Mtrim(61) 0:23:37
134 Roberto Lourens ‘s-Gravenhage Mtrim(62) 0:23:48
135 Jean Claessens the Hague Road Runne Mtrim(63) 0:23:58
136 Rik van Grol Rijswijk Zh Mtrim(64) 0:23:26
137 Frank Ruhs Fugro 5 km mb5(14) 0:23:27
138 Isaac Mintz Ambassade van Zweden mb5(15) 0:24:09
139 Mazlum Aslan Johan de Witt 2 ms5(43) 0:24:04
140 Hakim El Yaloufi Johann de Witt Mtrim(65) 0:23:58
141 Haydar Yigit Johan de Witt 1 ms5(44) 0:24:25
142 Severin Heidecke ‘s-Gravenhage Mtrim(66) 0:24:19
143 Rudolf Christoffersen Royal Norwegian Emba mb5(16) 0:24:10
144 Peter Teeken ‘s-Gravenhage Mtrim(67) 0:23:37
145 Yoerdi Scheffer ‘s-Gravenhage Mtrim(68) 0:23:35
146 Kees Breedeveld Friesland Mtrim(69) 0:24:25
147 Akeed Abdo Johan de Witt 2 ms5(45) 0:24:11
148 Cephas Roeleveld ‘s-Gravenhage Mtrim(70) 0:24:27
149 Boudewijn Aikema ‘s-Gravenhage Mtrim(71) 0:24:30
150 Leon Bruggeman Voorburg Mtrim(72) 0:24:24
151 Jeroen de Water Johann de Witt Mtrim(73) 0:24:21
152 Eline Beemsterboer ‘s-Gravenhage Vtrim(13) 0:24:38
153 Roeland Aikema ‘s-Gravenhage Mtrim(74) 0:24:38
154 Anna Barneveld HML 1C vs5(5) 0:24:40
155 Bj?n Austnes Royal Norwegian Emba mb5(17) 0:24:34
156 Miriam Klop Haag Atletiek Vtrim(14) 0:24:48
157 Mark van der Ree ‘s-Gravenhage Mtrim(75) 0:24:41
158 Rafik Belhadji Edith Stein College ms5(46) 0:24:44
159 Vincent MIGNARD ‘s-Gravenhage Mtrim(76) 0:24:52
160 Paul Maranda Lycée français Vinc. s5(47 m) 0:24:30
161 Sophie Balhuizen HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(6) 0:24:52
162 Marcel van den Heuvel Zoetermeer Mtrim(77) 0:23:56
163 Urwin Martina Johan de Wittscholen ms5(48) 0:24:50
164 Augustin Marande Lycée français Vinc. s5(49 m) 0:24:38
165 Jaap van der Winden ‘s-Gravenhage Mtrim(78) 0:24:41
166 Nora van der Winden ‘s-Gravenhage Vtrim(15) 0:24:41
167 Damien Winia Rijswijk Zh Mtrim(79) 0:24:20
168 Barend Nagelkerke Trimclub Clingendael Mtrim(80) 0:24:01
169 Geert Bergsma CE Delft mb5(18) 0:25:05
170 Wouter van Keulen Segbroek 1 ms5(50) 0:24:38
171 Barbara Keus ‘s-Gravenhage Vtrim(16) 0:24:52
172 Wiebke Klemm Voorburg Vtrim(17) 0:25:05
173 Robin Beijer HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(51) 0:25:08
174 Binther Ludo ‘s-Gravenhage Mtrim(81) 0:24:33
175 Tamarah Andriessen Nederlandse Emissiea vb5(2) 0:24:41
176 Perrine Vilette Lycée français Vinc. s5(7 v) 0:24:55
177 Bas Leurs the Hague Road Runne Mtrim(82) 0:24:40
178 Onno de Jong Ministerie van VenJ mb5(19) 0:25:15
179 Vincent Gephardt Sparta Mtrim(83) 0:25:04
180 Luca Wachters ‘s-Gravenhage Mtrim(84) 0:25:18
181 Henk van Lienden Den Haag mb5(20) 0:24:43
182 Glodi Mbwete ‘s-Gravenhage Mtrim(85) 0:24:44
183 Sergio Slengard MN Mtrim(86) 0:25:11
184 Bernadett Tieleman-Bayer ‘s-Gravenhage Vtrim(18) 0:25:20
185 Thijmen Beyersbergen Segbroek 2 ms5(52) 0:25:07
186 Robert Verheul ‘s-Gravenhage Mtrim(87) 0:25:04
187 Hugo Glaser ‘s-Gravenhage Mtrim(88) 0:24:48
188 Christian Nygaard Nissen Ambassade Denemarken mb5(21) 0:25:15
189 Bart Ruwaard Segbroek 2 ms5(53) 0:25:33
190 Annick Heidema ‘s-Gravenhage Vtrim(19) 0:25:29
191 Nathalie Kaarls ‘s-Gravenhage Vtrim(20) 0:25:41
192 Kaitlin van Baarle ‘s-Gravenhage Vtrim(21) 0:25:06
193 Jan Lemstra ‘s-Gravenhage Mtrim(89) 0:25:06
194 Marcus Jansson Ambassade van Zweden mb5(22) 0:25:44
195 Pepijn Bakker ‘s-Gravenhage Mtrim(90) 0:25:27
196 Sorcha Joyce Lighthouse & 3LS Vtrim(22) 0:25:29
197 Thomas Overgaag ‘s-Gravenhage Mtrim(91) 0:25:34
198 Garnier Antoine ‘s-Gravenhage Mtrim(92) 0:25:20
199 Anco Schipper Fugro 5 km mb5(23) 0:25:21
200 Pierre Tissot van Patot Haag Atletiek Mtrim(93) 0:26:00
201 Roger Coopmans Ministerie van VenJ mb5(24) 0:25:37
202 Ellen Silverentand ‘s-Gravenhage Vtrim(23) 0:25:56
203 Mohamed Ben Hammouch Johan de Witt 1 ms5(54) 0:26:03
204 Mats Pieters HML 1C ms5(55) 0:25:37
205 Elise van Zeeland ‘s-Gravenhage Vtrim(24) 0:25:59
206 Denny Boedhoe Johan de Wittscholen ms5(56) 0:26:03
207 Lonneke de Graaff CE Delft vb5(3) 0:26:02
208 Majd Alali Johan de Witt 2 ms5(57) 0:25:55
209 Annemiek van der Knijff Nederlandse Emissiea vb5(4) 0:25:31
210 Sam Hancock ‘s-Gravenhage Mtrim(94) 0:26:23
211 Startnummer 5387 Mtrim(95) 0:25:56
212 Anoni Kus Rijswijk Zh Mtrim(96) 0:25:46
213 Gill Hancock ‘s-Gravenhage Vtrim(25) 0:26:16
214 David Poka Edith Stein College ms5(58) 0:26:01
215 Teun Rijke ‘s-Gravenhage Mtrim(97) 0:26:05
216 Sebastiaan Atzou Segbroek 2 ms5(59) 0:26:08
217 Robert Jan van Leeuwen Lighthouse & 3LS Mtrim(98) 0:25:45
218 Mark Andrew Hernandez SES New Skies Satellites BV mb5(25) 0:26:03
219 Philipp Dinkela Lighthouse & 3LS Mtrim(99) 0:25:48
220 Anna Kus Rijswijk Zh Vtrim(26) 0:25:55
221 Yvonne Adema ‘s-Gravenhage Vtrim(27) 0:26:13
222 Jahje Mahmod Johan de Wittscholen ms5(60) 0:26:11
223 Lisa van der Marel Naaldwijk Vtrim(28) 0:26:19
224 Bartose Suszek Johan de Witt 2 ms5(61) 0:26:03
225 Anniken Krutnes Royal Norwegian Emba vb5(5) 0:26:07
226 Piet Fischer SSC-ICT mb5(26) 0:25:38
227 Raphaelle Krayenbuhl Lycée français Vinc. s5(8 v) 0:26:08
228 Maarten Schr?der SSC-ICT 1 mb5(27) 0:25:43
229 Ronald Smeets Leiderdorp Mtrim(100) 0:25:49
230 Patrycja Przydatek Johan de Witt 1 vs5(9) 0:26:26
231 Rik van Oosterom Haag Atletiek Mtrim(101) 0:26:36
232 Joel van Oosterom Haag Atletiek Mtrim(102) 0:26:36
233 Joey Visbeen Segbroek 2 ms5(62) 0:26:18
234 Charlotte Spitters Nederlandse Emissiea vb5(6) 0:26:09
235 Pol Doornhein ‘s-Gravenhage Mtrim(103) 0:26:43
236 Samuel Awuah Johan de Witt 1 ms5(63) 0:26:27
237 Robert Siekmann Mtrim(104) 0:26:45
238 Shaker Moussa HML 1C ms5(64) 0:26:49
239 Rudolf Roeleven KING ms5(65) 0:26:12
240 Roos Lebacks ‘s-Gravenhage Vtrim(29) 0:26:54
241 Marieke Timmers ‘s-Gravenzande Vtrim(30) 0:26:34
242 Inge Huisman Segbroek 1 vs5(10) 0:26:29
243 Diederik Jaspers CE Delft mb5(28) 0:26:58
244 Wendy Broere MN Vtrim(31) 0:27:01
245 Lodewijk van Noort ‘s-Gravenhage Mtrim(105) 0:26:27
246 Stefan Kal MN Mtrim(106) 0:26:47
247 Mohammed Diagne HML 1C ms5(66) 0:27:06
248 Saga Liefrink HML 1C vs5(11) 0:26:56
249 Michael Liefrink Ministerie van VenJ mb5(29) 0:26:56
250 Jos?Bergholtz ‘s-Gravenhage 1 Vtrim(32) 0:27:07
251 Colin Helmers ‘s-Gravenhage Mtrim(107) 0:27:08
252 Merlijn Nijhof ‘s-Gravenhage Vtrim(33) 0:26:59
253 Angelo Calmero MN Mtrim(108) 0:27:11
254 Ward Albam Johan de Witt 2 ms5(67) 0:27:08
255 Caner Yigit Johan de Witt 1 ms5(68) 0:27:11
