Trainers

Hieronder een overzicht van alle trainers van de vereniging.

Albert BeekhuizenPeter Kempkes
Albert Beekhuizen
Wedstrijdgroep
maandagavond en woensdagavond
5km , 15-18 min.
10km , 30-37 min.
Peter Kempkes
Wedstrijdgroep
maandagavond en woensdagavond
10km , 37-45 min.
21km , 1:23-1:40
Ed Zijl
Wedstrijdgroep
maandagavond
en woensdagavond
5km , 19-25 min.
10km , 40-50 min.
Marco de GraafEd ReinickeJos de Graaf
Marco de Graaf
Wedstrijdgroep
maandagavond,
woensdagavond
en zaterdagochtend
10km , 40-47 min.
21km , 1:30-1:46
Ed Reinicke
Wedstrijdgroep
maandagavond,
woensdagavond
en zondagochtend
5km , 23-30 min.
10km , 47-58 min
21km , 1:43-1:59
Jos de Graaf
Recreatiegroep
maandagavond
en woensdagavond
5km , 25-31 min.
10km , 55-65 min.
Pierre van LeeuwenMarc HornungMarty Messersmidt
Pierre van Leeuwen
Trailrunning
Dinsdagavond,
donderdagavond
en zaterdagochtend
Marc Hornung
Recreatiegroep
maandagavond en woensdagavond
5km , 20-25 min.
10km , 40-50 min.
21km , 1:40-1:50
Marty Messerschmidt
Marathongroep
maandagavond, donderdagavond en zaterdagochtend
10km , 40-50 min.
21km , 1:35-1:59
Marathon , 3:45-5:00

Ben van KanEric Walther
Eric Kerklaan
Recreatiegroep
maandagavond,
donderdagavond
en zaterdagochtend
10km , 45-55 min.
21km , 1:40-1:55
Ben van Kan
Recreatiegroep
maandagavond,
donderdagavond
en zaterdagochtend
5km , 23-30 min.
10km , 45-58 min.
21km , 1:45-2:05
Eric Walther
Recreatiegroep
maandagavond,
donderdagavond
en zaterdagochtend
5km , 22-27 min.
10km , 45-55 min.
Barbara van GesselRonneke BorsboomWim Moolhuysen
Barbara van Gessel
Recreatiegroep
maandagavond,
donderdagavond
en zaterdagochtend
10km , 55-65 min.
21km , 1:55-2:10
Ronneke Borsboom
Recreatiegroep
maandagavond
en zaterdagochtend
5km , 25-30 min.
10km , 55-60 min.
Wim Moolhuijsen
Recreatiegroep
Donderdagavond
en zaterdagochtend
5km , 25-30 min.
10km , 55-60 min.

Annie van HeiningenIzaak Luteijn
Selam Polter
Annie van Heiningen
Recreatiegroep
Woensdagochtend
Vrijdagochtend
en zaterdagochtend
5km , 22-38 min.
10km , 46-70 min.
Izaak Luteijn
Recreatiegroep
dinsdagochtend,
donderdagochtend
en zaterdagochtend
5km , 25-31 min.
10km , 55-65 min.
Selma Polter
Recreatiegroep
maandagavond,
woensdagavond
en zaterdagochtend
5km , 30-40 min.
10km , 60-80 min.
Jan Baelde
Frans Perdijk
Basisgroep
Maandagavond,
donderdagavond
en zondagochtend
5km , 30-38 min.
10km , 60-70 min.
Vacature
Blessuregroep
Woensdagavond
en zaterdagochtend
Jan Baelde
Projecttrainer