256 Sander Janssen HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(69) 0:26:58
257 Tom van der Zalm ‘s-Gravenhage Mtrim(109) 0:27:04
258 Pieter de Rooij HML 10km Mtrim(110) 0:27:00
259 Olivia de Gans HML 2C vs5(12) 0:27:00
260 Fien van den Hondel HML 2C vs5(13) 0:27:00
261 Lonneke Zwolsman HML 2C vs5(14) 0:27:00
262 Jet van der Steen HML 2C vs5(15) 0:26:58
263 Stijn Moeselin HML 2C ms5(70) 0:27:00
264 Darian Stevens HML 2C ms5(71) 0:27:00
265 Emma Pr?rock HML 2C vs5(16) 0:27:00
266 Harte Hooijbergh HML 2C vs5(17) 0:27:00
267 Jesse Dijks HML 2C ms5(72) 0:26:58
268 Jeffrey Reijntjes Voorburg Mtrim(111) 0:26:34
269 Blesstin van Staveren HML 2C ms5(73) 0:27:00
270 Mohammad Sudeman Johan de Witt 1 ms5(74) 0:27:13
271 Abdellah Hussein Johan de Witt 2 ms5(75) 0:27:05
272 Danial Aldosari Edith Stein College ms5(76) 0:27:17
273 Katarina Hovden Royal Norwegian Emba vb5(7) 0:27:09
274 Janneke Konijn HML 1C vs5(18) 0:27:15
275 Rebecca Paul Monster Vtrim(34) 0:27:12
276 Maribel Monge Peres ‘s-Gravenhage Vtrim(35) 0:26:53
277 Frido Slag Beverwijk Mtrim(112) 0:26:46
278 Jacqueline van Harmelen Voorburg Vtrim(36) 0:26:52
279 Gerda Kloet-Huybers ‘s-Gravenhage Vtrim(37) 0:27:00
280 Patrick Sabo Johan de Witt 2 ms5(77) 0:27:13
281 Matteo Zizola ‘s-Gravenhage Mtrim(113) 0:26:50
282 Harold Vlijm Leidschendam Mtrim(114) 0:26:52
283 Jeroen vd Brink Nootdorp Mtrim(115) 0:26:47
284 Massih Soleimani Johan de Witt 1 ms5(78) 0:27:22
285 Ibrahim Abdelkadir Siidi Johan de Witt 1 ms5(79) 0:27:23
286 Peter Wall ‘s-Gravenhage Mtrim(116) 0:27:36
287 Lissy Debets HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(19) 0:27:40
288 Richard Lamb SES New Skies Satellites BV mb5(30) 0:27:35
289 Kees Korbee Voorburg Mtrim(117) 0:27:23
290 Linda Huijbregts ‘s-Gravenhage Vtrim(38) 0:27:25
291 Charles Ferri Lycée français Vinc. s5(80 m) 0:27:26
292 Alina Glowacki ‘s-Gravenhage Vtrim(39) 0:27:31
293 Menno van Veenendaal ‘s-Gravenhage Mtrim(118) 0:27:31
294 Barbara van de Griend ‘s-Gravenhage Vtrim(40) 0:27:31
295 Shaoul Bunsee Johan de Wittscholen ms5(81) 0:27:47
296 Eva Thompson Nederlandse Emissiea vb5(8) 0:27:16
297 Paul Etienne PIMONT ‘s-Gravenhage Mtrim(119) 0:27:50
298 Alexia Poupet Lycée français Vinc. s5(20 v) 0:27:51
299 Ina Schaafsma Ambassade Denemarken vb5(9) 0:27:41
300 William van Rutte Voorburg Mtrim(120) 0:27:19
301 Carolin Briele Fugro 5 km vb5(10) 0:27:55
302 Wiebo Hoving Baarn Mtrim(121) 0:27:37
303 Stefanie Kooijman ‘s-Gravenhage Vtrim(41) 0:27:36
304 Hiske van Dijk ‘s-Gravenhage Vtrim(42) 0:27:55
305 Wingyan Wong the Hague Road Runne Vtrim(43) 0:27:13
306 Luuk de Jong Fugro 5 km mb5(31) 0:27:50
307 Sanne Hussainali ‘s-Gravenhage Vtrim(44) 0:27:49
308 Steff Tielemans HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(82) 0:27:45
309 Ed Zijl the Hague Road Runne Mtrim(122) 0:27:59
310 Laurence Callendret Lighthouse & 3LS Vtrim(45) 0:27:38
311 Melissa de Boer Rijswijk Zh Vtrim(46) 0:27:17
312 Joy Lindeboom HML 1C vs5(21) 0:28:06
313 Jane de Reuver Voorburg Vtrim(47) 0:27:33
314 Joe Bergen Lighthouse & 3LS Mtrim(123) 0:28:01
315 Maiju Hanhinen ‘s-Gravenhage Vtrim(48) 0:28:06
316 Georgie Dalrymple ‘s-Gravenhage Vtrim(49) 0:28:09
317 Johannes Terence Verseput Lighthouse & 3LS Mtrim(124) 0:27:49
318 Joey Gardien Rijswijk Zh Mtrim(125) 0:27:29
319 Thomas Triemstra Segbroek 1 ms5(83) 0:27:46
320 Geesje Schrama Voorburg Vtrim(50) 0:27:47
321 Frans Rutjes the Hague Road Runne Mtrim(126) 0:28:03
322 Marian Tabbers Sparta Vtrim(51) 0:28:08
323 Rianne Gordijn Zoetermeer Vtrim(52) 0:27:42
324 Nico Groeneweg Ministerie van VenJ mb5(32) 0:28:02
325 Mandy Peters the Hague Road Runne Vtrim(53) 0:28:08
326 Orchlon Narantsetseg Lighthouse & 3LS Mtrim(127) 0:27:59
327 Zo?Nicolas Lycée français Vinc. 5(22 vs) #WAARDE!
328 Marion Feenstra Nederlandse Emissiea vb5(11) 0:27:59
329 Venkatraman Panneerselvam Lighthouse & 3LS Mtrim(128) 0:28:02
330 Mathieu Bouwman ‘s-Gravenhage Mtrim(129) 0:28:21
331 Floor Bohemen ‘s-Gravenhage Vtrim(54) 0:28:22
332 Lisa Bjuggstam Ambassade van Zweden vb5(12) 0:28:29
333 Julius de Knijff MN Mtrim(130) 0:27:42
334 David de Knijff Mtrim(131) 0:27:49
335 Ady Niv ‘s-Gravenhage Mtrim(132) 0:28:12
336 Heather Overing ‘s-Gravenhage Vtrim(55) 0:28:13
337 Rudi Goli ‘s-Gravenhage Mtrim(133) 0:28:35
338 Peter Buschman Haarlem mb5(33) 0:28:07
339 Tamara Bastiaans ‘s-Gravenhage Vtrim(56) 0:28:25
340 Rob Pronk Rijswijk Zh Mtrim(134) 0:28:20
341 Sunita Badeloe ‘s-Gravenhage Vtrim(57) 0:28:26
342 Mauro Bassutti Rotterdam Mtrim(135) 0:28:27
343 Duchen Patrick ‘s-Gravenhage Mtrim(136) 0:28:04
344 Jelle de Jager Voorburg Mtrim(137) 0:28:36
345 Linda den Hollander Leiden vb5(13) 0:28:10
346 Yusuf Ali Abursu Johan de Witt 1 ms5(84) 0:28:36
347 Sohrab Akbari Johan de Witt 1 ms5(85) 0:28:36
348 Gerard Vooijs Rotterdam Mtrim(138) 0:28:33
349 Paul van den Berg Royal Pigeons mb5(34) 0:28:49
350 Frank van der Stap NSR mb5(35) 0:28:17
351 Remko Sikkema Ministerie van VenJ mb5(36) 0:28:19
352 Merel Ensing Segbroek 1 vs5(23) 0:28:16
353 Eva Langelaar CE Delft vb5(14) 0:28:28
354 Antoneal Reid Edith Stein College ms5(86) 0:28:35
355 Mariska ten Berge ROC Mondriaan Lifest Vtrim(58) 0:28:39
356 Fanny van der Valk Rijswijk Zh Vtrim(59) 0:28:23
357 Berry Cathalina Johan de Wittscholen ms5(87) 0:28:39
358 Ariel Tirana Johan de Wittscholen ms5(88) 0:28:43
359 Michelle van Velden-Pronk ‘s-Gravenhage Vtrim(60) 0:28:39
360 Koen van Wijk Berkel en Rodenrijs Mtrim(139) 0:28:38
361 Emma Gijzel ‘s-Gravenhage Vtrim(61) 0:28:56
362 Stephan de Lepper ‘s-Gravenhage Mtrim(140) 0:28:23
363 Khartik Rajagopalan Lighthouse & 3LS Mtrim(141) 0:28:36
364 Leen Spaans NSR mb5(37) 0:28:35
365 Mai-Britt Trojan MN Vtrim(62) 0:28:59
366 Ruben van der Kloot HML 1C ms5(89) 0:28:43
367 Zowie Sperwer HML 1C vs5(24) 0:28:43
368 Florence Soleilhet ‘s-Gravenhage Vtrim(63) 0:29:03
369 Uta Krafzik SES New Skies Satellites BV vb5(15) 0:28:57
370 Nausika?Efstratiades KING vb5(16) 0:28:29
371 Roy van der Ploeg Voorburg Mtrim(142) 0:28:33
372 Marlies Gordijn Leidschendam Vtrim(64) 0:28:25
373 Chantal Perigault Monte ‘s-Gravenhage Vtrim(65) 0:29:02
374 Leonardo Yanez Lighthouse & 3LS Mtrim(143) 0:28:47
375 Lyan Bruggink Utrecht Vtrim(66) 0:28:31
376 Thomas Slag Utrecht Mtrim(144) 0:28:32
377 Didi Cremers ‘s-Gravenhage Mtrim(145) 0:28:52
378 Kim Klaassen NSR vb5(17) 0:29:00
379 Lorette Heijboer Segbroek 1 vs5(25) 0:28:44
380 Estelle Boutier MN Vtrim(67) 0:29:19
381 Linda Immink Wassenaar Vtrim(68) 0:28:45
382 Edinho cheng-a-June Amsterdam Zuidoost Mtrim(146) 0:29:17
383 Querida Louyindoula Johan de Witt 1 vs5(26) 0:29:24
384 Fran?is Geerling MN 1 Mtrim(147) 0:29:13
385 Startnummer 6399 Mtrim(148) 0:29:24
386 Jessica van Rijn Zoetermeer Vtrim(69) 0:28:39
387 Wick Goelst HML 3C ms5(90) 0:28:59
388 Noortje Smeenk HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(27) 0:28:59
389 Jules Verwee HML 3C ms5(91) 0:28:59
390 Claire van Dam Rijswijk Zh Vtrim(70) 0:28:39
391 Marianne Ravensbergen HML 1C vs5(28) 0:28:59
392 Marjan van der Slikke HML 1C vs5(29) 0:29:32
393 Lisette Frimannslund ‘s-Gravenhage Vtrim(71) 0:29:03
394 Colleen Peters Lighthouse & 3LS Vtrim(72) 0:29:11
395 Martijn van der Meer Haag Atletiek Mtrim(149) 0:29:19
396 Andreas de Graaf Zoetermeer mb5(38) 0:29:02
397 Angelique Nout Voorschoten vb5(18) 0:29:01
398 Jef Janssens MN Mtrim(150) 0:28:45
399 Remco Kieftenbeld Heemskerk Mtrim(151) 0:28:54
400 Paul Ren? ‘s-Gravenhage 1 Mtrim(152) 0:28:50
401 Dorien Eduard Delft Vtrim(73) 0:29:15
402 Jesse van der Ende HML 1C ms5(92) 0:29:13
403 Lisa Karlas Den Hoorn Zh Vtrim(74) 0:29:15
404 Nikolas Tsilimenis SES New Skies Satellites BV mb5(39) 0:29:25
405 Martin Berkhout Haag Atletiek Mtrim(153) 0:28:57
406 ZakiaS Abdelghani Johan de Witt 2 vs5(30) 0:29:22
407 Aletta Faber Waddinxveen Vtrim(75) 0:29:09
408 Stephanie Perich Lighthouse & 3LS Vtrim(76) 0:29:16
409 Jeroen de Ligt Rijswijk Zh Mtrim(154) 0:29:07
410 Daan Willems HML 1C ms5(93) 0:29:18
411 Weroon Matadien Amsterdam Zuidoost Mtrim(155) 0:29:40
412 Lorna Conway ‘s-Gravenhage Vtrim(77) 0:29:17
413 Sandra van Gemert ‘s-Gravenhage Vtrim(78) 0:29:17
414 Roos Grisnigt Nederlandse Emissiea vb5(19) 0:29:14
415 Soerin Segobind Ministerie van VenJ vb5(20) 0:29:22
416 Andjenie Mehairjan Amsterdam Zuidoost Vtrim(79) 0:29:42
417 Aniel Sardjoepersad SSC-ICT mb5(40) 0:28:59
418 Emma Esmiol ‘s-Gravenhage Vtrim(80) 0:29:52
419 Thankgod Osana Johan de Witt 1 ms5(94) 0:29:16
420 Zafer Gyuchlyu Johan de Witt 1 ms5(95) 0:29:52
421 Daan T?is HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(96) 0:29:39
422 Didier Hoogenboom HML 1C ms5(97) 0:29:29
423 Fransje Lemstra ‘s-Gravenhage Vtrim(81) 0:29:17
424 Monique Sobral de Jong Fugro 5 km vb5(21) 0:29:55
425 Petri van Hal ‘s-Gravenhage Vtrim(82) 0:29:52
426 Richard Oldenhof ‘s-Gravenhage Mtrim(156) 0:29:18
427 Inge de Kruif ‘s-Gravenhage Vtrim(83) 0:29:57
428 Anneke Roth Royal Pigeons vb5(22) 0:29:33
429 Dagmar Nelissen CE Delft vb5(23) 0:30:04
430 “Eva Geleyense Segbroek 2 vs5(31) 0:29:46
431 Martien Statema-Smit ‘s-Gravenhage Vtrim(84) 0:30:04
432 Van Olga Heiningen Leidschendam Vtrim(85) 0:30:12
433 Ingeborg Wijzenbroek SSC-ICT vb5(24) 0:29:25
434 Henri? Rappard vd Groep ‘s-Gravenhage 1 Vtrim(86) 0:30:11
435 Fatima Alvarado APM Terminals vb5(25) 0:29:46
436 Joan Bal CB&I Nederland B.V. vb5(26) 0:30:11
437 Tristan vd Berg Segbroek 2 ms5(98) 0:29:53
438 Allard Camijn HML 1C ms5(99) 0:29:56
439 Robin Kroon Rijswijk Zh Mtrim(157) 0:29:33
440 Marjolein van der Donck the Hague Road Runne Vtrim(87) 0:30:03
441 Heidi Hogan SES New Skies Satellites BV vb5(27) 0:30:11
442 Christie Heemskerk Polsbroek Vtrim(88) 0:30:14
443 Eddie van Roon ‘s-Gravenhage Mtrim(158) 0:29:47
444 Ted Dalrymple ‘s-Gravenhage Mtrim(159) 0:30:20
445 Farida Chotkan APM Terminals vb5(28) 0:30:13
446 Anne-Marie Brandbyge Ambassade Denemarken vb5(29) 0:30:15
447 Jeanette Rojas ‘s-Gravenhage Vtrim(89) 0:30:10
448 Nicole van der Heijden Heemstede Vtrim(90) 0:29:52
449 Stanislav Maslovskiy SES New Skies Satellites BV mb5(41) 0:30:18
450 Martijn Engelsman Delft Mtrim(160) 0:29:35
451 Eveline Bunge Rotterdam Vtrim(91) 0:29:35
452 Sanneke Verweij ‘s-Gravenhage Vtrim(92) 0:29:59
453 Lil van Kuik Edith Stein College vs5(32) 0:30:24
454 Tim Kuyvenhoven Rijswijk Zh Mtrim(161) 0:29:45
455 Loes van Lith ‘s-Gravenhage Vtrim(93) 0:30:28
456 Johan Verbaan ‘s-Gravenhage Mtrim(162) 0:29:50
457 Margreet Weiner Wassenaar Vtrim(94) 0:30:16
458 Pachella Seif ‘s-Gravenhage Vtrim(95) 0:30:15
459 Ilse Groen HML 1C vs5(33) 0:30:30
460 Heleen Wolters ‘s-Gravenhage Vtrim(96) 0:30:01
461 Maarten Korving Trimclub Clingendael Mtrim(163) 0:30:27
462 Ahmed El Khalek Johan de Witt 2 ms5(100) 0:30:27
463 Yvonne Cremers ‘s-Gravenhage Vtrim(97) 0:30:22
464 Ben van Overbeek ‘s-Gravenhage Mtrim(164) 0:30:39
465 Elsbeth vd Berg ‘s-Gravenhage Vtrim(98) 0:30:39
466 Aisha Dahab HML 2C vs5(34) 0:30:27
467 Rikki Pieters HML 3C vs5(35) 0:30:29
468 Eva Hermstad Royal Norwegian Emba vb5(30) 0:30:35
469 Melanie Korving ‘s-Gravenhage Vtrim(99) 0:30:34
470 Roxanne Mooijekind Hoofddorp Vtrim(100) 0:30:16
471 Lena Hammer? Lighthouse & 3LS 1 Vtrim(101) 0:30:24
472 Belinda Otto Voorburg Vtrim(102) 0:30:13
473 Emma Vanhauwere Lycée français Vinc. s5(36 v) 0:30:45
474 Sreedevi Mahadevab Lighthouse & 3LS Vtrim(103) 0:30:26
475 Judith Hoogerbeets Utrecht Vtrim(104) 0:30:38
476 Sofia Cherif CE Delft vb5(31) 0:30:31
477 Dilano Verbaal Segbroek 2 ms5(101) 0:30:24
478 Titia de Kiewit ‘s-Gravenhage Vtrim(105) 0:30:21
479 Margreet van den Berge APM Terminals vb5(32) 0:30:27
480 Antti Vaaras Embassy of Finland mb5(42) 0:30:48
481 Jeni Chau Amsterdam Vtrim(106) 0:30:26
482 Juliette Maat HML 1C vs5(37) 0:30:29
483 Romijn ten Sijthoff HML 3C ms5(102) 0:30:32
484 Bram Fisser HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(103) 0:30:32
485 Petra Bruggeman Voorburg Vtrim(107) 0:30:47
486 Ka?n ten Sijthoff HML 1C ms5(104) 0:30:33
487 Christine Vossen ‘s-Gravenhage Vtrim(108) 0:30:22
488 Doortje Scheepbouwer ‘s-Gravenhage Vtrim(109) 0:30:22
489 Liesbeth Broekhuizen-Booy ‘s-Gravenhage Vtrim(110) 0:30:12
490 Hope Osana Johan de Witt 1 vs5(38) 0:30:56
491 Sabrina Schuling ‘s-Gravenhage Vtrim(111) 0:30:27
492 Marjolein Oshry-van den B APM Terminals vb5(33) 0:30:34
493 Ashley Onderwater Wessel, Tideman & Sa vb5(34) 0:30:38
494 Neema Laad ‘s-Gravenhage Vtrim(112) 0:31:03
495 Jiska Mitalas HML 1C ms5(105) 0:30:38
496 Jason Verheul Segbroek 2 ms5(106) 0:31:07
497 Kim van der Heide Heemskerk Vtrim(113) 0:30:26
498 Startnummer 6235 HML 3C ms5(107) 0:30:41
499 Noori Parwizi Johan de Wittscholen ms5(108) 0:30:59
500 Reinier van Duijne ‘s-Gravenhage Mtrim(165) 0:30:56
501 Petra Pieters ‘s-Gravenhage Vtrim(114) 0:31:07
502 Denise Heidecke ‘s-Gravenhage Vtrim(115) 0:31:07
503 Paloma Leneuveu Lycée français Vinc. s5(39 v) 0:30:51
504 Evelien Slag Beverwijk Vtrim(116) 0:30:31
505 Sirpa Oksanen Embassy of Finland vb5(35) 0:31:06
506 Annika de Ruijter Sparta Vtrim(117) 0:30:55
507 Tamar van Heyningen Delfgauw Vtrim(118) 0:30:59
508 Sabine Ros ‘s-Gravenhage Vtrim(119) 0:30:40
509 Gwendolyn Yung ‘s-Gravenhage Vtrim(120) 0:30:59
510 Emile Jol ‘s-Gravenhage Mtrim(166) 0:30:40
511 Eveline Bakker Delft Vtrim(121) 0:30:54
512 Anais Pignet Lycée français Vinc. s5(40 v) 0:30:55
513 Elisa Thode Johan de Wittscholen vs5(41) 0:31:07
514 Lotte de Bruijn HML 1C vs5(42) 0:31:06
515 Han Moraal ‘s-Gravenhage Mtrim(167) 0:30:41
516 Natalia Nomura APM Terminals vb5(36) 0:30:51
517 Jillian van der Giessen Wessel, Tideman & Sa vb5(37) 0:30:54
518 Marjolein Gerritse Segbroek 2 vs5(43) 0:30:52
519 Lindsay Kroon Rijswijk Zh Vtrim(122) 0:30:35
520 Kim Tran APM Terminals vb5(38) 0:30:57
521 Kasper van Duijne ‘s-Gravenhage Mtrim(168) 0:31:14
522 Cantal van der Schot P-Direkt vb5(39) 0:31:00
523 Suraya Dissels Ministerie van VenJ vb5(40) 0:31:04
524 Renze Mooibroek Segbroek Mtrim(169) 0:30:59
525 Judith Topper-Lelieveld Vtrim(123) 0:30:45
526 Laura With Lycée français Vinc. s5(44 v) 0:31:12
527 Johanna Lind Ambassade van Zweden vb5(41) 0:31:30
528 Marja Braster NSR vb5(42) 0:30:54
529 Catie Crossman ‘s-Gravenhage Vtrim(124) 0:30:49
530 Maria Victoria Cristache the Hague Road Runne Vtrim(125) 0:31:19
531 Eleni Konomi SES New Skies Satellites BV vb5(43) 0:31:23
532 Sander Overgaag ‘s-Gravenhage Mtrim(170) 0:31:13
533 Max Gwynn Fugro 5 km mb5(43) 0:30:59
534 Danny van der Stad Nootdorp Mtrim(171) 0:30:52
535 Frank Van der Zalm ‘s-Gravenhage Mtrim(172) 0:31:28
536 Kim Medema HML 10km vs5(45) 0:31:17
537 Henriette Boeve HML 2C vs5(46) 0:31:17
538 Heleen van Duist ‘s-Gravenhage Vtrim(126) 0:31:33
539 Mirjam Vermeer MN Vtrim(127) 0:31:38
540 Josmarie Hernandez CB&I Nederland B.V. vb5(44) 0:31:44
541 Lisette Krul Voorburg Vtrim(128) 0:31:19
542 Milou Elting HML 1C vs5(47) 0:31:33
543 Lynn Kroonenberg HML 1C vs5(48) 0:31:33
544 Eduard Evenblij Voorburg Mtrim(173) 0:31:20
545 Tia Puumalainen Embassy of Finland vb5(45) 0:31:44
546 Huub Woutersen MN Mtrim(174) 0:31:01
547 Gijs Wouterson MN Mtrim(175) 0:31:01
548 Annemarie van den Ende ‘s-Gravenhage Vtrim(129) 0:31:06
549 Faye Funcken ‘s-Gravenhage Vtrim(130) 0:31:18
550 Vincent van Os Utrecht Mtrim(176) 0:31:11
551 Nedim Koca Johan de Witt 1 ms5(109) 0:31:49
552 Fee Lemmens HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(49) 0:31:53
553 Sylvie Ketterle ‘s-Gravenhage Vtrim(131) 0:31:19
554 Dani?le de Water ‘s-Gravenhage 1 Vtrim(132) 0:31:19
555 Marian van der Leeuw Ministerie van VenJ vb5(46) 0:31:37
556 Wilma Farla ‘s-Gravenhage Vtrim(133) 0:31:24
557 Joost Kerdijk Ministerie van VenJ mb5(44) 0:31:40
558 Monique Muller ‘s-Gravenhage Vtrim(134) 0:31:49
559 Neomi Aarden Rijswijk Zh Vtrim(135) 0:31:15
560 Dimph Janssen HML 1C vs5(50) 0:31:49
561 Dinesha Bourne Ministerie van VenJ vb5(47) 0:31:41
562 Roos Spruijt HML 1C vs5(51) 0:31:49
563 Mickael Cremer ‘s-Gravenhage Mtrim(177) 0:31:21
564 Tanja Tuc ‘s-Gravenhage Vtrim(136) 0:31:21
565 Rochelle Reijntjes Voorburg Vtrim(137) 0:31:22
566 Iris Maat HML 1C vs5(52) 0:31:40
567 Gijs Ponsen HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(110) 0:31:40
568 Judith Gelink ‘s-Gravenhage Vtrim(138) 0:31:29
569 Shirley de Bock P-Direkt 2 vs5(53) 0:31:42
570 Irma Scholtes Hengelo Ov Vtrim(139) 0:31:34
571 Bianca butoi Sum ‘s-Gravenhage Vtrim(140) 0:32:11
572 Nelson Sum ‘s-Gravenhage Mtrim(178) 0:32:11
573 Daan Spanjers ‘s-Gravenhage Vtrim(141) 0:31:58
574 Linsey Klaassen NSR vb5(48) 0:31:49
575 Stefanie Hut HML 3C vs5(54) 0:31:59
576 Carmen Sanz Royal Norwegian Emba vb5(49) 0:32:06
577 Maria Konosidi Johan de Witt 2 vs5(55) 0:32:05
578 Christal Hout Johan de Witt 2 vs5(56) 0:32:04
579 Hester van den Hoek the Hague Road Runne Vtrim(142) 0:32:08
580 Claudia Marijs NSR vb5(50) 0:31:43
581 Tessa Bertrams Ministerie van VenJ vb5(51) 0:31:57
582 Jesper Geerling MN Mtrim(179) 0:32:09
583 Fanny Geerling MN Vtrim(143) 0:32:10
584 Benjamin van Straaten Johan de Wittscholen ms5(111) 0:32:14
585 Demi van Leeuwen MN Vtrim(144) 0:32:21
586 Jennifer Taal MN Vtrim(145) 0:32:21
587 Liselotte Bakker ‘s-Gravenhage Vtrim(146) 0:32:06
588 Reinout Bakker ‘s-Gravenhage Mtrim(180) 0:32:10
589 Linda Keijzer ‘s-Gravenhage Vtrim(147) 0:31:54
590 Simone Holdert Wassenaar vb5(52) 0:31:59
591 Marjorie van Tol Wassenaar vb5(53) 0:31:59
592 Wendy van Lint Zoetermeer Vtrim(148) 0:31:49
593 Jade Beijer ‘s-Gravenhage Vtrim(149) 0:32:28
594 Perry van der Meer ‘s-Gravenhage Mtrim(181) 0:31:49
595 Duchen Patrick ‘s-Gravenhage Mtrim(182) 0:32:04
596 Nikki Grootbod Nederlandse Emissiea vb5(54) 0:32:12
597 Niki Townsend Antwerpen (BEL) Vtrim(150) 0:32:26
598 Peter Albers Ministerie van VenJ mb5(45) 0:32:21
599 Nelleke Rouw Ministerie van VenJ vb5(55) 0:32:22
600 Barry Vermeulen ‘s-Gravenhage Mtrim(183) 0:32:01
601 Anne Meijne MN Vtrim(151) 0:32:32
602 Emma Meijne MN Vtrim(152) 0:32:32
603 Lieke Luiten HML 3C vs5(57) 0:32:26
604 Rach? Plugge Rijswijk Zh 1 Vtrim(153) 0:32:07
605 Marlous van der Waals ‘s-Gravenhage Vtrim(154) 0:32:08
606 Fabienne Bouwman ‘s-Gravenhage Vtrim(155) 0:32:20
607 Leena Laitinen IBO Vtrim(156) 0:32:21
608 Soraya Sewbaransingh ‘s-Gravenhage Vtrim(157) 0:32:22
609 Javier van Zwet Ortega Rotterdam Mtrim(184) 0:32:23
610 Christel Lavies ‘s-Gravenhage Vtrim(158) 0:32:41
611 Michael Boapeah Johan de Wittscholen ms5(112) 0:32:56
612 C?ile van Drongelen Haag Atletiek 2 Vtrim(159) 0:32:33
613 Bridget Langeveld ‘s-Gravenhage Vtrim(160) 0:32:33
614 PJ Blaauw Soest Mtrim(185) 0:32:24
615 Manon Blaauw ‘s-Gravenhage Vtrim(161) 0:32:24
616 Anna Spaink ‘s-Gravenhage Vtrim(162) 0:32:49
617 Nina van Duijne ‘s-Gravenhage Vtrim(163) 0:32:56
618 Michel Oostendorp ‘s-Gravenhage Mtrim(186) 0:32:27
619 Annabel Tielemans HML 3C vs5(58) 0:32:57
620 Nick Bashev HML 2C ms5(113) 0:33:17
621 Richard ten Wolde ‘s-Gravenhage Mtrim(187) 0:32:31
622 Linge Vink HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(59) 0:33:05
623 Karlijn Raijmakers HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(60) 0:33:05
624 Rosa van Look HML 2C vs5(61) 0:33:05
625 Ole Moesby Ambassade Denemarken mb5(46) 0:33:03
626 Teun Rings HML 2C ms5(114) 0:33:05
627 Trine Montfoort-Fibiger ‘s-Gravenhage Vtrim(164) 0:32:29
628 Soertie Padarath ‘s-Gravenhage Vtrim(165) 0:33:15
629 Nikki Beij ‘s-Gravenhage Vtrim(166) 0:33:16
630 Sari Uusi-Rauva Embassy of Finland vb5(56) 0:33:13
631 Laurens Ambassade van Zweden mb5(47) 0:32:55
632 Helma van der Wendel Voorschoten vb5(57) 0:32:56
633 Seval Tasan Voorschoten vb5(58) 0:32:56
634 Natasja Beijk Rijswijk Zh Vtrim(167) 0:33:06
635 Annie Raaijmakers Ridderkerk Vtrim(168) 0:33:04
636 Sertan Aldogan Edith Stein College ms5(115) 0:33:25
637 Patricia Abendanon-de Ket P-Direkt vb5(59) 0:33:03
638 Dennis Klaassen NSR mb5(48) 0:33:06
639 Jainendra Kumar Lighthouse & 3LS Mtrim(188) 0:33:14
640 Sophie Vermolen HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(62) 0:33:41
641 Viresh Gharbaran Zoetermeer Mtrim(189) 0:33:04
642 Marco van Veen Maassluis Mtrim(190) 0:33:08
643 Jennifer Dam Maassluis Vtrim(169) 0:33:09
644 Barbara Waterhoos Voorburg Vtrim(170) 0:33:12
645 Roel van Meerten Voorburg Mtrim(191) 0:33:12
646 Georgie Dalrijmple Segbroek 2 vs5(63) 0:33:34
647 Aad van der Stad Nootdorp Mtrim(192) 0:33:14
648 Emma Schut HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(64) 0:33:46
649 Farah Derraz ‘s-Gravenhage Vtrim(171) 0:33:31
650 Natalie Janssen ‘s-Gravenhage Vtrim(172) 0:33:37
651 Abdulsamet Iscan Johan de Witt 1 ms5(116) 0:33:34
652 Marijke van Roon ‘s-Gravenhage Vtrim(173) 0:33:32
653 Nina Steekelenburg ‘s-Gravenhage Vtrim(174) 0:33:36
654 Parvane Sariri Rotterdam Vtrim(175) 0:33:50
655 Olga Pijpers ‘s-Gravenhage Vtrim(176) 0:33:31
656 Ruben Steekelenburg ‘s-Gravenhage Mtrim(193) 0:33:40
657 Willem Steekelenburg ‘s-Gravenhage Mtrim(194) 0:33:40
658 Sandra Gordijn Voorburg Vtrim(177) 0:33:30
659 Helen Gordijn RRZ Vtrim(178) 0:33:30
660 Natascha Mies NSR vb5(60) 0:33:46
661 Luzia Westenend NSR vb5(61) 0:33:46
662 Marja Disseldorp Zoetermeer Vtrim(179) 0:34:16
663 Marcel Keppel ‘s-Gravenhage Mtrim(195) 0:33:55
664 Nicole Advocaat ‘s-Gravenhage Vtrim(180) 0:33:55
665 Marieke van der Staak ‘s-Gravenhage Vtrim(181) 0:33:48
666 John Bosboom ‘s-Gravenhage Mtrim(196) 0:33:47
667 Roos Bosboom ‘s-Gravenhage Vtrim(182) 0:33:47
668 Touria Derraz ‘s-Gravenhage Vtrim(183) 0:33:46
669 Sylvie Perrotin ‘s-Gravenhage Vtrim(184) 0:34:16
670 Hanne Christensen Ambassade Denemarken vb5(62) 0:34:09
671 Karen Deelman Voorburg Vtrim(185) 0:34:08
672 Eva Kal ‘s-Gravenhage Vtrim(186) 0:33:54
673 Ren? Scholte ‘s-Gravenhage 2 Vtrim(187) 0:33:55
674 Simone Scholte ‘s-Gravenhage Vtrim(188) 0:33:56
675 Fleur RaaijmakersPerrotin ‘s-Gravenhage Vtrim(189) 0:34:34
676 Zainali Ahmed Edith Stein College ms5(117) 0:34:35
677 Mark Golubew ‘s-Gravenhage Mtrim(197) 0:34:32
678 Erik van Santen ‘s-Gravenhage Mtrim(198) 0:34:32
679 Leonie Jansen Ede Gld Vtrim(190) 0:34:01
680 Gabrielle Dee Voorburg Vtrim(191) 0:34:38
681 Comfort Kamara Johan de Witt 1 vs5(65) 0:34:42
682 Angelique Monde ‘s-Gravenhage Vtrim(192) 0:34:09
683 Laura van den Brink MN Vtrim(193) 0:34:51
684 Femmeke van Welsenes P-Direkt vb5(63) 0:34:21
685 Astrid de Jongh Rotterdam Vtrim(194) 0:34:10
686 Jeanette Verbeek Kwintsheul Vtrim(195) 0:34:14
687 Shirley Dofferhoff Berkel en Rodenrijs Vtrim(196) 0:34:04
688 Ashwin Stoffels ‘s-Gravenhage Mtrim(199) 0:34:11
689 Gijsje Ekkelboom HML 3C vs5(66) 0:34:37
690 Nathalie de Reede ‘s-Gravenhage Vtrim(197) 0:34:26
691 Ilse Stoffels ‘s-Gravenhage Vtrim(198) 0:34:18
692 Esther Langeveld ‘s-Gravenhage Vtrim(199) 0:35:08
693 Maaike Maurer Wessel, Tideman & Sa vb5(64) 0:34:39
694 Julia Hulst P-Direkt vb5(65) 0:34:39
695 Thea van Gemerden Voorburg Vtrim(200) 0:34:49
696 Lisa M?ler de Ron Ambassade Denemarken 1 vb5(66) 0:35:00
697 Melissa Gordijn Zoetermeer Vtrim(201) 0:34:31
698 Gunjan Singh APM Terminals vb5(67) 0:34:46
699 Janna Elzinga HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(67) 0:35:14
700 Lifang Chen ‘s-Gravenhage Vtrim(202) 0:34:49
701 Karolina Wasilewska Edith Stein College vs5(68) 0:35:15
702 Sabrina Olthof vs5(69) 0:35:18
703 Lailesh Ostwal Lighthouse & 3LS Mtrim(200) 0:34:59
704 Jill Spaans ‘s-Gravenhage Vtrim(203) 0:34:50
705 Suzanne Nugteren ‘s-Gravenhage Vtrim(204) 0:34:50
706 Olivia Lokwiya Lighthouse & 3LS Vtrim(205) 0:35:06
707 Myrna Capriles Hengelo Ov Vtrim(206) 0:34:49
708 Hakima Haddouti Johan de Witt 1 vs5(70) 0:35:28
709 Sjoukje Hoving Baarn Vtrim(207) 0:35:27
710 Gijs Timmer MN Mtrim(201) 0:35:15
711 Mary Hermans ‘s-Gravenhage Vtrim(208) 0:35:41
712 Layla Reis-Snijders ‘s-Gravenhage Vtrim(209) 0:35:02
713 Dorinda Ross Lighthouse & 3LS Vtrim(210) 0:35:26
714 Paula Bruggeman Rijswijk Zh Vtrim(211) 0:35:38
715 Marcel van den Harst Dunea 2 mb5(49) 0:35:14
716 Jacqueline Counotte ‘s-Gravenhage Vtrim(212) 0:35:38
717 Jose Helgers Dunea 1 vb5(68) 0:35:14
718 Xander Diesveld ‘s-Gravenhage Mtrim(202) 0:35:12
719 Annaroos Hamelink HML 3C vs5(71) 0:35:40
720 Indira Ramos Fernandez CB&I Nederland B.V. vb5(69) 0:36:04
721 Ronald van den Berg MN Mtrim(203) 0:35:26
722 Ahme Abdelfattah Johan de Witt 2 ms5(118) 0:35:55
723 Vera Vos-Noot ‘s-Gravenhage Vtrim(213) 0:35:29
724 Nidhi Sharma ‘s-Gravenhage Vtrim(214) 0:35:29
725 Mica Alayon Johan de Wittscholen vs5(72) 0:36:08
726 Daniella Sichtman ‘s-Gravenhage Vtrim(215) 0:35:54
727 Joyce van Huizen Nootdorp Vtrim(216) 0:35:32
728 Erna van Huizen ‘s-Gravenhage Vtrim(217) 0:35:32
729 Shikha Aggarwal ‘s-Gravenhage Vtrim(218) 0:36:17
730 Jolanda Hancox Leiden Vtrim(219) 0:35:45
731 Petra Teletin Edith Stein College vs5(73) 0:36:15
732 Sylvia Pronk Nootdorp Vtrim(220) 0:35:32
733 Carlijn Otten MN Vtrim(221) 0:35:54
734 Rebecca van Roekel MN Vtrim(222) 0:35:54
735 Marion Delando Johan de Witt 1 vs5(74) 0:36:10
736 Tyulyay Syuleyman Johan de Witt 2 vs5(75) 0:36:27
737 Startnummer 6116 Inspecteur S de Vrie ms5(119) 0:36:22
738 Lara Jonker MN Vtrim(223) 0:36:23
739 Vikrant Sharma Lighthouse & 3LS Mtrim(204) 0:36:29
740 Stella Jonker MN Vtrim(224) 0:36:25
741 Kyra Jonker-Beekhuis MN Vtrim(225) 0:36:27
742 Claudia Hendriks Rijswijk Zh Vtrim(226) 0:36:11
743 Ozlem Uzun ‘s-Gravenhage Vtrim(227) 0:36:13
744 Marinka Oudshoorn Zoetermeer Vtrim(228) 0:36:13
745 Chantal Mulder Nootdorp Vtrim(229) 0:36:13
746 Startnummer 5000 Mtrim(205) 0:36:32
747 Donna van Eldik Ede Gld Vtrim(230) 0:36:26
748 Annemarie Tissen Voorburg Vtrim(231) 0:36:51
749 Natalie Mambre Lighthouse & 3LS Vtrim(232) 0:36:55
750 Valerie van der Meijden ‘s-Gravenhage Vtrim(233) 0:36:39
751 Etske Timmer MN Vtrim(234) 0:36:51
752 Startnummer 6032 Johan de Witt 1 ms5(120) 0:37:21
753 Elisa Uluc Edith Stein College vs5(76) 0:37:26
754 Margit de Kok ‘s-Gravenhage Vtrim(235) 0:36:54
755 Meletios Kelianidis Johan de Witt 2 ms5(121) 0:37:37
756 Ashal Emin Johan de Wittscholen vs5(77) 0:37:37
757 Fleur van der Vet ‘s-Gravenhage Vtrim(236) 0:37:09
758 Biba Hendrik HML 3C vs5(78) 0:37:23
759 Gaby Kartawinata HML 3C vs5(79) 0:37:24
760 Karin Delsman Ministerie van VenJ vb5(70) 0:37:27
761 Jane Habiboellah Ministerie van VenJ vb5(71) 0:37:28
762 Nick Bezuur ‘s-Gravenhage Mtrim(206) 0:37:55
763 Bilal Taouil Johan de Witt 1 ms5(122) 0:38:09
764 Amine Benhamouch Johan de Wittscholen ms5(123) 0:38:01
765 Hugo de Groot ‘s-Gravenhage Mtrim(207) 0:37:36
766 Andre Rodrigues Johan de Wittscholen ms5(124) 0:38:00
767 Ferjenon Zimmerman Johan de Wittscholen ms5(125) 0:38:00
768 Dionne van Tol ‘s-Gravenhage Vtrim(237) 0:38:12
769 Barbara Honselaar Rijswijk Zh Vtrim(238) 0:38:13
770 Merve Saribas Edith Stein College vs5(80) 0:38:32
771 Peter Westenberg ‘s-Gravenhage Mtrim(208) 0:37:52
772 Kim van Dieren Zevenhuizen Zh Vtrim(239) 0:37:53
773 Debora Simon ‘s-Gravenhage Vtrim(240) 0:37:51
774 Supattra Wongbangchuat Johan de Witt 1 vs5(81) 0:38:37
775 Startnummer 3775 Mtrim(209) 0:38:04
776 Astria Badal Edith Stein College vs5(82) 0:38:40
777 Berdien Suijkerbuijk Rijswijk Zh Vtrim(241) 0:38:16
778 Ashmita Bhondoe Edith Stein College vs5(83) 0:38:43
779 Ron Suijkerbuijk Rijswijk Zh Mtrim(210) 0:38:16
780 Bob Kempff ‘s-Gravenhage Mtrim(211) 0:38:16
781 Startnummer 6033 Johan de Witt 1 ms5(126) 0:38:55
782 Roswinda de Mos ‘s-Gravenhage Vtrim(242) 0:38:11
783 Manuela Mourik ‘s-Gravenhage Vtrim(243) 0:38:25
784 Stefanie Klomp ‘s-Gravenhage Vtrim(244) 0:38:13
785 Janneke Robers ‘s-Gravenhage Vtrim(245) 0:38:30
786 Jakub Kozlowski Johan de Witt 1 ms5(127) 0:39:06
787 Rachel Kruisselbrink ‘s-Gravenhage Vtrim(246) 0:38:29
788 Karen Coombs Wassenaar Vtrim(247) 0:38:31
789 David van der Harst HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(128) 0:38:54
790 Ymke Keppel HML 2C vs5(84) 0:38:54
791 Klaas van der Laan HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(129) 0:38:54
792 Jennifer Rhodes ‘s-Gravenhage Vtrim(248) 0:38:31
793 Nancy van der Zwan ‘s-Gravenhage Vtrim(249) 0:38:38
794 Geraldine vd Knaap Monster Vtrim(250) 0:38:50
795 Dirk de Jong ‘s-Gravenzande Mtrim(212) 0:38:50
796 Sanne Meijer Utrecht Vtrim(251) 0:38:42
797 Marije Scheening ‘s-Gravenhage Vtrim(252) 0:38:31
798 Lloyd Edwards ‘s-Gravenhage Mtrim(213) 0:38:31
799 Dana van Paridon ‘s-Gravenhage Vtrim(253) 0:39:11
800 Ismail Gazi Johan de Witt 1 ms5(130) 0:39:29
801 Nour-Eddine el Azzouti Johan de Wittscholen ms5(131) 0:39:40
802 Tahira Abdoella P-Direkt vb5(72) 0:39:24
803 Denise Heiligers ‘s-Gravenhage Vtrim(254) 0:39:28
804 Wietze Ludikhuize Delft Mtrim(214) 0:39:59
805 Renate Koopman HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(85) 0:40:15
806 Mercy Opokuaa HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(86) 0:40:16
807 Maria van Grol Dekkers Sparta Vtrim(255) 0:39:52
808 Radj Poeran HML 1C vs5(87) 0:39:56
809 Mirjam Mossel ‘s-Gravenhage Vtrim(256) 0:40:24
810 Charissa Boeters Dunea 1 vb5(73) 0:40:48
811 Nadira Stoffels ‘s-Gravenhage Vtrim(257) 0:40:48
812 Gizem Inal Inspecteur S de Vrie vs5(88) 0:40:09
813 Elke Mulder Insp.S.de Vriesschoo Vtrim(258) 0:40:10
814 Ignace Tabeu Lighthouse & 3LS Mtrim(215) 0:40:26
815 Simona Burghelea ‘s-Gravenhage Vtrim(259) 0:40:33
816 Casper Stoffels ‘s-Gravenhage Mtrim(216) 0:41:05
817 Bianca Rietbroek ‘s-Gravenhage Vtrim(260) 0:40:16
818 Quincy Kuijpers ‘s-Gravenhage Vtrim(261) 0:40:13
819 Deborah de Koster ‘s-Gravenhage Vtrim(262) 0:41:03
820 Anneke Versaevel Delft Vtrim(263) 0:41:03
821 Aroun Amet Inspecteur S de Vrie ms5(132) 0:41:14
822 Romy Dofferhoff Berkel en Rodenrijs Vtrim(264) 0:41:05
823 Perla Vazquez Voorburg Vtrim(265) 0:41:21
824 Neelima Raj Lakshmi Lighthouse & 3LS Vtrim(266) 0:41:42
825 Radha Mahabali HML 3C vs5(89) 0:41:36
826 Lachman-Changwe HML 1C vs5(90) 0:41:36
827 Naomi Vd Inspecteur S de Vrie vs5(91) 0:41:46
828 Esther Vissers ‘s-Gravenhage Vtrim(267) 0:42:01
829 Janet Rafael Johan de Witt 1 vs5(92) 0:42:41
830 Summeya Bouarfa Johan de Wittscholen vs5(93) 0:42:44
831 Patricia Roos Maassluis Vtrim(268) 0:42:26
832 Nikita Lokwiya Lighthouse & 3LS Vtrim(269) 0:42:50
833 Startnummer 6065 Johan de Wittscholen ms5(133) 0:43:03
834 Tyulin Kerimova Johan de Witt 2 vs5(94) 0:43:04
835 Raylianne Janzen P-Direkt vb5(74) 0:42:53
836 Iza Kamminga HML 1A, 1B, 1D, 1E ms5(134) 0:43:37
837 Julie van Heijzen HML 1A, 1B, 1D, 1E vs5(95) 0:43:37
838 An Hagen Rijswijk Zh Vtrim(270) 0:44:08
839 Seren Cinar Johan de Witt 1 vs5(96) 0:44:20
840 Maxiem vd Vin Inspecteur S de Vrie vs5(97) 0:43:46
841 Aleeza Abida Johan de Wittscholen vs5(98) 0:44:21
842 Nikki Sajet Insp.S.de Vriesschoo Vtrim(271) 0:43:49
843 Busra Yagdi Edith Stein College vs5(99) 0:44:53
844 Oktay Yumerov Johan de Witt 1 ms5(135) 0:45:13
845 Amisha Bisoen Johan de Witt 1 vs5(100) 0:45:16

Royal Ten Kidsrun op 29-5-2016 in Den Haag, afstand 1,5 km

1 Nick Homan Nootdorp Jong(1) 0:05:41
2 Thijs Huigen Sparta Jong(2) 0:05:42
3 Lieuwe Esser ‘s-Gravenhage Jong(3) 0:05:44
4 Cameron Anderson ‘s-Gravenhage Jong(4) 0:06:09
5 Merel van Dam Sparta meis(1) 0:06:03
6 Twan Buijs Den Haag Jong(5) 0:06:18
7 Paul banham van Bemmel ‘s-Gravenhage Jong(6) 0:06:12
8 Zoë van Dam Sparta meis(2) 0:06:10
9 Madelon van der Kuur AV ’40 meis(3) 0:06:11
10 Corné Timmermans ‘s-Gravenhage Jong(7) 0:06:17
11 Tobias Brenne ‘s-Gravenhage Jong(8) 0:06:19
12 Sebastiaan Sprong ‘s-Gravenhage Jong(9) 0:06:34
13 Tess Homan Nootdorp meis(4) 0:06:26
14 Pluk Roodvoets ‘s-Gravenhage meis(5) 0:06:26
15 Kiki Roodvoets ‘s-Gravenhage meis(6) 0:06:29
16 Sven Boon Schiedam Jong(10) 0:06:39
17 Nando Pereira Barboza Rijswijk Zh Jong(11) 0:06:32
18 Peer van Dam Sparta Jong(12) 0:06:33
19 Silas Rojas ‘s-Gravenhage Jong(13) 0:06:44
20 Jonas Eggink Haag Atletiek Jong(14) 0:06:32
21 Florian Brenne ‘s-Gravenhage Jong(15) 0:06:44
22 Thomas Buwalda ‘s-Gravenhage Jong(16) 0:06:36
23 Saskia banham van Bemmel ‘s-Gravenhage meis(7) 0:06:54
24 Marijn van Dongen Voorburg Jong(17) 0:06:54
25 Daan Vink ‘s-Gravenhage Jong(18) 0:06:56
26 Jeroen Jansen ‘s-Gravenhage Jong(19) 0:06:56
27 Keane Van der Moolen MN Jong(20) 0:06:54
28 Eva van Dongen Voorburg meis(8) 0:06:57
29 LUKYN Horsley Delft Jong(21) 0:07:01
30 Wandrille PIMONT ‘s-Gravenhage Jong(22) 0:06:59
31 Luisa Evans Sparta meis(9) 0:07:14
32 Nei Nikki ŠOn ‘s-Gravenhage Jong(23) 0:07:07
33 Faysal Hamich Voorschoten Jong(24) 0:07:05
34 Anne Vrolijk Haag Atletiek meis(10) 0:07:10
35 Noa Weiner Wassenaar meis(11) 0:07:34
36 Cessius Knol ‘s-Gravenhage Jong(25) 0:07:27
37 Alexander van Neer ‘s-Gravenhage Jong(26) 0:07:35
38 Anders Legius Wassenaar Jong(27) 0:07:11
39 Stijn van de Pol Voorburg Jong(28) 0:07:29
40 Nathan Buwalda ‘s-Gravenhage Jong(29) 0:07:34
41 Koen Vilain Haag Atletiek Jong(30) 0:07:29
42 Nikki de Does Haag Atletiek meis(12) 0:07:37
43 Axel van Leeuwen ‘s-Gravenhage Jong(31) 0:07:32
44 Simone Vilain Haag Atletiek meis(13) 0:07:34
45 Merijn de Jager Voorburg Jong(32) 0:07:34
46 Jelmer Nobel ‘s-Gravenhage Jong(33) 0:07:38
47 Maud van der Velde ‘s-Gravenhage meis(14) 0:07:53
48 Skip Silvius ‘s-Gravenhage Jong(34) 0:07:30
49 Ton van Ruiten Voorburg Jong(35) 0:07:46
50 Willemijn van der Winden ‘s-Gravenhage meis(15) 0:07:41
51 Luca Jansen Voorburg Jong(36) 0:07:47
52 Thijs van Andel Naaldwijk Jong(37) 0:07:40
53 FERRI Norman ‘s-Gravenhage Jong(38) 0:07:47
54 Evi Eggink Haag Atletiek meis(16) 0:07:49
55 Yuki Chen Sparta meis(17) 0:07:51
56 Lucas Berlea ‘s-Gravenhage Jong(39) 0:08:00
57 Isis Potgiesser ‘s-Gravenhage meis(18) 0:07:54
58 Bruna Antolic ‘s-Gravenhage meis(19) 0:07:53
59 Sofie van Roon Maassluis meis(20) 0:08:06
60 Ewoud Vrolijk Utrecht Jong(40) 0:07:48
61 Neel Sahti ‘s-Gravenhage Jong(41) 0:07:54
62 Hugo Tiggelhoven MN Jong(42) 0:07:58
63 Laura de Bree ‘s-Gravenhage meis(21) 0:07:50
64 Servaas Dumoulin ‘s-Gravenhage Jong(43) 0:07:51
65 Joris Wolters MN Jong(44) 0:08:02
66 Robert van Neer ‘s-Gravenhage Jong(45) 0:08:17
67 Amai Julian ŠOn ‘s-Gravenhage Jong(46) 0:08:01
68 Lea Serveille ‘s-Gravenhage meis(22) 0:08:06
69 Danique Boutier MN meis(23) 0:08:09
70 Claire Cornelisse Wassenaar meis(24) 0:08:04
71 Stefan Pijnenburg ‘s-Gravenhage Jong(47) 0:08:07
72 Alex RaaijmakersPerrotin ‘s-Gravenhage Jong(48) 0:08:14
73 Jelte Vrolijk Utrecht Jong(49) 0:08:09
74 Bruun van der Zwaal ‘s-Gravenhage Jong(50) 0:08:20
75 Nurali Wijnands Voorburg meis(25) 0:08:16
76 Antoni Oruba Voorburg Jong(51) 0:08:16
77 Olivia Ko ‘s-Gravenhage meis(26) 0:08:21
78 Loek Smulders Sparta Jong(52) 0:08:22
79 Samuel Donner Rijswijk Zh Jong(53) 0:08:15
80 Salomé Delchambre ‘s-Gravenhage meis(27) 0:08:24
81 Zahra Day ‘s-Gravenhage meis(28) 0:08:24
82 Fardo Haagsma ‘s-Gravenhage meis(29) 0:08:13
83 Reda Khalil Jong(54) 0:08:08
84 Daan van Buuren Rijswijk Zh Jong(55) 0:08:19
85 Joshua Kerste Voorburg Jong(56) 0:08:30
86 Diego Kerste Voorburg Jong(57) 0:08:28
87 Ryanne van O Haag Atletiek meis(30) 0:08:31
88 Max Klein ‘s-Gravenhage Jong(58) 0:08:38
89 Daniel Roberts Wassenaar Jong(59) 0:08:25
90 Dyon Sluis Haag Atletiek Jong(60) 0:08:33
91 Steyn Rademakers ‘s-Gravenhage Jong(61) 0:08:28
92 Vivian Hofste-Wheeler ‘s-Gravenhage meis(31) 0:08:33
93 Timeo Serveille ‘s-Gravenhage Jong(62) 0:08:40
94 Marcos Berlea ‘s-Gravenhage Jong(63) 0:08:39
95 Florian de Jager Voorburg Jong(64) 0:08:37
96 Tobias Kreukniet Voorburg Jong(65) 0:08:41
97 Luca Rancuret Voorburg Jong(66) 0:08:40
98 Danyal Bakar Omar Naaldwijk Jong(67) 0:08:43
99 Fleur Vilain ‘s-Gravenhage meis(32) 0:08:46
100 Varriale K ‘s-Gravenhage Jong(68) 0:08:47
101 Sofia Cuadrado Rosero ‘s-Gravenhage meis(33) 0:08:53
102 Sara Cuadrado Rosero ‘s-Gravenhage meis(34) 0:08:53
103 Willemijn van Duijne ‘s-Gravenhage meis(35) 0:08:43
104 Alisa Appels ‘s-Gravenhage meis(36) 0:09:10
105 Miguel Hafkenscheid Zoetermeer Jong(69) 0:09:00
106 Pierre-Aymar Conquet ‘s-Gravenhage Jong(70) 0:08:49
107 Daan Wijnands Voorburg Jong(71) 0:09:01
108 Kirsten Langeveld ‘s-Gravenhage meis(37) 0:08:57
109 Me’arrah Duinkerk ‘s-Gravenhage meis(38) 0:09:05
110 Gabriel Lanel Fraga ‘s-Gravenhage Jong(72) 0:08:59
111 Noah vd Berg De Dijsselbloem Jong(73) 0:08:59
112 Marit Walther ‘s-Gravenhage meis(39) 0:09:02
113 Tom Heijne Leidschendam Jong(74) 0:09:12
114 Simone Ram ‘s-Gravenhage meis(40) 0:09:03
115 Lisa de Haas Voorburg meis(41) 0:09:04
116 Nout Smulders Voorburg Jong(75) 0:09:08
117 Sophie vd Kooij De Dijsselbloem meis(42) 0:09:11
118 Bente de Jong Voorburg meis(43) 0:09:12
119 Lieke Brink Voorburg meis(44) 0:09:12
120 Jamie van der Togt Voorburg Jong(76) 0:09:14
121 Roan de Weert MN Jong(77) 0:09:15
122 Sophie Legius Wassenaar meis(45) 0:09:04
123 Chris de Wilde Voorburg Jong(78) 0:09:18
124 Isabel Smit ‘s-Gravenhage meis(46) 0:09:25
125 Julie van Os ‘s-Gravenhage meis(47) 0:09:03
126 Sven Helmers ‘s-Gravenhage Jong(79) 0:09:19
127 Aïcha van den Heuvel Zoetermeer meis(48) 0:09:28
128 Fabio Tumbiolo ‘s-Gravenhage Jong(80) 0:09:27
129 Lucas Franz ‘s-Gravenhage Jong(81) 0:09:33
130 Tobias Henny ‘s-Gravenhage Jong(82) 0:09:33
131 Senna Weiner Wassenaar Jong(83) 0:09:27
132 Jillis de Haas Voorburg Jong(84) 0:09:30
133 Kayleigh Keijenberg ‘s-Gravenhage meis(49) 0:09:20
134 Tijner van der Zwaal ‘s-Gravenhage meis(50) 0:09:29
135 Asta Lentze ‘s-Gravenhage meis(51) 0:09:40
136 Albane Legius Wassenaar meis(52) 0:09:30
137 Matthew Roberts Wassenaar Jong(85) 0:09:36
138 Gracie Jenkins ‘s-Gravenhage meis(53) 0:09:28
139 Zoë Tieleman ‘s-Gravenhage meis(54) 0:09:40
140 Ilse Huigen ‘s-Gravenhage meis(55) 0:09:50
141 Chalina Kidane Heemstede meis(56) 0:09:47
142 Ties Phoelich ‘s-Gravenhage Jong(86) 0:09:42
143 Julia Lopez Simens ‘s-Gravenhage meis(57) 0:09:37
144 KELYN Horsley Delft Jong(87) 0:09:51
145 Liz Hellegers ‘s-Gravenhage meis(58) 0:09:52
146 Boudweijn Sprong ‘s-Gravenhage Jong(88) 0:09:54
147 Ayla Rolvers MN meis(59) 0:09:39
148 Antonella Leemkuil ‘s-Gravenhage meis(60) 0:09:53
149 Dani Bos ‘s-Gravenhage Jong(89) 0:09:50
150 Hessel vd Valk De Dijsselbloem Jong(90) 0:09:49
151 David van Dongen Sassenheim Jong(91) 0:09:49
152 Remko Pronk De Dijsselbloem Jong(92) 0:09:41
153 Wesley Bol De Dijsselbloem Jong(93) 0:09:46
154 Liam Visser De Dijsselbloem Jong(94) 0:09:46
155 Dimitri Belt De Dijsselbloem Jong(95) 0:09:47
156 Teagan McGinn ‘s-Gravenhage meis(61) 0:10:11
157 Evi van Duijne ‘s-Gravenhage meis(62) 0:10:13
158 Mick van Straaten Heerhugowaard Jong(96) 0:10:04
159 Sacha de Bree ‘s-Gravenhage meis(63) 0:09:50
160 Silke Wolthers MN meis(64) 0:10:17
161 Roos van Damme Rijswijk Zh meis(65) 0:09:55
162 Marit Robers ‘s-Gravenhage meis(66) 0:10:17
163 Madelief Dumoulin ‘s-Gravenhage meis(67) 0:10:10
164 Tos Graff ‘s-Gravenhage Jong(97) 0:10:16
165 Eiske Steur ‘s-Gravenhage meis(68) 0:10:13
166 Lot Wouterson MN meis(69) 0:10:12
167 Julie Wouterson MN meis(70) 0:10:12
168 Sjoerdje Klaassen De Dijsselbloem meis(71) 0:10:18
169 Matilda Burrett ‘s-Gravenhage meis(72) 0:10:08
170 Lise van Andel Naaldwijk meis(73) 0:10:17
171 Maurits Tiggelhoven MN Jong(98) 0:10:32
172 Don Vismans ‘s-Gravenhage Jong(99) 0:10:24
173 Kanaë Delchambre ‘s-Gravenhage meis(74) 0:10:30
174 Pip van de Pol Voorburg meis(75) 0:10:34
175 Amélie Rook ‘s-Gravenhage meis(76) 0:10:33
176 Aylin Desruelle ‘s-Gravenhage meis(77) 0:10:24
177 Kyra Tieleman ‘s-Gravenhage meis(78) 0:10:28
178 Maria Clara Ignat Voorburg meis(79) 0:10:42
179 Jona Dommisse ‘s-Gravenhage Jong(100) 0:10:18
180 Jasper Tetteroo ‘s-Gravenhage Jong(101) 0:10:38
181 Yasmine Khalil meis(80) 0:10:29
182 Julia Bosboom ‘s-Gravenhage meis(81) 0:10:19
183 Eva Heijne Leidschendam meis(82) 0:10:46
184 Fiene de Veth ‘s-Gravenhage meis(83) 0:10:41
185 Nienke Cardon ‘s-Gravenhage meis(84) 0:10:43
186 Lysen Hartgers ‘s-Gravenhage meis(85) 0:10:44
187 Emma van Wissen ‘s-Gravenhage meis(86) 0:10:43
188 Yaimi-Yu Chen ‘s-Gravenhage meis(87) 0:10:55
189 Fernce Van Unen MN meis(88) 0:10:41
190 Fionn Ennis ‘s-Gravenhage Jong(102) 0:10:55
191 Elena Isabel Ignat Voorburg meis(89) 0:11:21
192 Ravi Rolvers MN meis(90) 0:10:57
193 Jimmy Jol ‘s-Gravenhage Jong(103) 0:11:06
194 Kyra Cocking ‘s-Gravenhage meis(91) 0:11:02
195 Mei-Li Heijnen ‘s-Gravenhage meis(92) 0:11:02
196 Vince van Straaten Heerhugowaard Jong(104) 0:11:06
197 Sanne Buijs ‘s-Gravenhage meis(93) 0:10:59
198 Lex van Straaten Heerhugowaard Jong(105) 0:11:14
199 Julian van dyck Carmona ‘s-Gravenhage Jong(106) 0:11:23
200 Misha de Kwaadsteniet ‘s-Gravenhage Jong(107) 0:11:14
201 Maxwell Wezer De Dijsselbloem Jong(108) 0:11:20
202 Suzan Nooij De Dijsselbloem meis(94) 0:11:20
203 Storm Ribbink Voorburg Jong(109) 0:11:32
204 Rani van Dommelen ‘s-Gravenhage meis(95) 0:11:42
205 Sienna Burgemeestre MN meis(96) 0:11:34
206 Oliver Jan Stipek ‘s-Gravenhage Jong(110) 0:11:28
207 Floor van den Bergen ‘s-Gravenhage meis(97) 0:11:46
208 Louis Waites ‘s-Gravenhage Jong(111) 0:11:30
209 Thijn vd Kooij De Dijsselbloem Jong(112) 0:11:27
210 Jada Spaar De Dijsselbloem meis(98) 0:11:36
211 Rowena Vellekoop De Dijsselbloem meis(99) 0:11:36
212 Samuel Braithwaite ‘s-Gravenhage Jong(113) 0:11:32
213 Felix de Bree ‘s-Gravenhage Jong(114) 0:11:30
214 Isabella van Neer ‘s-Gravenhage meis(100) 0:11:55
215 Erin McGinn ‘s-Gravenhage meis(101) 0:12:02
216 Keerthi JamesPaul Voorburg meis(102) 0:12:03
217 Lorelei Bieber-Kövecs ‘s-Gravenhage meis(103) 0:11:56
218 Sofie Visbach ‘s-Gravenhage meis(104) 0:12:00
219 Hidde Pous van Schalk ‘s-Gravenhage Jong(115) 0:12:01
220 Tiago Lanel Fraga ‘s-Gravenhage Jong(116) 0:12:03
221 Sam de Jong Voorburg Jong(117) 0:11:57
222 Lara de Weert MN meis(105) 0:12:19
223 Neha Subramanian ‘s-Gravenhage meis(106) 0:12:17
224 Fien van Damme Rijswijk Zh meis(107) 0:11:56
225 Renske Brink Voorburg meis(108) 0:12:02
226 Jaylee Roeleveld Voorburg meis(109) 0:12:11
227 Tycho Jansen Voorburg Jong(118) 0:12:08
228 Juliet Smit ‘s-Gravenhage meis(110) 0:12:25
229 Isabelle Ennis ‘s-Gravenhage meis(111) 0:12:13
230 Timur Desruelle ‘s-Gravenhage Jong(119) 0:12:18
231 Isara Virk ‘s-Gravenhage meis(112) 0:12:25
232 Diego Doeswijk ‘s-Gravenhage Jong(120) 0:12:12
233 Jake Voorneman Leidschendam Jong(121) 0:12:27
234 Fenna Kuijvenhoven ‘s-Gravenhage meis(113) 0:12:20
235 Liam Beek ‘s-Gravenhage Jong(122) 0:12:30
236 Mica van Uffelen ‘s-Gravenhage Jong(123) 0:12:40
237 Jenske Klaassen De Dijsselbloem meis(114) 0:12:56
238 Juliette Jurriens ‘s-Gravenhage meis(115) 0:12:47
239 Noël Zuidwijk ‘s-Gravenhage meis(116) 0:12:46
240 Carmona Pereira ‘s-Gravenhage meis(117) 0:13:02
241 Frederique Jurriens ‘s-Gravenhage meis(118) 0:12:59
242 Jimena gonzÁlez Robles ‘s-Gravenhage meis(119) 0:13:01
243 Beatrice Bellomo ‘s-Gravenhage meis(120) 0:12:58
244 Anne van Houten ‘s-Gravenhage meis(121) 0:13:04
245 Elisa Lopez Simens ‘s-Gravenhage meis(122) 0:13:07
246 Luna Beek ‘s-Gravenhage meis(123) 0:13:06
247 Alexander Blaujans Jong(124) 0:13:11
248 Willemijn Blaujans meis(124) 0:13:11
249 Niels Walther ‘s-Gravenhage Jong(125) 0:13:31
250 Edmund Wagner ‘s-Gravenhage Jong(126) 0:13:33
251 Sophia Bakar Omar Naaldwijk meis(125) 0:13:21
252 Tip Roodvoets ‘s-Gravenhage Jong(127) 0:13:30
253 Poppy Burrett ‘s-Gravenhage meis(126) 0:13:24
254 Pieter van Duijne ‘s-Gravenhage Jong(128) 0:13:38
255 Julian de Mos ‘s-Gravenhage Jong(129) 0:13:28
256 Rose Bieber-Kövecs ‘s-Gravenhage meis(127) 0:13:40
257 Anouk Haneveld De Dijsselbloem meis(128) 0:13:38
258 Mellany Schoonebelle De Dijsselbloem meis(129) 0:13:38
259 Elise van Houten ‘s-Gravenhage meis(130) 0:13:40
260 Koen Kassels MN Jong(130) 0:13:49
261 Gijs Kassels MN Jong(131) 0:13:54
262 Jesse Hogerbrugge De Dijsselbloem Jong(132) 0:13:57
263 Keke Steur ‘s-Gravenhage meis(131) 0:14:04
264 Isabel Voorneman Leidschendam meis(132) 0:14:20
265 Tygo vd Berg De Dijsselbloem Jong(133) 0:14:31
266 Lies Grossenbagt Voorburg meis(133) 0:14:29
267 Cato Smulders Voorburg meis(134) 0:14:39
268 Thomas Hulsman ‘s-Gravenhage Jong(134) 0:14:36
269 Luka Koopal Voorburg meis(135) 0:14:37
270 Hugo Borger AV ’40 Jong(135) 0:15:09
271 Angira Zuri Fox ‘s-Gravenhage meis(136) 0:15:09
272 Mauck Lentze ‘s-Gravenhage Jong(136) 0:15:28
273 Luma Mooyman ‘s-Gravenhage meis(137) 0:15:28
274 Ketan Ashri Fox ‘s-Gravenhage Jong(137) 0:15:31
275 Nora Groen ‘s-Gravenhage meis(138) 0:15:39
276 Robine Heijnen ‘s-Gravenhage meis(139) 0:15:39
277 Olivia van der Does ‘s-Gravenhage meis(140) 0:15:40